En İyi 10 Fatih İstanbul Ürün Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih civarında 70 Ürün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Zero Point Reklam Fotoğrafçılık Ve Prod.hizmetleri

Zero Point Reklam Fotoğrafçılık Ve Prod.hizmetleri

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Bağcılar, İstanbul
Keşke demeyeceğiniz ve beğeneceğiniz profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, ilk önce, yapacağınız ödemenin karşılığının garantisi olan, 19 yıllık deneyim sahibi bir marka, Zero Point Ajans ile çalışmanın güvenini hissedeceksiniz. Son yıllarda ürün fotoğraf çekimlerinde, tekstil sektörünün yanında; cam, saat, aksesuar ve züccaciye sektöründe ki köklü markalara da hizmet ağırlığımızı arttırdık. Ağırlıklı olarak çekim zorluk derecesi yüksek spesifik ürünler ile, cam, paslanmaz çe
Selçuk B.

Selçuk B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Profesyonel Çekim ve Yapım Hizmetleri: Ürün Videoları ve Ürün Fotoğrafları Çekimi (Katalog ve veya E-Ticaret Siteleri için) Reklam Filmi Çekimi ve Yapımı Viral Film Çekimi ve Yapımı Tanıtım Filmi Çekimi ve Yapımı TV Programları Çekimi ve Yapımı Model, Manken ile Ürün Çekimi Katalog Çekimi Havadan Görüntüleme (Drone, Flycam) Save The Date Düğün Hikayesi Çekimleri Diğer Tüm Çekim Hizmetleri ile Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz.
Monochrome

Monochrome

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Bakırköy, İstanbul
20 yıllık tecrübe farkıyla doğru renk ve tonlarda yüksek çözünürlükte ve keskinlikte fotoğraf çekimi
Ömer  Y.

Ömer Y.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Bahçelievler, İstanbul
BIRD Agency Profesyonel reklam ve Profesyonel fotoğrafçılık konularında hizmet veren bir ajanstır. Profesyonel reklam ve Profesyonel fotoğrafçılık hizmeti kurumsallık arayan her firmanın başvurması gereken hizmetlerdendir. Herhangi bir ürün ve hizmet tanıtım filmi için nitelikli reklam ajanslarına ve deneyimli fotoğrafçılara ihtiyaç vardır. Herkes tasarım yapamayıp ve fotoğraf çekemeyeceği gibi herkesin bu alanda profesyonelleşmesi de zordur. . Uçtan uca bireysel ya da kurumsal reklam pro
Adem A.

Adem A.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Eyüp, İstanbul
Yaklaşık 15 yıldır grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. 7 yıldır da profesyonel olarak ürün fotoğrafları çekmekteyim.
Onur K.

Onur K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Günümüzde ürünlerini daha geniş çevrelere duyurmak, özelliklerini ön plana çıkarmak ve hatırda kalıcı bir marka olabilmek için en önemli unsurlardan biri ürünlerin profesyonel bir bakış açısı ile fotoğraflarının çekilmesi. Herbir kare fotoğraf yeni bir yolculuğun ilk adımı gibidir. Bu yolculuğa benimle beraber çıkmak ister misiniz? Ürün/katalog/showroom çekim hizmeti vermekteyim. Profesyonel çekim ve hızlı/eksiksiz teslim ile markanız bir adım daha önde.
Mesut A.

Mesut A.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Zeytinburnu, İstanbul
Sn yıldır stüdyo fotoğrafçılığı yapıyorum. Moda çekimleri ürün çekimleri düğün ve katalog ve özel çekimler yapıyorum. Aynı zamanda profesyonel olarak ultra kaliteli videolar hazırlıyorum. Kullandığım programlar Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Kurgu montaj için Apple Final Cut kullanıyorum. Video Renklendirme için Davinci Resolve kullanıyorum. Mesut As instagram Örnek E-Ticaret çekimleri için çekimlerini yaptığım airlifestore.com sitesini inceleyebilirsiniz.
Gökhan K.

Gökhan K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Fatih, İstanbul
Sergilemek istediğiniz ürünün hedef kitlenizin üzerinde etki bırakması için gereken ne varsa hepsini büyük özen ve titizlikle, çok uygun fiyat ile yapmaya hazırım. Verdiğim hizmetler; Ürün/Katalog fotoğraflar çekimleri, (ortamda veya beyaz, yeşil arka plan ile) Dekupe, color correction işlemleri, (gerekirse sanal mağazanıza upload işlemi) Stok fotoğraflar ile ürünlerinizi ortama yerleştirme işlemi
Ege E.

Ege E.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Bakırköy, İstanbul
İsmek'te temel fotoğrafçılık ve özel gün fotoğrafçılığı sertifikalarım var. Ayrıca edit ve shop konusunda da deneyimliyim. Çeşitli tarzlarda fotoğraf çekebiliyorum . Evimde model ve ürün fotoğrafçılığı için kendi stüdyom mevcut.
Aykut  Ç.

Aykut Ç.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Maltepe Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon mezunuyum. İçinde bulunduğum işlere ve yaptığım ,içeriklere ve kadraj bilgime güveniyorum. Yaklaşık 7 yıldır Premiere Pro üzerine eğitim görmekteyim ve son 2 yıldır profesyonel olarak Lobo Kreatif şirketinde çalışıyorum. After Effect, Photoshop ve Illustrator bilgime de güveniyorum. . Yaklaşık 7 yıldır Canon 60D ve son 4 yıldır Sony A7 SII kullanıyorum. Teknolojiyle aram çok iyi ve sıkı bir sosyal medya takipçisiyim. Özellikle yabanc
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Muberra Gobuluk
Ürün Fotoğraf Çekimi   20/02/2020

Web ve katolog ürün çekimleri için son dakikada ulaştığım Ömer Bey'i ve daha sonrada tasarım ve matbaa işlerinde yardımcı olan kardeşi Canan Hanıma nekadar teşekkür etsem az çünkü çok kısa sürede mükemmeli başardılar. İyi ki onları tanımışım sadece iş anlamında değil insan olarak da harika insanlar. Armut'a da ayrıca teşekkür ediyorum böyle düzgün insanlara ulaşabileceğimiz platform oluşturdukları için.

         
BAHAR ÇETİNKAYA
Ürün Fotoğraf Çekimi   10/02/2020

Yapmış olduğunuz ürün çekimi harika gerçekliği bozulmadan ürünlerimize farklı bir bakış açısı kazandırdınız size ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

         
Mehmet Yiğit Yiğit
Ürün Fotoğraf Çekimi   08/02/2020
gallery thumbnail

Güzel bir aile ortamında profesyonel bir çekim oldu. Beklediğimden daha iyi bir iş çıktı. Memnun kaldım.

         
Abdullah Sandilaç
Ürün Fotoğraf Çekimi   16/01/2020
gallery thumbnail

Öncelikle şunu söylemem gerektiğine inanıyorum ,Ürünlerimi zamanında eksiksiz bir şekilde teslim aldım , Fotoğraflar da tam istediğim gibi çekildi ve siteye uygun olarak ayarlandı , ömer abi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.örnek fotoğrafları ekliyorum .Herkese kolay gelsin.

         
Cem Nur
Ürün Fotoğraf Çekimi   10/01/2020

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çektiği fotoğrafları başkası olsa aynı detaylar ile yakalayamazdı. Yeni işlerde kesinlikle kendisiyle çalışacağım.

         
Ergin Bayhan
Ürün Fotoğraf Çekimi   11/12/2019

Aldıgım hizmetten çok memnun kaldım Onur beyin ellerine saglık Armut uygulamasına da ayrıca teşekkürlerimi iletirim böyle degerli sanaatkar arkadaşlarla bizleri tanıştırdıgı için

         
Şerife Çınar Balat
Ürün Fotoğraf Çekimi   25/08/2019

Çok memnun kaldık. Taleplerimizin hepsi ve daha fazlası karsilandi. Uyum içinde bi çalışma gerçekleştirdik. Gökhan bey ile çalışmak çok güzel. Tavsiye ederim.

         
Pınar Ergün
Ürün Fotoğraf Çekimi   10/07/2019

Bu kadar işine saygı duyan ve bu kadar ilgi alakayla, uğraşla, bıkmadan usanmadan çalışan fotoğrafçıyla çalıştığım için çok memnun kaldım. İyi ki Okan beyi seçmişim. Sizin gibi işinde bu kadar detaycı ve umursayan bir sanatçı bulmak zor gerçekten. Kesinlikle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz !

İlçe İlçe Ürün Fotoğraf Çekimi
Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz