Sakarya Otomatik Sulama Sistemleri Fiyatları

3 Otomatik Sulama Sistemleri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sakarya civarında 20 Otomatik Sulama Sistemi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Irem A.
Otomatik Sulama Sistemleri   19/01/2022

Çok profesyonel,işlerinde 10 numara bir ekiple çalıştım.Tekrar işim olsa tekrar onlarla çalışmak isterim.Çok teşekkür ederim.

         
Kanat M.
Otomatik Sulama Sistemleri   23/09/2021

Çok raha bir şekilde iletişim kurulabilen ve söz verdikleri şekilde işlerini tamamlayan bir firma. Çok memnun kaldık. Teşekkürler.

         
Emre Y.
Otomatik Sulama Sistemleri   26/07/2021

Super bir işçilik ve mükemmel musteri memnuniyeti herkese tavsiye ederim.bahceni birak git,sadece gerekeni yapiyor tam kapasiteyle.

         
Hatice A.
Otomatik Sulama Sistemleri   08/07/2021

Armut’da açtığım iş talebine çok hızlı dönüş. yaptılar. İşi çok hızlı ve güleryüzlü bir şekilde tamamladılar. Bahçemizin bir yıllık bakımını da kendilerine verdik. Şu ana kadar aldığımız hizmetten ve Erhan Bey’den çok memnun kaldık. Bir yıl boyunca yapacakları çalışmada da aynı titizlikle çalışacaklarını düşünüyoruz.

         
Alican U.
Otomatik Sulama Sistemleri   03/07/2021

Isteklerime uygun sekilde guzel bir otomatik sulama sistemi kurdu. Fiyat olarak da makuldu. Isi bittikten birkac gun sonra da arayip sordu bir sorun var mi diye. Tavsiye ederim

         
Mert Ç.
Otomatik Sulama Sistemleri   08/06/2021

Ali usta işinin profesörü, yaptığı iş gayet temiz ve güzel oldu. Ayrıca bize, tecrübesi ile farklı fikirler edinmemizi de sağladı.

         
Levent B.
Otomatik Sulama Sistemleri   25/04/2021

İsa bey ile bahçemin otomatik sulama sistemiyle ilgili anlaşma yaptık.Tam söylediği tarihte işi teslim etti.Temiz ve titiz iş yapması söylediklerinin arkasında durması bizim tarafımızdan takdire şayandır.Otomatik sulama veya bahçe işlerindeki ustalığını herkese tavsiye edebilirim.

         
Emre K.
Otomatik Sulama Sistemleri   29/09/2020

sulama kısmında ilk başlarda bir kaç aksaklık yaşadıksa da ilgi alaka o açığı kapattı.ara ara arayıp bahçenin durumunu sorması gelmesi ilgilenmesi de çabası.


 
Otomatik Sulama Sistemleri Fiyat Hesaplama
Otomatik Sulama Sistemleri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz