En İyi 10 Eskişehir Bilgisayar Format | Armut

En İyi 10 Eskişehir Bilgisayar Format

4 Bilgisayar Format Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 40 Bilgisayar Format hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Anıl A.

Anıl A.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
1998 den beri teknoloji ve bilgisayar konusunda kurulum, satış ve danışmanlık yapmaktayım. Donanım ve format konularında müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet veriyorum. 2019 yılından itibaren Anadolu Bilişim de hizmet vermeye başladım.
Erkan G.

Erkan G.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Maden Mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim. Yaklaşık 15 yıllık bilgisayar geçmişim söz konusu. Evimde, elimdeki malzemeler kısıtlamasında, Fan temizliği, toz temizliği, macun yenileme, format ile ilgili bir çok işinizi halledebilirim. Kısa sürede yapar teslim ederim.
Abdullah T.

Abdullah T.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
10 Yılı aşkın Bilişim Alanında Teknik Öğretmenlik ve özelde Bilgisayar ve Matematik dersi deneyimim bulunmaktadır. Matematik Bilgi temelim için Eskişehir Fatih Fen Lisesinde aldığım eğitimdir. Ayrıca Bilgisayar Mühendisliği ünvanına sahibim. Hizmet alan kişilere en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyorum.
Emre B.

Emre B.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Tepebaşı, Eskişehir
Bilgisayarlarınıza evinizde, iş yerinizde sizi hiç yormadan format atıp, bütün driverlarını ve gerekli programları eksiksiz yükleyip teslim ediyoruz. Ayrıca özel olarak istediğiniz bir program olursa, 1 adet olmak üzere ücretsiz yüklüyoruz. Ekstradan istenecek her türlü program ücrete tabiidir.
Batuhan Ş.

Batuhan Ş.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
İstediğiniz işletim sistemi, driverlar, antivirüs, office vb. istediğiniz yazılımlar en kısa zamanda kurulur ve teslim edilir.
Tugrul Y.

Tugrul Y.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Grekli programlar ve driverlar kurulup isterseniz evden alınıp bırakılır yada adrese teslim ederek format işlemi yapılır
Resul A.

Resul A.

Bilgisayar Format Atma ve Kurulum · Odunpazarı, Eskişehir
Format atma nedenlerine temel olarak değinecek olursak; ·Aşırı yavaşlama nedeni ile ·Bilgisayar bulaşan çeşitli virüsler nedeni ile ·Sistemdeki dosya bozuklukları sebebi ile format atmak Format atma nedeni gerektiren en az sebepleri sıralamış bulunuyoruz. Bilgisayarlar bazı durumlar da aşırı yavaşlayabilmektedirler. Bunun nedeni uzun zaman boyunca çeşitli gereksiz dosya ve klasörlerin temizlenmemesi, çeşitli programların işlemciyi aşırı derece de kullanıyor olması olabilmektedir. Bu gibi du
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zafer Özdemir
Bilgisayar Format   19/09/2019

Sağladığı hizmetler konusunda gayet bilgili birisi. Kısa süre içerisinde sorunu çözüme kavuşturdu, kendisine teşekkür ediyorum.

         
Batuhan Ergun
Bilgisayar Format   13/09/2019

Kısa zamanda çok kaliteli bir iş cikartti. Kibar ve düzgün bir beyefendiydi. Kendisine cok tesekkur ediyorum.

         
Ayşegül Türk
Bilgisayar Format   06/08/2019

İşini ciddiyetle yapması ve hızla halletmesi ve bilgisayarımı tekrar çalışır hale getirmesinden çok memnun olurum.

         
Aybars Sezer
Bilgisayar Format   31/07/2019

Aykut bey herşeyiyle dört dörtlük bir insan. Gözünüz arkada kalmasın hiç bir şekilde. İşinin ehli, saygılı. Yapılan işlemleri tek tek fotoğraflayip ulaştırması apayrı zaten. Her yönüyle tavsiye ederim. Elleriniz dert görmesin Aykut bey.

         
Bahri Koksen
Bilgisayar Format   08/07/2019

İşinin ehli ve bilgili bir insan. Guvenle bilgisayarınızı emanet edebilirsiniz. Teşekkür ederim kendisine.

         
Bilal Albayrak
Bilgisayar Format   15/04/2019

Hızlı geri dönüş. Çabuk cevaplar ve hızlı yardım desteği için ümit beye teşekkür ediyorum.Kurulum ve toplama konusunda çok güzel bir iş çıkardı.Ellerine sağlık...

         
Ufuk Çetin
Bilgisayar Format   23/03/2019

Hasan kardeşim güvenilir, işini gerçekten hakkıyla yapan, samimi birisi.elinden geldiğince yardımcı oluyor. Benim sıkıntımı çözdü. Teşekkürler.

         
Ustun Ustunkaya
Bilgisayar Format   09/03/2019

Param eksikti, kabul etti 10 tl eksik, bide buna ragmen mac teki sorunlarin hepsini cozdu arti diger bilgisayarimida tamir etti. Bilgiler verdi

Bilgisayar Format hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz