Konak Mantolama Fiyatları

5 Mantolama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 23 Mantolama Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Volga O.
Mantolama   15/05/2022

Serkan usta işinin ehli, güvenilir, iş takibi yüksek seviyede bir ustadır. Kendisi ile henüz yüzyüze tanımlamamıza rağmen sitedeki yorumları dikkate alarak çalışmaya karar verdik. İşini planladığı tarihten önce teslim etti. Komşular da kendisiyle çalışmak istediğini belirtti. Dış cephe sıva ve çatı aktarma konularında kesinlikle tavsiye ederim. Eminim ki diğer konularda da iyidir.

         
Resul A.
Mantolama   19/04/2022

işi yaptiramadim ama kendisinin esnafligi ilgi ve alakası takdir edilir. eminim yaptığı işin hakkınida fazlasıyla veriyordur.

         
Mustafa P.
Mantolama   11/02/2022

Kendilerine çok teşekkür ederim işimi tertemiz yaptılar işlerinde başarılı olup tok gözlü insancıl yapılarından dolayı çok memnun kaldığımı ve tafsiye edeceğim ustalar tekrar tekrar teşekkür ederim.

         
Erdinç G.
Mantolama   07/12/2021

İşleri çok uygun ve itina ile yaptılar. Düşünmediğimiz tasarımlarda eklediler bitiminde bu kadar hoş görünmesini beklemiyordum. Firma sahibine teşekkür ederim.

         
Orhan T.
Mantolama   15/11/2021

Selamlar Serhat usta ve Orhan usta ile 25 yıllık binamıza montalama çevresine su gideri icin yol yapıldı ve pimaşların değişimi gerçekleşti 2 kişi çalıştılar ve tertemiz düzgün bir iş cıkardılar gerçekten canı gönülden tebrik ediyorum amaç burdan yalan yanlış bir yorum yazmak değil yanlış anlamayın gerçekten yaptığı işi hakkı ile yaptılar ve böyle düzgün kaliteli calıstıktan sonra her yerde kazanırlar zaten tebrik ederim ALLAH yolunuzu açık etsin başarılar dilerim

         
Merve Ç.
Mantolama   13/11/2021

Temiz, hızlı, muntazam çalışan kesinlikle gözünüz kapalı güvenebileceğiniz iş ahlakına öncelik veren firmadır. İç dış Kaba sıva, mantolama, dış cephe boyası, iç boya badana işlerini verdim sabah 8 akşam 6, haftanın neredeyse tüm günleri çalışıp işi teslim ettiler. İkinci dış cephe boya işi verdik onu da çok kısa sürede hakkıyla teslim ettiler. İçlerine sinmeyen işi size teslim etmezler. Rastladığımız en düzgün insanlar diyebilirim. Evimize olan sevgimizi artırdıkları teşekkürler.

         
Sema A.
Mantolama   14/10/2021

Harika bir iş çıkardı şesa yapı iyiki tanımışım iyiki size yaptırmışım yeni yapılmış bina gibi olduellerinize sağlık çok teşekür ederim

         
Aziz M.
Mantolama   10/07/2021

İnternet ten bulduğum bir firmaya ne kadar güvenebileceğim konusunda tereddütlerim olmuştu ilk önce. Beni rahatsız edecek memnuniyetsizlik oluşturacak hiç bir olay yaşamadım. Söz verdikleri her şeyi zamanında ve özenle yaptılar. TEŞEKKÜRLER


Konak Yakınlarında Mantolama Fiyatları
 
Buca Bornova
Dış Cephe Mantolama Fiyat Hesaplama
Mantolama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz