Gölcük Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları - Armut

Gölcük Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

4 Düğün Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
yüz mimikleriyle oynanmadan masalsi ve özgün pozlar verdirecek pozitif enerjiye sahip photoshop u abartmadan sadece kusurlari kapatacak bir fotografci talep ediyorum . Tesekkurler ☺

Kocaeli Gölcük

06.08.2017 Düğün Fotoğrafçısı
Fotoğrafçıya kaç saat ihtiyacınız var?2-4 saat
Hangi mekan(lar)da?Dış mekan
Hangi hizmetler dahil olsun?Albüm
 Fotoğraf basımı
 CD / DVD
yüz mimikleriyle oynanmadan masalsi ve özgün pozlar verdirecek pozitif enerjiye sahip photoshop u abartmadan sadece kusurlari kapatacak bir fotografci talep ediyorum . Tesekkurler ☺

700

650 - 1.000
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Başak Erdurmaz
Düğün Fotoğrafçısı   18/01/2018

Arif Akkuzu ile armut.com aracılığı ile tanıştık. Ve iyiki de çalışmışız. Kendisi gerçek bir profesyonel oldugu kadar aynı zamanda cok arkadaş canlısı. Yine olsa yine Arif ile çalışırız. Yolun açık olsun Arif Akkuzu :)

         
Sibel Öztürk
Düğün Fotoğrafçısı   24/11/2017

15 ekim 2017 de Rahmi Koç müzesinde çekimlerimizi gerçekleştirdik. İş takibi konusunda çok başarılı ve çekim esnasında sıcakkanlı ve rahatlardı. Düğün günleri gergin olur, bazı şeyler istediğimiz gibi gitmeyebilir. Yanınızda işleri kolaylaştıran rahat insanların olması önemlidir. Albüm, cd ve poster olarak fotoğraflarımız elimize ulaştı, çok teşekkürler Set Ajans. Belki yine özel bir gün çekiminde yeniden görüşürüz.

         
Düğün Fotoğrafçısı   31/10/2017

Son derece keyifli eğlenceli bir çekim oldu. Fatma Hanım ın enerjisi çok güzel. Teşekkürler. :)

         
Elif Ersayit
Düğün Fotoğrafçısı   27/10/2017

Fotograflarimizi bugun teslim aldik ve Çoook beğendik öncelikle çok candan ve sıcak kanlılar gerçekten bu işi severek ve hakkıyla yapıyor olmaları çok hoş çekim sırasında asla yabancılık çekmezsiniz.. hiç düşünmeden çekimlerinizi burda yaptırın derim. Eşimde bende çok memnun kaldik tekrar tesekkur ederizzz :)

         
Düğün Fotoğrafçısı   23/10/2017

Kısa sürede karar vermemiz gerekiyordu. Cok hizli bir sekilde konustuk ve anlastik. İşlerine olan saygilari ve ilgileri çok iyi. Dış çekimimiz çok keyifliydi. Güleryüzlü insanlar. Bence tercihleriniz arasinda kesinlikle olmalı. Tavsiye ederim.


 
Düğün Fotoğrafçısı Fiyat Hesaplama
Düğün Fotoğrafçısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz