Bitlis Grafik Tasarım Fiyatları / Ücretleri

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bitlis civarında 12 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sibel K.
Grafik Tasarım   26/08/2021

çok acil bir işimiz vardı. Sağolsun süleyman bey hemen halletti. Çalışma düzeni ve disiplini takdire şayan gerçekten. Teşekkür ederiz.

         
Sinan D.
Grafik Tasarım   17/07/2021

Yeliz Hanım çok emek verdi ve bizim için uğraştı. Ortaya çok güzel bir tasarım çıkardı, kendisiyle çalışmaktan son derece memnun kaldım.

         
Abdullah Y.
Grafik Tasarım   29/06/2021

Büşranur hanımdan aldığım ilk hizmet. Projem çok karışık ve detaylı olmasına rağmen çok kısa sürede teslim etti. Gerçekten kibar bir bayan, gözünüz kapalı işlerinizi teslim edebilirsiniz.

         
Taşkın U.
Grafik Tasarım   28/06/2021

Kesinlikle çok yardımcı ve yapılan işi hızlıca teslim ediyor. Ayşegül Hanım buradan da tekrar teşekkür ediyorum. Tasarım işlerinizde tereddüt etmeden çalışacağınız biri.

         
Yuksel B.
Grafik Tasarım   22/06/2021

Bizden kaynaklanan gecikmelere rağmen işi düzgün bir şekilde yaparak teslim etti. Kendisine teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Merve A.
Grafik Tasarım   14/06/2021

Muhammet bey öncelikle projem için hemen örnek bir tasarım yaparak diğerlerinden bir adım öne geçti benim için. sonrasında ise işim için en uygun olan tasarım için beraber mesai harcayarak en içime sinen sonuca ulaşmış olduk. hem benim istek ve beklentilerim hem de kendi sektörel tecrübesiyle ilerledik. profesyonelliğinden ve estetik zevkinden çok memnun kaldım. bundan sonraki dijital işlerimde de kendisiyle çalışacağım.

         
Filiz S.
Grafik Tasarım   02/06/2021

İşine hakimiyeti, iletişimi ve yetenekleri ile Hikmet Bey üst düzey bir tasarımcı. Gerçekten hem tasarımlardan, hem de bizimle iletişiminden çok memnun kaldık. En iyi sonucu ortaya çıkarabilmek için tavsiyeler vermesi, farklı olanakları bize sunması takdire şayan. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Hikmet Bey’e de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

         
Ömür P.
Grafik Tasarım   30/12/2020

İlginiz ve hızlı çalışmanızdan çok memnun kaldım çok teşekkür ederim. sizi tercih etmekle doğru bir karar vermişim, tekrar iş göndereceğime emin olun


 
Grafik Tasarım Fiyat Hesaplama
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz