Kayseri Su Deposu Temizliği Fiyatları

3 Su Deposu Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kayseri civarında 12 Su Deposu Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat M.
Su Deposu Temizliği   31/05/2022

Kötü bir durumda olan su depomuzu itinalı bir çalışmayla temizlediler. Memnun kaldık, tavsiye ederim

         
Fatih E.
Su Deposu Temizliği   16/05/2022

Arslan Temizliğin sahibi ve çalışanları gayet saygılı ve işini bilen insanlar. Yaptıkları işten çok memnun kaldım. Bu tür profesyonel anlayışa sahip şirketler Ankara'da çoğalmalı.

         
Furkan K.
Su Deposu Temizliği   09/05/2022

ellerine sağlık işlerini gayet düzgün ve özenli şekilde yapıyorlar müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sergileyip güler yüzlerini hiç eksik etmediler

         
Ertunç E.
Su Deposu Temizliği   22/03/2022

Zamana riayet eden bir firma. Sabah 09.00'da randevulaştık, tam saatinde geldiler. Uğur bey ve ekibi temiz iş çıkarttılar. Uzun zamandır temizlenmeyen su Depomuz pırıl pırıl oldu. Bundan sonrada Uğur beyle çalışma kararı aldık. Emeklerine sağlık.

         
Harun H.
Su Deposu Temizliği   18/02/2022

Binamızın 2 adet 25 ton kapasiteli su deposunun temizlenmesi, ilaçlanması v.s. işler için anlaşma yaptığımız Ömer bey, ekibiyle birlikte tam saatinde geldi. Ekip her iki depoyu da bize söz verdikleri gibi titizlikle temizledi. Yapılan işlemden, tüm ekip olarak güler yüzlü hizmet anlayışından memnun kaldık. Kendileri ile her yıl düzenli olarak bakım anlaşması da yaptık. Tavsiye ederim.

         
Gamze İ.
Su Deposu Temizliği   08/01/2022

Detaylı bilgilendirme ile sadece temizlik değil, depo içi kaplama hizmeti de aldık. Memnun kaldık. Tavsiye ederim

         
Semra Ç.
Su Deposu Temizliği   20/11/2021

Zamanında ekipmanları ile gelerek çalıştılar. Çok memnun kaldık. Tam istediğimiz gibi düzgün bir depo temizliği oldu. Tesekkür ederiz.

         
Sevda C.
Su Deposu Temizliği   16/11/2021

Ömer Bey'e verdiği hizmet için teşekkür ederiz. Depo temizliği ve dezenfektesi ile ilgili tüm sorularımızı detaylı yanıtladı. Depo temizliğini gayet titiz bir çalışmayla gerçekleştirdi. Deponun kirli hali, temizlik esnasındaki görüntüleri ve temizlik sonrası halini gösteren fotoğrafları da paylaştı. Randevu gün ve saatindeki dakikliği konusunda da teşekkür ederiz.


 
Su Deposu Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz