En İyi 10 Fatih Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Fatih İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih civarında 58 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Wiody

Wiody

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Fatih, İstanbul
Sektördeki yılların verdiği tecrübe ile isteklerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştırıyoruz
Projeajans

Projeajans

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Fatih, İstanbul
Net ortamında yazılım geliştirme. İleri seviye sql server yönetimi ve scripting. Web tabanlı analiz ve raporlama teknolojileri. Profesyonel veri tabanı programcılığı.
Hayrullah Ö.

Hayrullah Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Fatih, İstanbul
Her türlü web sitesi, masa üstü uygulaması ve yazılımları yapabilirim. Devam etmekte olan herhangi bir projede geliştirmeler ve kontroller de yapabilirim. Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Mezun durumundayım. Kendimi yazılım alanında geliştirdim.
Halil Y.

Halil Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Fatih, İstanbul
Harran Üniversitesi bilgisayar programcılığı mezunuyum.Yazılım ile ilgileniyor projeler yapıyorum.Genelde ekip şeklinde çalışıyoruz.Allahın izniyle elimizde bir iş kalmaz ve başarılı ve düzenli bir şekilde tamamlariz.
Abdulkadir K.

Abdulkadir K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Fatih, İstanbul
Yazılım konusunda 6 yıllık çeşitli dillerle tecrübeye sahibim bilgisayar mühendisliği okumaktayım sizin ihtiyacınız olan programı en hızlı ve en kaliteli şekile alacağınızı temin ederim
Erhan K.

Erhan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba, 1989 yılında İstanbul da doğdum. Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri ve Bilgisayar Programcılığı bölümlerinde eğitim gördüm. Gaziosmanpaşa Üniversitesinden Okul Birincliği ünvanı ile mezun oldum. Kendi sektörlerinde lider Koç Sistem, Milliyet, Yaşar Faktoring gibi şirketlerde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TRT, Sanal Mağaza gibi şirketlere freelance olarak projeler geliştirdim. Sektörde irili ufaklı çalışan bir çok projem bulunmakta. Şimdilerde i
Yasin K.

Yasin K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bilişim sektörlerde toplamda 20 yıldan fazla tecrübem bulunmaktadır. Her türlü kurumsal/bireysel yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. JAVA teknolojileri üzerine uzmanım. Web, masaüstü, mobil alanlarda profesyonel ürünler çıkarabilirim.
Most İdea Yazılım Ve

Most İdea Yazılım Ve

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziosmanpaşa, İstanbul
2005 yılından bu yana özellikle tekstil, akaryakıt, turizm ve sağlık sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web ve mobil uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. Türkiye nin en büyük firmaları ile çalışan ve 100 lerce kullanıcı tarafından kullanılan Most idea gerek kendi geliştirdiği çözümler, gerekse ihtiyaçlar dahilinde tasarladığı interface ve web ra
Ahmet T.

Ahmet T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Fatih, İstanbul
Liseden beri Bilişim alanı ile uğraşmaktayım. 1997 doğumluyum, İstanbul da yaşıyorum. Liseden sonra Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim ve şuan Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde, son sınıfı okumaktayım. Yeni teknolojilere ve yapılara açık olmam, işimin sevdiğim yanlarından bir tanesi. Web uygulamaları, Veritabanı tasarımları geliştirmenin yanı sıra Mobil uygulama alanında da çalışmalar gerçekleştirmekteyim. Microsoft Certified Professional (480) sertifikasına ve MEB sertifikasına sah
Sena A.

Sena A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Fatih, İstanbul
HTML,CSS, ASP.NET, C# ,C++ , Arduino , VB.NET Yukarıdaki sayılan teknolojilerin hepsiyle ilgili projeler tamamladım. Elimdeki işi hızlı ve temiz bir şekilde sorunsuz bitirme disiplinim fazladır. Daha öncesinde C# ve ASP.NET ile birlikte online bir web sitesi üzerinde compiler yapımı üzerinde çalıştım. https://www.linkedin.com/in/senaaltikulac/
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz