4 Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

511 Evde Bakım ve Sağlık Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Evde Bakım ve Sağlık Uzmanı

Harun B.

Harun B.

Merhaba, 8 yıldır izmirde özel bir hastanede hemşire olarak çalışmaktayım. Evde bakım ve tedavi hizmetleri için gerekli tecrübeye sahibim ve alanımda profesyonelim. Aşağıda belirttiğim bütün konularda en iyi ve güvenli şekilde sizlere yardımcı olmak için hazırım., Evde hasta bakımı ve sağlık hizmetleri Onkoloji, hematoloji, kardioloji, kalp damar cerrahisi, organ nakli hasta bakımı Port kateter bakımı ve değişimi Kolostomi bakımı ve değişimi Yara pansumanı Foley sonda, prezervatif sonda
EDANUR Ç.

EDANUR Ç.

Merhabalar, Evde sağlık hizmeti almak için güven çok önemlidir biliyorum. Daha önceki hastane ve yoğun bakım deneyimlerimden ve evde verdiğim sağlık hizmetlerinden kaynaklı bu işte bana rahatlıkla güvenebilir siniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Türkü C.

Türkü C.

Bu sayfaya kaydolma sebebim daha çok insana el uzatmak, kaliteli yaşam sürdürmelerinde katkıda bulunmak. Özel Doktorlarımız ve Özel hemşirelerimiz ile; Evde Bakım Hizmeti Evde Yatak Yarası Bakımı Evde Hemşirelik Hizmeti (7-24) Evde Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Evde Yenidoğan Bakımı Ve Danışmanlığı Kan Alma Serum Takma Sonda Değişimi NG değişimi Kulak Yıkama Tırnak Çekme Ve Birçok Hizmeti Sunmak Üzere Sizlerleyiz.
Orhan O.

Orhan O.

Merhaba ben Orhan. Hemşireyim. Evde bakım alanında tecrübeliyim. Dokuz Eylül Üniversitesi 4 yılık Hemşirelik mezunuyum. Hastanızın veya sizin sağlık hizmetlerinizi evde yapıyorum. Her türlü İğne (enjeksiyon), Sonda Takımı ( mesane - mide), Pansuman ( yatak, diyabetik ayak, ameliyat yarası bakımı ) Serum bağlama, Damar yolu açma, Lavman, Peg bakımı gibi hizmetleri veriyorum. İzmir içi çoğu yere geliyorum. Arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Medikalp Sağlık Kabini

Medikalp Sağlık Kabini

Medikalp Sağlık Kabini Evde bakım hizmetleri Evde pansuman Evde enjeksiyon Evde serum takma Evde sonda takma Evde küçük cerrahi müdahale Evde yara bakımı Evde şeker ölçme Evde kan alma Evde kan grubu belirleme Evde dikiş atma , dikiş alma Evde oksijen tedavisi Evde tansiyon takibi Evde hasta bakımı ve takibi Evde hasta bakım için eğitim ve danışmanlığı Evde acil yardım uygulamaları Tırnak çekimi Kulak yıkama Gebelik testi Hemoglobin ölçümü Kan tahlili
Barış K.

Barış K.

Sağlık memuruyum.15 yıllık meslek tecrübem mevcut.bu süreçte vip hemşirelik , yoğun bakım hemşireliği , yara bakımı , ozon tedavisi , prp uygulamaları , evde yaşlı ve hasta bakımında tecrübelerim mevcut. Ankara'da çalışmaktayım. Enjeksiyon,yara pansumanı,serum takılması,dikiş alınması,idrar sondası takılması,sağlık danışmanlığı,evde 24 saat hemşire ve bakıcı ihtiyaçlarınız gibi durumlarda yardımcı oluyoruz.
Sinan A.

Sinan A.

1-Enjeksiyon 2-Serum takma 3-Pansuman 4-Nazogastrik (beslenme) sondası 5-idrar sondası takılması 6-Kan alma(labaratuar tetkikleri) 7-Trakeostomi kanülü değişimi 8-Hasta bakım eğitimi
AHMET A.

AHMET A.

EN AZ 10 YIL DENEYİMİ OLAN HEMŞİRE TARAFINDAN SAĞLIK BAKIMI VE REÇETELİ İLAÇLARINIZIN EVDE TEDAVİSİ,PANSUMAN VE YARA BAKIMI,STERİL ŞARTLARDA İDRAR SONDASI DEĞİŞİMİ, GEREKTİĞİNDE EVDE NUMUNE KAN ALIMI GİBİ HİZMETLER VE İHTİYAÇLARINIZ PROFESYONEL OLARAK YAPILIR.
Cihad N.

Cihad N.

İş deneyimi olarak ülkemizin en iyi özel hastanelerinden birinde hemşire olarak görev yapıyorum profesyonel, güler yüzlü, kibar ve anlayışlı bir insanım. Üst düzey bilgi ve becerilerime güveniyorum. Çalıştığım hastane birimlerinde genel olarak her türlü hastaya gerektiği gibi bakabilirim.
Furkan  M.

Furkan M.

Bursa nın en köklü ambulans firması olan Eker Ambulans hizmetlerinde Paramedikal Pratisyen olarak görev almaktayım. Beraber çalıştığım profesyonel, lisanslı ve tecrübeli Paramedik ve Hemşire arkadaşlarımla birlikte Bursa nın her noktasına hizmet verebiliriz. .Tüm evde bakım ve tedavileriniz için yardımcı olmaktan onur duyarız Evinizden çıkmadan,sıra beklemeden ve hastane enfeksiyonlarından uzakta tedavi olun.
Berat  C.

Berat C.

İstanbulun tüm semtlerine evde sağlık hizmeti verilir.Evde serum,enjeksiyon,pansuman hizmetleri verilir.Yoğun bakımdan taburcu olmuş hastaya bakım hizmeti sağlanır.
Okan  S.

Okan S.

Enjeksiyon, Sonda uygulaması,yara bakımı, evde ilaç tedavisi, pansuman v.b ihtiyaçlarınızda profesyonel sağlık hizmeti sunmaktayım. İzmir içi deneyimli, kurumsal bir şirkette aktif olarak çalışmaktayım.
Tunalı Sağlık K.

Tunalı Sağlık K.

Tunalı Sağlık Kabini Kennedy caddesinde hizmet veren, Sağlık Bakanlığı denetimindeki bir özel sağlık kuruluşudur.
Mine Y.

Mine Y.

Acibadem Üniversitesi Dahili Hastalıklar Hemşireliği alaninda yüksek lisansımi yaptim. 19 yıldır çalışıyorum. Yoğunbakim hemsiresiyim. Evde sağlik hizmeti tecrübem var.
Modi Danışmanlık Organizasyon Temizlik Hizmetleri  E.

Modi Danışmanlık Organizasyon Temizlik Hizmetleri E.

Sağlık danışmanlığı ve bakım hizmetlerinde deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.Tedavisini evde sürdürmek isteyen hastalar, doğum öncesi ve sonrası destek talep eden anneler, yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan bireyler, fiziksel engelliler ve benzeri durumdaki kişiler için sunulan hizmetler ile kaliteli bir yaşam olanağı sunmaktadır.
Telli A.

Telli A.

Merhaba.7 yıldan fazla özel ve devlet kurumlarında hemşirelik hizmetinde bulundum.Son 3 yıldır evde sağlık hizmeti veriyorum.Hemşirelik hizmeti için bana ulaşabilirsiniz. Sevgiyle kalın.
Ceylan  M.

Ceylan M.

Operasyon sonrası yara bakım Yara pansumanı Evde profesyonel tedavi Evde hastanede refakat hizmeti Medikal destek Fizyoterapi Damar yolu açılması, kan alma, serum uygulanması, enjeksiyon İleostomi, kolostomi, jejenestomi stoma bakımı Yatak içi banyo Ve daha fazlası için
Arzu R.

Arzu R.

Merhaba, 24 yıllık hemşireyim. 43 yaşındayım, yoğun bakım ve hemodiyaliz, acil ambulans, acil servis hemşireliği dahil her alanda çalıştım. Yaşlı hasta bakımı tecrübem yoğun bakımlardan en ağır haline bile tereddütsüz bakacak kadar vardır.Parasentez,peg bakımı, peg ve trekiostomi kanul değişimi, ipne, serum, sonda değişimi, burun nazal ng beslenme sondası değişimi, yatak yarası bakımı, dikiş, pansuman konularına hakimim.Verdiğşm tekliflerdwn sonra değerlendiremeseniz de lütfen telefonumu kayded
İrem  D.

İrem D.

2016 yılında sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunuyum. 2019 haziran ayında Ege Üniversitesi engelli bakımı ve rehabilitasyon bölümünü bitirmiş bulunmaktayım. Enjeksiyon, aşı, damar yolu, ilaç tedavisi, yara bakımı pansuman, sonda takımı- çıkarması, hasta bakımı ve takibi konusunda gerekli hassasiyeti göstererekve titizlikle çalışıyorum. İzmir ve çevresinde hizmetinizdeyim.
Tahir K.

Tahir K.

ÖZEL NATOMEGASAĞLIK KABİNİ ÖZEL EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ ÖZEL EVDE HASTA BAKIMI Sağlık Sektöründe 22 Yıllık Tecrübe ve Güvenle Güleryüzlü ve Dinamik Kadrosuyla Hizmetinizdeyiz. *** T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI NIN RESMİ ONAYI İLE HİZMETE AÇILMIŞTIR . Sağlık Merkezimizde ve Çankaya – Mamak – Altındağ İlçelerinde ikamet eden hastalarımıza yaklaşık 15 dk içinde ulaşılmakta ve kendi evlerinde de sağlık hizmeti verilmektedir. Diğer İlçelerimize de hizmet vardır. CUMARTESİ VE PAZAR A
Emine E.

Emine E.

Kabinimizde veya evinizde enjeksiyon, pansuman, serum takma, sonda değişimi, diyabetik ayak bakımı, yatak yarası, bası yarası gibi çeşitli istekleriniz de güleryüzlü ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Ahmet Y.

Ahmet Y.

Eğitim araştırma Hastanesinde çalışan Acil servisinde Yoğun bakim da Ameliyathane Ortopedi servisin de çalışmis deneyimli lisans hemşiresiyim
Hakan Ç.

Hakan Ç.

İlk ve acil yardım (paramedik) mezunuyum ambulans ve acil servis, ve revirlerde çalıştım alanımda iyiyimdir damar yolum ve hasta takibi kınusunda gayet iyiyimdir international js belgeli A plus hastanedelerde çalıştım ilaç nilgim ,damar yolum hasta bakımı konusunda iyiyimdir ayrıca bunlarla ilgili eğitim hemşireliği de yaptım.
Meltem T.

Meltem T.

Hemşireyim. Bir-çok serviste çalıştığım için sağlık tecrübem çok iyi seviyededir. Uygulamalarımı hasta odaklı, steril malzemelerle yaparım. Serum, enjeksiyon, pansuman, sonda, port, kan alma vs. Vs. Uzman seviyesinde canınız acımadan uygulamayı yaparım. Geçmiş olsun.
Gözde E.

Gözde E.

Pnsuman yatak yarası sonda takılması serum ve enjeksiyon uygulaması ve saha pek çok sağlık hizmeti verilmektedir. :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeren Mollaoğlu
Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri   03/04/2020

Biz ilgisinden ve gece bile olsa işini özveriyle yapmasından çok memnu kaldık çaresiz bir durumdayken bize saat çok geç bile olsa yardımcı oldu.

         
Hafize Karabulut
Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri   02/04/2020

Mustafa beye çok teşekkür ediyorum.kendisi hem bilgili hem de hijyeni ile oldukça başarılı.Her kullandığı malzeme sonrası eldiven değiştirmesi son derece önemlidir. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.Başarılar diliyorum.

         
Merve Okan
Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri   30/03/2020

Başta sadullah bey olmak üzere bütün ekibe teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım. Profesyonel yaklaşımları ve ilgileri ile gözümüz hiç arkada kalmadı.

         
Eda Aslan
Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri   22/03/2020

Harun bey babamın sorunuyla inanılmaz ilglendi. Babamda kalp yetmezliği var. Seruma bağlı. Kendisi sorduğum tüm sorulara büyük bir sabır ve bilgi birikimiyle cevaplar verdi. Böyle bir süreçte kendi özel doktorumuz bile bu kadar destek olamadı. Harun bey bizi yönlendirdi yanlış yaptığımız bazı şeyler varmış onları değiştirdik. Düzelttik. Kendisine ailecek sonsuz teşekkür ediyoruz🙏🏼🙏🏼

         
Sevgi Bulut Kaya
Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri   20/03/2020

Çok teşekkür ederiz Mustafa Beye çok ilgili ve işini gayet güzel yapıyor hastamıza şefkatli yaklaşımı da çok iyiydi

         
Pınar Eraslan Yayınoğlu
Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri   07/03/2020

Aradığım hizmete çok hızlı şekilde teklif verdiler. Yapıcı ve yine hızlı bir şekilde organize ettiler. Evde muayeneye gelen doktorumuzdan (dr. Yasin bey) da ayrıca çok memnun kaldık. Hasta ve yakınlarıyla iletişimi güçlü biri. Kurum işimizi istediğimiz şekilde, memnun ederek çözmüş oldu.

         
Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri   05/03/2020

Kesinlikle müthiş bir insan harika bir arkadaş işinin gerçekten profesyoneli.işlemin sonrasında dahi arayıp soruyor Berat bey yani okadar işini iyi yapan biri kesinlikle öneriyorum iyi bir dost edindim sanırım😀😀

         
Arda Dikmen
Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri   04/03/2020

Son derece işinin erbabı, eli son derece hafif , son derece bilgili ve dediği zamanda gelerek , hastamızı çok rahat ettirdi. Teşekkürler Aydın bey.

Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz