En İyi 10 Eskişehir İç Mimar Proje Çizim

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 34 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Berika K.

Berika K.

İç Mimar Proje Çizim · Tepebaşı, Eskişehir
Yaşam alanlarınızı daha keyifli ve kullanışlı hale getirmek için Eskişehir de hizmet veren D.art İçmimarlık ofisimizin iletişim bilgilerine www.darttasarim.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Ceren Ü.

Ceren Ü.

İç Mimar Proje Çizim · Tepebaşı, Eskişehir
7 yıllık ofis, şantiye ve atölye deneyimine sahip bir mimar olarak ekibimle birlikte hizmet vermekteyim.
Volkan D.

Volkan D.

İç Mimar Proje Çizim · Tepebaşı, Eskişehir
Tasarım ve projelendirme de hizmet verdiğim; ofis, cafe,konut, villa, restoran,okul,otel projelerinizi sizlerin hayal ettiği tarzda tasarlayarak çözüme kavuşmanızda destek olabilirim. Görselleştirme ve uygulama projelerinizi tasarlamak üzere hizmet vermekteyim.
Gökşen B.

Gökşen B.

İç Mimar Proje Çizim · Odunpazarı, Eskişehir
2005 yılı Anadolu ünv. içmimarlık bölümünden mezun oldum. 2005-2008 arası Hakan mobilya(mobilya fabrikasında içmimar olarak çalıştım.Bu süre içerisinde mobilya üretimi,tasarımı,teknik konularında tecrübe edindikten sonra yerel bir mobilya mağazasınnda; içmimarlık hizmetlerini rölöve,yerınde metraj, müşteri ile görüşme,projelendirme,tadilat yenileme,tasarım,planlama,mobilya tasarımı,fiyatlandırma,şantiye takibi,mağaza tefrişi, çalışmalarını yerine getirdim.
Artı Mimarlık İnşaat

Artı Mimarlık İnşaat

İç Mimar Proje Çizim · Odunpazarı, Eskişehir
Artı Mimarlık İnşaat olarak, konut, ofis, mağaza, kafe, restoran, kültürel ve toplumsal yapılar gibi bir çok alanda mimarlık, inşaat, iç mimarlık ve proje yönetimi konularında proje ve uygulama hizmeti sunarız. Mimarlık Mimari bir tasarım oluştururken, özgünlük ile birlikte, yapılan yatırımın optimizasyonunu, malzeme, üretim ve detay çözümlerini ön planda tutarız. İnşaat Mimarinin çağdaş tasarım ve malzeme beklentisini, özenli detay çözümleri ve etkin üretim yöntemleri ile hızlı ve
Bam Mimarlık

Bam Mimarlık

İç Mimar Proje Çizim · Odunpazarı, Eskişehir
MANİFESTOMUZ Bayrak & Altuntaş Mimarlık, mimari proje tasarım sürecinde işbirliği ve koordinasyonu ön plana çıkarmaktadır. Tasarım, çevresel bileşenlerden sosyo-kültürel bileşenlere kadar sorgulanmakta ve müşterinin talepleri bu çerçevede ele alınmaktadır. Ürünün salt ihtiyaçları karşılamasının ötesinde öneri fonksiyonlarla geliştirilerek daha zengin içerikli hale gelmesi hedeflenmektedir. Bayrak & Altuntaş Mimarlık, proje üretim sürecini kaliteli çizim standartları ve sunum t
D.art İç Mimarlık

D.art İç Mimarlık

İç Mimar Proje Çizim · Tepebaşı, Eskişehir
D.ART İç Mimarlık hangi mekan, yapı olursa olsun mekanın kullanım amacına yönelik fonksiyon, ergonomi, fiziksel şartları estetik ve sanatsal kavramlar ile birleştirerek mekan kullanıcısının zevk, ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte özel özgün mekanlar tasarlar ve projelendirir aynı zamanda projenin uygulanması aşamasında başından sonuna kadar etkin rol alır. D.ART İç Mimarlık olarak projeleri, ”Sağlamlık, Estetik ve İşlevsel” açılardan ele alır, kullanıcının/kullanıcıların fiziksel ve ru
Mimarenda Design Studio

Mimarenda Design Studio

İç Mimar Proje Çizim · Odunpazarı, Eskişehir
Mimarenda bir mimari tasarım stüdyosu olarak, güven, dürüstlük, takdir ve mükemmellik ile eş anlamlıdır ve benzersiz kuralları vardır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adnan Şirin
İç Mimar Proje Çizim   22/01/2020

Bahattin Beye Teşekkür ediyoruz. Tam istediğimiz şekilde bize çizim yaptı. İşinin ehli bir insan tavsiye ediyorum.

         
Hayrettin Paşaoğlu
İç Mimar Proje Çizim   18/01/2020

Bahattin bey Bize çok güzel bir çizim yaptı ve 3 D Görsellerle ayrıntılı bir şekilde teslim etti. Güvenebileceğiniz bir insan tavsiye ediyorum.

         
İç Mimar Proje Çizim   23/12/2019

Seda hanım gerçekten zevkli bir bakış açısına sahip, çözüm odaklı ve işini severek yapan bir arkadaş....biz memnun kaldık...çok teşekkürler...

         
Sarim Semerkant
İç Mimar Proje Çizim   26/11/2019

Çizim teknikleri, sunum dosyasının zengin içeriği ve ihtiyaca cevap veren akılcı mekan çözümleri beklentimizi tamamen karşıladı. Bu alanda hizmet alacaklara kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Utku Seymen
İç Mimar Proje Çizim   18/11/2019

Seda Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnunum, çok ilgili ve anlaşılabilir birçalışma anlayışı var. Kendisi 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Dilara Aytaç
İç Mimar Proje Çizim   11/11/2019

Yeni taşınacağımız evimiz için Seda Hanım dan hizmet aldık. kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. Çalışılacak mekanı gelip yerinde inceledi. Hem detaylar hemde genel hatlar konusunda başarılı ve profesyonel şekilde yol aldık. Konuştuğumuz teslim süresi içerisinde projeyi teslim etti. Başka alanlarda da tekrar kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz.

         
Emre Balcı
İç Mimar Proje Çizim   27/08/2019

Öncelikle cok profesyonel bir sirket , is ahlakina uygun ve etik calisma prensibine sahip arkadaslar , yaptiklari ise hakim ve uyum icinde calisiyorlar dis poliklinigimizin mimari projesinde beraber calistik cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz