Yenişehir Dış Cephe Mantolama Fiyatları - Armut

Yenişehir Dış Cephe Mantolama Fiyatları

5 Mantolama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

5 TEKLİF AL
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Osman Dulger
Mantolama   19/12/2017

1)İş kısa sürede bitirildi. 2) Verilen fiyatı aşan güzellikte ve titizlikte bir iş oldu. 3) İşe başlamadan önce sunulan özenli tasarım çiziminden daha güzel bir sonuç çıktı. 4) Ayrıca bana sormadan yapılan (anlaşmamızda olmamasına rağmen) bazı eksikler ( bahçe duvarı sıvası, ek dekoratif söve, vs) için çok minnettarım. 5) Firma sahibinin özel bazı önemli sorunlarına rağmen işi bitirmesi firmaya olan güvenimi arttırdı. 6) Param ve emeğim boşa gitmediği için mutluyum.

         
Halil Gürsoy
Mantolama   11/12/2017

Dış cephe montalama işim vardı, Hayrettin usta ile telefonda görüştük fiyatta anlaştık ödeme kolaylığı da sağladı, işi kendisine verdim, Sağ olsun beni pişman etmedi oldukça memnun kaldım. Gerek kullandığı malzeme kalitesi olsun gerek titiz işciliği olsun doğru bir karar verdiğimi anladım.Ekibi ile kısa zamanda dış cephe montalama işimi temiz bir şekilde bitirdi ve teslim etti. Dış cephe işi olan çevrem de ki insanlara hatta burada dış cephe ustası arayan arkadaşlara tereddütsüz tavsiye ederim

         
Gulter Dal
Mantolama   23/11/2017

Temiz ve kaliteli işçiliği ve zamanında işi teslim eden marmara yapı montolama ve Yücel Beye tşk

         
Aykut Güven
Mantolama   20/11/2017

Hikmet usta işini çok temiz bir şekilde yaptı. Ekibi güzel çalıştı. İletişim kurulması kolay bir insan. İhtiyaçları defalarca anlatmamıza gerek kalmadı. Armut üzerinden Onu işim için seçerken bende yorumlara bakmıştım. Gerçekten yorumlarda diğer işverenlerin yakaladığı memnuniyeti benim de yakalamış olmamdan ayrıca memnunum. Kendisine çıkarttığı temiz iş için teşekkür ediyorum. Müstakil evimiz harika bir şekilde ısınıyor artık.

         
Mantolama   10/11/2017

HAKAN AYGÜN VE EKİBİNE VERDİĞİ HİZMETTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. VERİLEN SÜREDEN ÖNCE İŞİ BİTİRMESİ, TEMİZ İŞ YAPMASI, KALİTELİ MALZEME KULLANMASI, UYGUN FİYATLA VE GÜNÜMÜZDE BU TÜR İNŞAAT İŞLERİNDE EN ÖNEMLİ KOŞULLARDAN (DÜRÜSTLÜK,GÜVEN VE SAMİMİYET) DOLAYI KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.


 
Dış Cephe Mantolama Fiyat Hesaplama
Mantolama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz