En İyi 10 Eskişehir Bilgisayar Format | Armut

En İyi 10 Eskişehir Bilgisayar Format

4 Bilgisayar Format Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 35 Bilgisayar Format hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Batuhan Ş.

Batuhan Ş.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
İstediğiniz işletim sistemi, driverlar, antivirüs, office vb. istediğiniz yazılımlar en kısa zamanda kurulur ve teslim edilir.
Emre B.

Emre B.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
Bilgisayarlarınıza evinizde, iş yerinizde sizi hiç yormadan format atıp, bütün driverlarını ve gerekli programları eksiksiz yükleyip teslim ediyoruz. Ayrıca özel olarak istediğiniz bir program olursa, 1 adet olmak üzere ücretsiz yüklüyoruz. Ekstradan istenecek her türlü program ücrete tabiidir.
Resul A.

Resul A.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Format atma nedenlerine temel olarak değinecek olursak; ·Aşırı yavaşlama nedeni ile ·Bilgisayar bulaşan çeşitli virüsler nedeni ile ·Sistemdeki dosya bozuklukları sebebi ile format atmak Format atma nedeni gerektiren en az sebepleri sıralamış bulunuyoruz. Bilgisayarlar bazı durumlar da aşırı yavaşlayabilmektedirler. Bunun nedeni uzun zaman boyunca çeşitli gereksiz dosya ve klasörlerin temizlenmemesi, çeşitli programların işlemciyi aşırı derece de kullanıyor olması olabilmektedir. Bu gibi du
Tugrul Y.

Tugrul Y.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Grekli programlar ve driverlar kurulup isterseniz evden alınıp bırakılır yada adrese teslim ederek format işlemi yapılır
Abdullah T.

Abdullah T.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
10 Yılı aşkın Bilişim Alanında Teknik Öğretmenlik ve özelde Bilgisayar ve Matematik dersi deneyimim bulunmaktadır. Matematik Bilgi temelim için Eskişehir Fatih Fen Lisesinde aldığım eğitimdir. Ayrıca Bilgisayar Mühendisliği ünvanına sahibim. Hizmet alan kişilere en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bilgisayar Format   16/06/2019

Fatih kardeşime zamanında tüm problemleri hallederek kurulumu yapıp bilgisayarı çalışır hale getirdiği için teşekkür ederim.

         
Müslim Şahin
Bilgisayar Format   07/06/2019

Hem işine hakim hem de dürüst bir arkadaştı. Yani ülkede az bulunan cinsten :) Uzun bir yolu kat ederek bilgisayarımın sorununu evimde çözdü.

         
Meltem Ugey
Bilgisayar Format   19/04/2019
gallery thumbnail

Mavi ekran hatasından kurtulup bilgisayarımı yeniden açık görebilmek güzel :) yaptığı işin hakkını veren, sıcak kanlı, genç biri.

         
MEHMET CAN DİK
Bilgisayar Format   01/03/2019

Zamanında gelip , bilgisayarın tüm kurulumlarını tamamlayıp kısa bir sürede temiz bir şekilde teslim etti. Güvenilir , ilgili birisi. Teşekkürler.

         
Sude Dündar
Bilgisayar Format   28/02/2019

İşinin ehli,profesyonel ve güvenilir. Cok kısa bir sürede problemime yardımcı oldu. Ve fiyat konusunda da esnek ve ögrenci dostu biri.

         
Serap Özler
Bilgisayar Format   25/02/2019

Kendisi çok kibar ve alanında uzman. Eve kadar geldi. Bilgisayara format attı. Bütün maillarımı ve yedeklerimi kurdu. Gittikten sonra yaşadığım sorunlarında uzaktan bağlantıyla çözdü. Kendisini mutlaka tavsiye ediyorum.

         
Mustafa Kemal Kanbul
Bilgisayar Format   12/02/2019

Uzak yerde olmasına rağmen tam belirlediğimiz saatte gelip işini eksiksiz yaptı. Bilgisayar kasasını açınca görmüş olduğumuz arızalı parçaları hemen temin edip değişimini gerçekleştirdi. İhtiyacımdan fazlasını yaptığı için çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edebilirim...

         
Gönül Bayrı
Bilgisayar Format   11/02/2019

Büyük bir titizlikle neredeyse yarım gününü bu iş için harcadı,her soruma detaylı bir şekilde cevap vererek aydınlattı, işyerimizdeki diğer ihtiyaçlarımıza da çözüm bularak yardımcı oldu.çevreme önereceğim bir bilgisayarcı.

Bilgisayar Format hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz