En İyi 10 Etimesgut Keman Özel Ders | Armut

En İyi 10 Etimesgut Ankara Keman Özel Ders

4 Keman Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 11 Keman Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Caner Gençer

Caner Gençer

Keman Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Eğitimine 11 yaşında Çukurova Üni. Devlet Konservatuvarında başladı. Lise eğitimini aynı üni. birincilikle tamamladı ve üni. giriş sınavını kendi dalında birincilikle kazanarak lisans eğitimine başladı. Üni. öğretiminde gösterdiği başarıdan dolayı sınıf atlayarak üç yılda, 2004’te birincilikle bitirdi. Eğitim hayatı süresince yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen çeşitli yarışmaları kazanarak solo ve oda müziği konserleri verdi. 2007’de Anadolu Üni. Devlet Konservatuvarında yüksek lisans eğiti
Gizem Nur E.

Gizem Nur E.

Keman Özel Ders · Etimesgut, Ankara
1990 Trabzon doğumluyum. 2008 yılında Trabzon Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun oldum.2012 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü'nden mezun oldum.Aralık 2018 de Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü'nde yüksek lisans programını tamamladım. Halen Sınav Koleji Merkez Kampüste müzik öğretmeni (keman-piyano) olarak görev yapmaktayım.
Ahmet Erte E.

Ahmet Erte E.

Keman Özel Ders · Etimesgut, Ankara
8 yıllık bir keman geçmişimle alışılmışın dışında, doğaçlama yaparak da eğitim veren, eğitimi öğrencinin algılayabileceği ve sevebileceği hale getirmeyi başarabilen biri olduğumu düşünüyorum. Enstrüman çalma süreciyle ilgili öğretiyorum yerine birlikte öğreniyorum demeyi tercih eden biriyim.
Melike D.

Melike D.

Keman Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı yüksek şeref mezunu bir öğretmenim 10 yıldır özel ders vermekteyim Öğrencilerim hem batı hem Türk tarzında keman çalmaktadır hepsine nota okuma yetisi kazandırmış bulunmaktayım.
Muhammed A.

Muhammed A.

Keman Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Legato Oda Orkestrası nda çello ve keman eğitmeni Legato Oda Orkestrası 2008 yılında Ankara Çocuk Orkestrası adıyla Muhammed Ahmedizade ve Jale Benam tarafından kuruldu. Çocuklar ve gençlerden oluşan orkestra, çok sesli müzik bilinci kazandırıyor, orkestra deneyimi yaşatıp, üyelerine bireysel ve sosyal gelişmeyi desteklemektedir. Orkestra 2017 yılından itibaren Legato Oda Orkestrası adıyla yoluna devam etme kararı almıştır. Orkestrada yer alan çocuklar ve gençler bireysel keman, piyano ve çell
Didem K.

Didem K.

Keman Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Gazi üniversitesi eğitim fakültesi müzik öğretmenliği bölümü mezunuyum 2013 Lisede anadolu güzel sanatlar müzik bölümünü bitirdikten sonra üniversitede devam ettim. Keman ve piyano derslerini demetevlerdeki ayölyemde 6 yıldır vermekteyim . Aynı zamanda özel bir kurumda anaokulu ,ilkokul ,ortaokul ve lise kademelerinde de çalışmaktayım. İsteğinize bağlı klasik veya pop müzik tarzı çalışabiliriz .
Buğrahan İlter

Buğrahan İlter

Keman Özel Ders · Çankaya, Ankara
7 Yaşında keman çalmaya başladım. Bilkent Konservatuvarında 10 sene okuduktan sonra Hacettepe üniversitesini kazandım. 21 Yaşındayım . Onlarca resital ve orkestra konseri verdim. Solist olarak Eskişehir Senfoni Orkestrası ile çaldım. Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası , Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası , Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası ve başkemancısı olduğum Anka Filarmoni Orkestrası ile konserler verdim. 14 Yılın verdiği birikimim ve tekniğim ,eğitiminize de yansıyacaktır. Şu an bi ku
Mert S.

Mert S.

Keman Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
7 yıldır dersanelerde egitimenlik. 5 yıldır Üniversite yarı zamanlı keman kursu eğitmenligi. 6 yıl özel ders tecrübesi. Teorik ve pratik eğitim. Planlı ve "en üst seviyede" disiplinli ders programı.(asla ödün vermeden)
Gülmine D.

Gülmine D.

Keman Özel Ders · Çankaya, Ankara
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Öğretmenliği mezunuyum, 12 yıldır müzik öğretmeni olarak görev yapıyorum, Şimdiye kadsr 6-30 yaş arası bireylere özel keman dersi verdim. Keman derslerinde teknik konuların (çalgı tutma, yay tutma, yay çekme) yanı sıra deşifre, solfej çalışmaları benim için büyük önem taşımaktadır. Ezberci eğitimden çok yaparak, bizzat uygulayarak öğrenme ve öğretmeyi önemsiyorum.
Beyza  K.

Beyza K.

Keman Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
1994 Amasya doğumluyum. 2012 yılında ÇAGSL lisesini birincilikle tamamladım. 2016 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum ve hemen akabinde kazanmış olduğum Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği yüksek lisans programını 2018 yılında tamamladım. Şu an ise yine Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümününün doktora programına dahil olarak eğitimimi sürdürmekteyim. Lise, lisans ve lisansüstü eğitim süreçleri boyunca çeşitli konser ve masterclasslarda yer aldım. Mezun o
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adem Yavuz Alev
Keman Özel Ders   15/11/2019

Verdiği eğitimden çok memnun kaldım. Verdiğim ücretin her kuruşuna değdiğine emimim. Mimar sinan çıkışlı olması ve buna ek olarak öğretmenlik eğitimide almasından dolayı bilgileri çok iyi aktarabiliyor ve sizi çok iyi analiz edebiliyor. Kendisi zaten çok iyi bir kemancı olup size en iyi en doğru eğitimi verecektir.

         
Şükrü Apaydın
Keman Özel Ders   27/10/2019

İşine olan saygısı ve profesyonelliği muazzam .Müziğe olan sevgisi sizi de heyecanlandırıyor. Teklifi verdiği günün akşamı 1 dakika bile gecikmeden evime geldi .Derste oldukça sabırlı, eğlenceli ve ısrarcı. Bir şeyi yapamadığım zaman pes etmeyip motive etti .

         
Nisa Korkmaz
Keman Özel Ders   26/10/2019

Çok ilgili ve düşünceli bir hocaydı, ders çok zevkliydi kadın arkadaşlar gönül rahatlığıyla tercih edebilirler çok efendi düzgün bir hoca kendisini yetiştireni tebrik ediyorum gerçekten. Öğretme metotları da çok farklı ve etkili. Ayrıca ders sonrasında kendisinden bir şeyler çalmasını isterseniz yeteneğine hayran kalacağınıza eminim. Harika bir yetenek!

         
Ayşe Usluel
Keman Özel Ders   16/10/2019

Caner hocadn keman ve piyano drsi alıyorz.Derslre yeni başladk ama şmdiden doğru bi karar oldugnu düşünüyrm.Kendsi eğitmli, donanmlı, sıcak,çocuklrla iyi anlaşan biri.hem konsrvatuar mezunu hem sanatçı olması bunda büyük etken.İşin uzmanı değlm ama,benim anladğm bir kişinn küçük yaşta konsrvatuarda eğitm almasyla belli bir yaştan sonra sadece üni.de müzik eğitmi alması çok farklı.Müzik eğitmnde doğru hocalrla çalşmak çok önmli.Öncedn ders aldğmz hocalr sadece üni.de egitm almştı o yüzdn hüsrandı

         
Vesİle Terece
Keman Özel Ders   12/10/2019

Çok hanım efendi ,düzgün bir öğretmen.ilk dersimizi yaptık,çok memnun kaldık.Kızım ile çok güzel iletişim kurdu ve motive etti.Çok verimli bir ders yaptılar.teşekkür ederiz.

         
Fatih Kılıç
Keman Özel Ders   22/09/2019

Hayatımda verdiğim en doğru karar bu olsa gerek gerçekten hayallerim gerçekleşmeye başladı ben eğitim alırken bu kadar mutlu olacağımı tahmin bile edemiyoken şimdi gerçekten şimdi isteklerim yerine gelmeye başladı güler yüz anlayışınız için gerçekten size minnettarım herşey için çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar herkes e tavsiyemdir hiç şüpheniz olmadan ders alabilirsiniz 😄

         
Yusuf Ulusal
Keman Özel Ders   07/09/2019
gallery thumbnail

Büyük bir ormana girdiğinizde, henüz tamamını görmesenizde o ormanın ne kadar büyük, yüce ve güzel olduğunu bilirsiniz. Selin hocayla ilk dersten sonra da böyle hissettim. Bu yorumu yazarken henüz iki ders yaptık ancak çok büyük bir kaynaktan besleniyor gibi hissediyorum. Öylesine bir program değil, benim eksikliklerimi gidererek devam eden bir süreç. Başka hocalarla kıyaslayamam ancak bende bir spor eğitmeniyim. Karşı tarafa verilen özverinin ve işini severek yapan insanı tanıyabilirim.

         
Tuğba Boztepe
Keman Özel Ders   15/08/2019

Kendisiyle bir 35-40 dklik deneme dersi yaptık,tanıştık. Çok güler yüzlü ve açıklayıcı biri ders konusunda. Ayrıyetende ders verilen yer konum olarak Marmaraya çok rahat biryerde. Derse Eylül başı gibi başlıcağız kendisiyle umarım dersler hem verimli ve öğreti geçer. Keman dersi almak isteyen herkese kendisiyle görüşmesini tavsiye ederim.

İlçe İlçe Keman Özel Ders
Keman Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz