En İyi 10 Eyüp İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 74 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Meltem E.

Meltem E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Fatih, İstanbul
Merhabalar,yazılım ve web alanında yapmış olduğum projelerim sayesinde sizi kolayca yardımcı olabilirim.
Alican C.

Alican C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
Sektorde 2.yilima dogru ilerlemekteyim. Aktif olarka Web ve Mobil Programlama yapiyorum. Mobil Programlama icin React-Native ile hem Android hem Ios a uygulama gelistiriyorum. 3 tane Web 4 tane Mobil uygulama gelistirdim ve devam etmekteyim.
Bilal A.

Bilal A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
Microsoft Dynamics CRM danışmanlığı yapan CRM AKADEMİ firmasındaki görev niteliğim Proje Yöneticisidir. Müşterilerin CRM uygulamasını kullanarak satış, pazarlama, sosyal medya, satış sonrası servis, finans, insan kaynakları gibi iş süreçlerini dijitalleştirmesini, bilgi ve verilerini yönetmekte ve ofiste veya dışarıda daha verimli olmasını amaç edinmekteyim. SCRUM ve Agile tekniklerini kullanarak , MS Project ile sürecin ilerleyişi takip ederek ve iş dağılımını gerçekleştirerek raporlama , iş a
İlknur G.

İlknur G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. Yaklaşık 10 yıldır sektörün içindeyim. OCTOPOD platformunda intranet bir sistemin geliştirilmesinde etkin rol oynadım. C# platformunda Masaüstü yazılımlar yapabilir. MSSQL de ileri seviye raporlar çıkartabilir ve wordpress ile web sitenizi oluşturabilir yada düzenleyebilirim. ERP yazılımlarınız da sürece destek olabilirim.
Murat P.

Murat P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
Uzun süredir bilişim sektörüne hizmet veren Windows , Android , IOS , Web Sitesi ve işletmenize Server kurulumu gibi birçok işinizi yapabilirim.İşletmenize değer veriyoruz tüm sorunlarınız için yazılım üretiyoruz.
İzibiz Bilişim Teknolojileri

İzibiz Bilişim Teknolojileri

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
C# masaüstü programlamayla ilgili bir çok proje yaptım.Uludağ Üniversitesitesinde okudum.Şu anda E-fatura sektöründe programlama ile çalışmaktayım.
Recep Ö.

Recep Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
Yaklaşık 7 yıldır programlama dilleri ile uğraşıyorum. Bu süreçte geliştirdiği yazılımlardan herzaman kalite ve müşteri memnuniyetini önem vererek işlerimi teslim ediyorum.
Cebrail B.

Cebrail B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayrampaşa, İstanbul
Visual Studio üzerinden ( C#.Net MVC, Ado.NET, ASP.NET MVC, LINQ Entity Framework , HTML , CSS , Javascript , MS SQL ), programlama dillerini ve programlama yapılarını kullanarak proje ve uygulamalar geliştirmekteyim. Ayrıca Gimp (PhotoShop) kullanarak afiş, broşür, logo, kartvizit vb. yapmış olduğum çalışmalar bulunmaktadır.
Ahmet A.

Ahmet A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
Http://ahmetaydin.kim kişisel websitem üzerinden bana ulaşabilirsiniz ve yaptığım işleri ,bildiğim teknolojileri inceleyebilirsiniz.
Aytac M.

Aytac M.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
Bilgisayar mühendisliği mezunu bir kişi olarak yazılımın temeli olan algoritmayı öğrendiğimizden her türlü yazılım diliyle çok rahat programlama yapabilmekteyim. Ancak Java ve C# diğerlerine göre daha tecrübeli olduğum alanlardır. Ayrıca android yazılımı da yapmaktayım , mevcut bir kaç projem bulunmakta. Daha detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alican Yılmaz
Freelance Programcı   10/03/2020

Bu piyasada Emre bey gibi işini seven, dürüst çalışan insanları görmek çok güzel, çalıştığıma çok memnun oldum, projemde kaydedilen önemli aşamalarda bilgilendirmeleri , her istediğime hızlı ve çözüm odaklı cevapları , tecrübesi ve bilgisiyle çok güzel bir iş çıkardığı için kendisine çok teşekkür ediyorum, diğer işlerimde kendisiyle çalışmak isterim.

         
İbrahim Gelgeç
Freelance Programcı   15/02/2020

Güzel bir otomasyon sistemi yaptı her isteğime doğru yanıt verildi ve tam istediğim gibi hem profesyonel hemde çok hızlı bir zamanda teslim etti kurumsal firmalara para kaptırmayın teşekkür ederim emre

         
Hasan Keremoğlu
Freelance Programcı   29/01/2020
gallery thumbnail

Bu programi yazdirmak icin Armut.com a daha evvelde yazmistim. birturlu aradigim programciyi bulamadim. Ta ki Tekin beye kadar. Programima 2 aylik bir sure vermistim. Yaklasik 3-5 gunde halletti. Daha da hizli olabilirdi ben doneleri vermekte geciktim. Ki ayrica bu siralarda hastanede bir de yakiniyla ugrasiyordu. Konusuna gayet hakim. Basta belitmedigim kucuk bir eklenti icin ise ayrica para istemedi. Paranin hakkini kesinlikle veriyor.Bundan sonraki islerimde herzaman 1. sirada olacak. tskler

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz