En İyi 10 Eskişehir Bilgisayar Format

4 Bilgisayar Format Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 47 Bilgisayar Format hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Anıl A.

Anıl A.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
1998 den beri teknoloji ve bilgisayar konusunda kurulum, satış ve danışmanlık yapmaktayım. Donanım ve format konularında müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet veriyorum. 2019 yılından itibaren Anadolu Bilişim de hizmet vermeye başladım.
Erkan G.

Erkan G.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Maden Mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim. Yaklaşık 15 yıllık bilgisayar geçmişim söz konusu. Evimde, elimdeki malzemeler kısıtlamasında, Fan temizliği, toz temizliği, macun yenileme, format ile ilgili bir çok işinizi halledebilirim. Kısa sürede yapar teslim ederim.
Abdullah T.

Abdullah T.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
10 Yılı aşkın Bilişim Alanında Teknik Öğretmenlik ve özelde Bilgisayar ve Matematik dersi deneyimim bulunmaktadır. Matematik Bilgi temelim için Eskişehir Fatih Fen Lisesinde aldığım eğitimdir. Ayrıca Bilgisayar Mühendisliği ünvanına sahibim. Hizmet alan kişilere en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyorum.
Batuhan Ş.

Batuhan Ş.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
İstediğiniz işletim sistemi, driverlar, antivirüs, office vb. istediğiniz yazılımlar en kısa zamanda kurulur ve teslim edilir.
Emre B.

Emre B.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
Bilgisayarlarınıza evinizde, iş yerinizde sizi hiç yormadan format atıp, bütün driverlarını ve gerekli programları eksiksiz yükleyip teslim ediyoruz. Ayrıca özel olarak istediğiniz bir program olursa, 1 adet olmak üzere ücretsiz yüklüyoruz. Ekstradan istenecek her türlü program ücrete tabiidir.
Resul A.

Resul A.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Format atma nedenlerine temel olarak değinecek olursak; ·Aşırı yavaşlama nedeni ile ·Bilgisayar bulaşan çeşitli virüsler nedeni ile ·Sistemdeki dosya bozuklukları sebebi ile format atmak Format atma nedeni gerektiren en az sebepleri sıralamış bulunuyoruz. Bilgisayarlar bazı durumlar da aşırı yavaşlayabilmektedirler. Bunun nedeni uzun zaman boyunca çeşitli gereksiz dosya ve klasörlerin temizlenmemesi, çeşitli programların işlemciyi aşırı derece de kullanıyor olması olabilmektedir. Bu gibi du
Eren K.

Eren K.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
Merhabalar şu anda Bilgisayar Müh. öğrencisiyim ve burada yazılanlar dışında birçok yazılım işini de yapabiliyorum .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ersin Öztürk
Bilgisayar Format   20/11/2019

Beyfendi gerçekten işini bilerek yapıyor. Yarım saatlik diye başladık onu da güzel yapayım bunu da toparlayalım derken büyük bir zaman ayırarak titizlikle işini bitirip öyle teslim etti pc mi. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir iş çıkardı. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

         
CANSU HANGÜL HANGÜL
Bilgisayar Format   18/11/2019

Bilgisayarim için istedigimden daha fazlası yapıldı. Verilen hizmet kaliteliydi. Geç saat olmasına rağmen guzel ilgi gösterildi. Çok teşekkür ediyorum emeğinize sağlık. Ozan bey e cok teşekkür ediyorum yardımı için.

         
Serhat Ay
Bilgisayar Format   16/11/2019

Çözüm adamı , bilişim ustası , profesyonel insan ... Dükkanı olup bu kadar bilgiye sahip olamayanlar var. İş sadece yaptım oldu ile de bitmiyor Yusuf bilişim 7/24 online servis veriyor bravo kardeşim.Ölüyü dirilttin eline koluna yüreğine sağlık...

         
Tugrul Çetin
Bilgisayar Format   14/11/2019

Kenan beye sonsuz teşekkürler işinin ehli bilen biri nazik ve kibar tüm sıkıntıları halletti tercih edebilirsiniz rahatlıkla

         
Nida Buran
Bilgisayar Format   28/10/2019

Çok iyi bir hizmet sağlayıcı. sabırla ve özveriyle kurulumu tamamladı. Çok teşekkür ediyoruz. Çok memnun kaldık.

         
Şenay Buz
Bilgisayar Format   11/10/2019

kenan bey i hiç düşünmeden işinizi. teslim edebilirsiniz hızlı bir şekilde tamamladı randevuya zamanında geldi.piyasaya göre oldukça uygun formatladı.ayrıca evde gözünüzün önünde yapıldığı için acaba içinden parçamı aldılar çizildimi bilgisayarım diye kaygılanmak zorundada kalmıyosunuz :) ben çok memnun kaldım teşekkürler tekrar.

         
Tuğba Bayın
Bilgisayar Format   01/10/2019

Ozan bey çok teşekkür ederiz ilgi ve alakanız için bütün işlerimizi hızlı bir şekilde hallettiniz çok memnun kaldık kesinlikle herkese tavsiye edeceğim

         
Erdoğan Çalışkan
Bilgisayar Format   19/09/2019
gallery thumbnail

Aldığım hizmetten çok memnunum. Çok nazik birisi. Elinden geldiğince her konuda yardım etmeye çalışıyor ve eli gayet hızlı.

Bilgisayar Format hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz