En İyi 10 Eskişehir Çatı Tamir ve Aktarma Firması

4 Çatı Tamiri ve Aktarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 43 Çatı Tamir ve Aktarma Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Eskisehir Kalite Cati Ve Eksiz Oluk Sistemleri

Eskisehir Kalite Cati Ve Eksiz Oluk Sistemleri

Çatı Tamiri ve Aktarma · Tepebaşı, Eskişehir
#kaliteeksizOlukSistemleri, #eskişehirgenelindeçatıtamiratı, #eskişehirgenelindeçatıtadilatı, #eskişehirgenelindeçatıbakımı, #eskişehirgenelindeçatıaktarma , #eskişehirgenelindeçatıustaları, #eskişehirgenelindeçatıfirmaları, #eskişehirgenelindeçatıkurulumu, #eskişehirgenelindeçatıonarımıyapanustalar, #eskişehirgenelindeçatıonarımıyapanfirmalar, #eskişehirgenelindeuygunfiyatlaraçatıustası, #eskişehirgenelindeoluksistemleri, #eskişehirgenelindeeksizoluksistemleri , #eskişehirgenelind
Muhammed A.

Muhammed A.

Çatı Tamiri ve Aktarma · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir de garantili çatı yalıtım, tadilat işleriyle hizmetinizdeyiz. Biz işimizin arkasındasında, müşterilerimizin yanındayız. Üç beş kuruş ucuza yaptırıp catı akınca usta aramaya son. Biz size bir telefon kadar yakınız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hakan Köroğlu
Çatı Tamiri ve Aktarma   12/06/2020

Ali usta ve ekibine çok teşekkür ederim çatımızdaki tadilat işlemini 3 günde tamamlayıp bitirdiler güvenilir ve işinin ehli insanlar herkese tavsiye ederim

         
Zeynep Yazıcı
Çatı Tamiri ve Aktarma   04/06/2020

Biz A dan Z ye her konuda kendisiyle tanışmış olmaktan , iş yaptırmış olmaktan memnuniyet duyduk... Hem işinde ki titizliği,hem her aşamada sizi bilgilendirmesi,hem fiyat konusunda makul oluşu hem de işi kendı işiymiş gibi özenle yapması sebebiyle herkese tavsiye ederim. Sağolsun bize artı taleplerimizde dahi çok yardımcı oldu . Ben kendisine teşekkür eder ve tereddüte gerek duymadan siz de bu gibi işlerinizde gönül rahatlığıyla iletişime geçin derim👍

         
Milat Öz
Çatı Tamiri ve Aktarma   03/06/2020

İşini çok temiz ve hızlı bir şekilde halletti usta. Saygılı ve güvenilir bir insan. Gönül rahatlığıyla kendisiyle çalışabilirsiniz.

         
Nefise HACIOĞLU
Çatı Tamiri ve Aktarma   18/05/2020

Ziya bey ve ekibi bize hemen dönüş yaptı. İşi tanımladık, sözleşmemizi yaptık. Muzaffer beyle birlikte tüm olumsuzluklara rağmen (işin uzak bir yerde olması, beklenmeyen sorunların çıkması vb) söz verdikleri sürede evimizi teslim ettiler. Su tesisatı ile ilgili sorunlar için başka bir usta bulup çözüm ürettiler. Ustalardan memnun kaldık. Fiyatta piyasaya göre oldukça uygundu. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Kibar davranışları ve anlayış sahibi olmaları da güzeldi. Şu an onların sayesinde evimize kusa sürede yerleştik. Tavsiye ederim herkese.

         
Doğuş Yılmaz
Çatı Tamiri ve Aktarma   07/05/2020

Dediği gün ve saatte gelerek işini titizlikle yaptı. Kullandığı malzemelerin de kalitesi kendisini gösteriyor. Titiz işçiliği için teşekkür ederim, kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Oğuz Kuruüzüm
Çatı Tamiri ve Aktarma   05/05/2020

Anlastigimiz cati tamiri isini ozenli ve zamaninda kaliteli garanti vererek yapti. Dürüst güvenilir ve uygun bir servis sagliyor Zekai bey ve Ahmet beye tesekkür ederiz.

         
Cenk Kıyışkan
Çatı Tamiri ve Aktarma   12/04/2020

çati tamirat hizmeti aldim. belirtilen saatte geldi ve zamaninda tamamlandi. verilen hizmetten gayet memnun kaldik. garanti vermesi ve yaptigi osin arkasinda olmasi gayet guzeldi. tavsiye edilir.

         
Umut Haşhaş
Çatı Tamiri ve Aktarma   15/03/2020

Bekir ustaya çok teşekkür ederim gerçekten ekibiyle en hızlı ve güvenilir şekilde teslim ettiler kolay gelsin

Benzer Meslekler
Çatı Tamiri ve Aktarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz