Denizli Okuma Yazma Özel Ders Fiyatları

3 Okuma Yazma Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Denizli civarında 37 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hande M.
Okuma Yazma Özel Ders   24/12/2021

Kızım Berrak hanımı çok sevdi istekli bir şekilde derslerine giriyor. İkinci dersimizi aldık gelişme olduğunu düşünüyorum.

         
Kadriye S.
Okuma Yazma Özel Ders   29/11/2021

Edip beyi tanıdığımıza çok memnunuz özellikle çocugumuz edip öğretmenini çok sevdi başlıyalı 2 gün oldu çok iyi anlaşıyorlar iyi ki tanımışız sizi ( ders göstermek için hiç tereddüt etmeden güvenebilirsiniz bence) biz çok memnunuz :)

         
Dilek T.
Okuma Yazma Özel Ders   29/11/2021

pandemi döneminde 2 seneye yakın haftada 2-3 gü kızıma özel ders verdi. gözü saatte bir eğitimci değil. kızım zevkle ders aldı. kendisinden çok memnun kaldım. tavsiye ederim

         
Nihal K.
Okuma Yazma Özel Ders   21/11/2021

Sena öğretmenden çok memnun kaldık. Kendisi son derece işine hakim, düzenli ve takibini çok iyi sağlıyor. Öğrencisine karşı çok naif. Öğretmenimizle çok mutluyuz. İyiki yollarımız kesişmiş.

         
Buket K.
Okuma Yazma Özel Ders   05/11/2021

Rabia Öğretmenle 3 haftadır çalışıyoruz. Kızım 1. Sınıf öğrencisi okuma yazma konusunda geri kalmıştı ve bizimle çalışmak istemiyordu. Rabia öğretmenle çalışıyor ve eksiklerini kapatıyor. Güler yüzlü, anlayışlı kızımla iletişimi çok iyi, ilgisi dağıtıldığında oyunla ilgisini tekrar çekmeyi başarıyor. Sayesinde okula yetişmeye başladık. Kendisini tavsiye ederim.

         
Emine E.
Okuma Yazma Özel Ders   19/10/2021

Ünal öğretmenim mükemmel bir insan. Hem geçmiş tecrübesi tartışmasız hem de çocuk ile iletişimi çok iyiydi. İçimden keşke çocuğumun öğretmeni olsaydı dedirtti. Ünal öğretmenimi kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler Ünal öğretmenim.

         
Eren E.
Okuma Yazma Özel Ders   07/10/2021

Gamze Hanım kızıma çok iyi geldi. Şefkati, yaklaşımı, konuşması ile size güven veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

         
Nurten M.
Okuma Yazma Özel Ders   28/07/2021

Annem için anlaştık hocamla. Annemin ilerleyen yaşına ve unutkanlık problemine rağmen çok hızlı ilerleme kaydettiler. İletişimleri de çok iyi, bu nedenle annem bir sonraki dersi dört gözle bekliyor. Hocama her şey için çok teşekkür ediyorum.


 
Okuma Yazma Özel Ders Fiyat Hesaplama
Okuma Yazma Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz