Eskişehir Video Çekimi Fiyatları

3 Video Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 126 Video Çekimi Uzmanı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özgür Y.
Video Çekimi   29/06/2022

Okulumuzun yıl sonu gösterisinde kamera kaydı ve fotoğraf çekimi için Murat beyle anlaştık. Profesyonel hizmetinden ve iletişiminden memnun kaldık. Emeğinize sağlık, başka işlerde tekrar hizmet almak isteriz

         
Melis A.
Video Çekimi   03/06/2022

Elif hanım ile konser çekimlerim için tanıştık. Hem işlerim zamanında hazır oldu hem de kaliteli bir çekim hazırladı. Kendisine çok teşekkür ederim..

         
Aysegul C.
Video Çekimi   29/05/2022

1. Sınıf okuma bayramı çekiminde gerek video gerek fotoğraf çekimi hepsini özenle ve titizlikle yaptıkları için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki etkinliklerimizde tek adresimiz olacağı kesin. Elinize emeğinize yüreğinize sağlık.

         
Erdogan C.
Video Çekimi   04/02/2022

Herkese merhaba Talha bey ile bir saatte site üzerinden tanıştım Kızımin nisani ve tekne turu için video çekimleri yaptırdim. Çok çok çok samimi olarak söylemek isterim Talha bey ve eşi gerçekten çok iyi pozitifler. yaptığı işi saygı ile.ciddiyetle.emeğin karşılığını size kotu yorum dusunmeye fursat vermefen sunuyorlar.herşeyden önce kendilerini tanıdığımız için çok memnunuz celik ailesi olarak teşekkür ediyoruz .Taha beye guvenerek is yaptirabileceginizi tavsiye ediyoruz.saygı ile kaliniz

         
Deniz D.
Video Çekimi   25/01/2022

Ahmet bey çözüm odaklı, konuya hakim. Bizi de görmediğimiz konularda yönlendirdi. Çekimi, montajı pratik bir şekilde yaptı. Kesinlikle genç arkadaşımızı tavsiye ederim.

         
Şule E.
Video Çekimi   11/01/2022

Nazik, profesyonel, çözüm odaklı bir beyefendi ile çalıştığıma son derece memnunum:)İhtiyacı olan herkesin kendisiyle yolu kesişir dilerim🙏🏼Yolunuz açık olsun sevgili Yavuz Selim Akın…

         
Doğukan S.
Video Çekimi   29/11/2021

Sevgili Ahmet abim verdiği emekleriyle çalışma disipliniyle bu işin hakkını veriyor. Asla pişman olmayacağınız, iyi ki diyeceğiniz görüntüler çıkartıyor. İyi niyetiyle, samimiyeti ile ve sıcak kanliligiyla çok iyi iş çıkartıyor.

         
Yusuf H.
Video Çekimi   03/10/2021

hakikaten hem kamera çekimi yapan hemde fotoğrafları çeken kardeşlerime teşekkür ediyorum..fiyat olarak yaptıkları iş gayet makul.maddiyattan ziyade işlerini daha ön planda tutuyorlar.hd kalitede profesyonel çekim yapıyorlar.güvenilir,sözlerinde duran,emin kişiler.tekrar teşekkür ediyorum.


 
Video Çekimi Fiyat Hesaplama
Video Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz