En İyi 10 Etimesgut Web Yazılım ve Tasarım - Armut

En İyi 10 Ankara Etimesgut Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut bölgesinde 36 Web Yazılım ve Tasarım Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Burak Avşar

Burak Avşar

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
Merhabalar, Türkiye nin ilk çevre gazetesi Çepeçevre de Front End Editörlük ve Sosyal Medya Koordinatörlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda freelance olarak Web Tasarım hizmeti vermekteyim.
Murat Demir

Murat Demir

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
.NET teknolojileri ile web tasarım ve yazılım, masaüstü uygulama geliştirme konularında ihtiyaçları olan arkadaşlara yardımcı olabilirim. Asp.Net, MVC, C#, Html, Css konularında yaklaşık 7 yıllık tecrübem var.
Kahraman Demirci

Kahraman Demirci

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
KTÜ Bİlgisayar Mühendisliği mezunuyum.Şuanda Ankara da bir şirkette Web yazılım & geliştirici olarak çalışıyorum. ASP.NET MVC teknolojisini kullanyorum. Kurumsal Web siteleri yapıyorum
Yasin K.

Yasin K.

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
Yaklaşık tam tecrübeyle 6 yıldır bu işi yapmaktayım, bir çok projede yer aldım ve çoğu projeyi başarıyla ve zamanında teslim ettim, Sistem dili olarak PHP hakim biriyimdir Database olarak Mysql ve Postgresql rahatlıkla kullanabiliyorum, Diğer yazılımsal diller olarak Html ,Css,Jquery dillerinede çok hakimimdir araştırmayı çok severim, kopyala yapıştır mantığına veya hazır framework sistemlerini sevmem çünkü başkalarını yazdıkları beni ileriye taşımaz bundan dolayı her sistemi sıfırdan kendim ya
Ahmet Mehmet

Ahmet Mehmet

Web Yazılım ve Tasarım · Etimesgut, Ankara
En uygun fiyatla, en son teknolojik alt yapı ile e-ticaret veya kişisel web sitesi için yazılım kodlama ve tasarımı yapılır.
Abdurrahman Gürel

Abdurrahman Gürel

Web Yazılım ve Tasarım · Sincan, Ankara
Bir grafiker ve bir yazılımcı olarak iki arkadaş freelance olarak web, masaüstü ve mobil yazılım hizmeti vermekteyiz. Daha önce yaptığımız işlerden örnekler aşağıdaki gibidir. www.venooauto.com www.serainsaat.com www.guneybaglilar.com.tr www.venoospareparts.com www.idealquality.com www.sapmazcars.com www.koknarkres.com www.anvotech.com www.sistemstand.com.tr www.djs.com.tr www.karacatarim.com.tr www.cmsteknik.com www.rexsigorta.com www.yesil-insaat.com www.hamitusta.com www.ha
Özcan Pusa

Özcan Pusa

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Website Kendinizi, şirketinizi veya bir ürünü tanıtmak istediğinizde geniş kitlelere ulaştırabime adına internet ağını kullanmak isterseniz tam yerindesiniz. HTML,CSS,JAVA,JQUERY vs gibi yazım dilleri kullanılarak statik veya dinamik siteler ihtiyacınıza uygun, göz alıcı tasarımlarla hizmetinize sunulur.
Lifeholdings

Lifeholdings

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
LifeHoldings Ekibi olarak Yazılım, Mobil uygulama , Sosyal medya danışmanlığı , SEO , Dijital pazarlama çözümleri sunmaktayız.
Dahidükkan

Dahidükkan

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
14 yıldır dijital sektörle iç içeyiz. Aşağıda bir kaç referansımızı görebilirsiniz. Abdurrahmantatlici.com Calikiran.com.tr Devin.com.tr Daha fazla referans ve örnek için lütfen bizimle iletişime geçin.
Akcasoft Bilişim Yazılım Danışmanlık

Akcasoft Bilişim Yazılım Danışmanlık

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Tecrübeli ve Profesyonel Ekibimizle Birlikte, İhtiyacınız Olan Her Türlü Web Tabanlı Yazılım, Mobil Uygulama ve Web Sitesi Tasarımı Gerçekleştirilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gültekin Öncel
Web Yazılım ve Tasarım   07/11/2017

Berkay bey www.parafesor.net ekonomi haber portalım için özel yazılım yaptı. Daha önce işi yaptırmak üzere görüştüğüm kişilerin hemen hemen hepsi ya işi yapamadılar ya da kendi işlerini kolaylaştıracak önerilerde bulundular. Berkay ise istediklerimi tam olarak yapmamla kalmadı , bazı konularda çok daha iyi alternatifler de sundu. Bundan sonraki iki projem için de kendisiyle çalışmayı istiyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Mustafa Kemal Keskin
Web Yazılım ve Tasarım   25/07/2017

İnanılmaz iyi bir iş çıkardı Erdi Bey zamanında da teslim etti almış olduğumuz hizmetten çok memmnun kaldık.armut.com a da böyle bir hizmet sunup bizim işimizi kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

İlçe İlçe Web Yazılım ve Tasarım
Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz