Kepez Matematik Özel Ders Fiyatları

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kepez civarında 128 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Celal K.
Matematik Özel Ders   06/10/2021

Gerçekten çok başarılı. Derslerde öğretmen-öğrenci ilişkisinden çok abi-kardeş ilişkisi vardı. Başarılı olmak isteyen insanlara öneririm.

         
Ibrahim D.
Matematik Özel Ders   04/08/2021

İşini severek yapan ve Matematik bilgisi çok iyi olan bir hoca. Kapsamlı konu anlatımı ve detaylı soru çözümü isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
İrem Ç.
Matematik Özel Ders   17/05/2020

Soru çözümleri sayesinde sınavlarda gecmemi bilgilerimi tazelememe çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim ben çok memnun kaldım 🙏

         
Atahan E.
Matematik Özel Ders   14/05/2020

Difransiyel denklemler ve mat 2 konusunda yardım aldım, çok memnun kaldım matematiği sevdirdi bana. Çok teşekkür ederim.

         
Hayriye B.
Matematik Özel Ders   16/08/2019

Çok memnun kaldım. Güleryüzlü ve sempatik ders anlatımı olduğunu söyledi oğlum. Zaten daha eve girer girmez kendisini karşılayan 4 yaşındaki küçük oğlumu kucağına alarak pozitif enerjisini gösterdi.

         
Bayram G.
Matematik Özel Ders   30/03/2019

Mehmet hocayla ilk dersimizi bugün yaptık ve integral konusunda sıfır olmama rağmen çok net ve basit şekilde anlattı ki güzel bir başlangıç oldu. Gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim.

         
Tarık A.
Matematik Özel Ders   19/02/2019

Cenk hocanın konu anlatımından çok memnun kaldım. Soruların farklı çözüm yollarını da anlatması soru çözmemi kolaylaştırdı. Herşey için teşekkür ederim.

         
Mahmut S.
Matematik Özel Ders   16/02/2019

Hocam iyi aksamlar bizimki dgs sınavı esim memur geometri ve bi iki konu eksiği var özel ders kendi evinizdeki yoksa bizim evdemi olur koşullarınız nasıl acaba?


 
Matematik Özel Ders Fiyat Hesaplama
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz