En İyi 25 Freelance Programcı | Armut

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.924 Freelance Programcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Freelance Programcı

Sercan D.

Sercan D.

C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Most İdea Yazılım San. Ve Tic. Ltd. Şti

Most İdea Yazılım San. Ve Tic. Ltd. Şti

2005 yılından bu yana özellikle tekstil, akaryakıt, turizm ve sağlık sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web ve mobil uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. Türkiye nin en büyük firmaları ile çalışan ve 100 lerce kullanıcı tarafından kullanılan Most idea gerek kendi geliştirdiği çözümler, gerekse ihtiyaçlar dahilinde tasarladığı interface ve web ra
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring MVC ile web servis, web sitesi ve Pyhon(Tensorflow ve Keras) da derin öğrenme projesi yapabilirim. Görüntü işleme OpenCV(Python) projesi yazabilirim. (LÜTFEN projenizi yaptırmak istediğinizden ve ne yaptıracağınızdan emin olduktan sonra iletişime geçin)
Erkin E.

Erkin E.

Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun kod yazıyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, frameworkler, cloud sistemler kullanıy
Fatih Y.

Fatih Y.

Farklı teknolojilerde farklı çözümler sunmaktayım. Mobil veya web uygulamalarının yanında her türlü ihtiyaca yönelik otomasyon uygulamalarınızı geliştirebilirim. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
Burak E.

Burak E.

C#.Net, Asp.Net MVC, HTML/HTML5, CCS/CCS3, Bootstrap konusunda bilgiliyim. Masaüstü ve web uygulamaları konusunda tecrübe sahibiyim. İşimi özenle yaparım. Projeler hakkında her türlü sorunuza açığım.
Ozan Z.

Ozan Z.

Onlarca web sitesi ve mobil uygulama gelistirme sonucu ve edindigim tecrubelerimi sizinle paylasmak ve size en uygun hizmeti vermek icin hazirim.
Murat D.

Murat D.

10 yıla yakın bir tecrübeye sahibim. Türkiye nin irili ufaklı şirketlerinde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirmekteyim. İlgili Microsoft sertifikalarına sahibim. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığım Teknolojiler : C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, Elastic Search, Redis Cache
Birol A.

Birol A.

HTML, CSS, JQUERY, PHP, MYSQL, C#, ASP.NET MVC Konularında iyiyim. PSD to HTML Konusunda uzmanım. Her türlü PSD tasarımı BOOTSTRAP 4 ile mobil uyumlu kodlayabilirim.
Hüseyin Ç.

Hüseyin Ç.

Proje geliştirme, Excel, C#, Flash, Android, 3D Logo Çizim, vs. her türlü çözüm için arayabilirsiniz.
Sedat A.

Sedat A.

Merhaba Sedat Aydın Dijital Ajansı olarak 9 Kişilik Çalışma Arkadaşına Sahibiz. Sizlere Memnuniyet Garantisi ve En Hızlı Hizmeti vermekteyiz. Bizden Hizmet satın almanız için sizlere yüzlerece sebep sayabiliriz. Yaklaşık 160 Kurumsal Firma ile E-Ticaret , Web Yazılım, Web Tasarım ,Mobil Yazılım ,İOS & Android Uygulama, İç Seo ve Dış Seo Optimizasyonları, Google Adwords,İnstagram, Facebook gibi Hizmetler Vermekteyiz. Sizlere hizmet öncesi ve hizmet sonrası, asla pişman olmayacağınız bir deste
Uğur S.

Uğur S.

Ankara da pos ödeme sistemleri ile ilgili bir yazılım firmasında yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. asp.net ,vb.net,c#.net,c,c++, MsSql, Oracle, jquery,ajax,devex tool, Web güvenliği konularında uzmanım. 20 yıllık tecrübem var. Projelerinizde freelance olarak sizinle çalışmak isterim. Referanslarımdan bazıları; aidat.al apartman ve site yönetim sistemi Opet Otobil ve Yakıtkart Back Office Sistemi portekol.com Ekol Lojistik sosyal paylaşım platformu Kurumsal Uyap Portal Sistemi Çevre v
Engin K.

Engin K.

Her türlü ERP,CRM,Web ve kurumsal tüm istekler için yazılımlar gerçekleştirmekteyim. Ayrıca otomatik sistem yazılımları ve pnomatik sistem yazılımları gerçekleştirmekteyim.
Cankut E.

Cankut E.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme mühendisliği mezunuyum. Şuanda Türkiye nin en büyük şirketlerinin birisinde yazılım mühendisi olarak çalışıyorum ve çok farklı alanlarda masaüstü (Windows form) uygulamaları yazdım. Okul hayatımda başladığım yazılım tecrübemi iş yerinde yaptığım masaüstü uygulamalarla pekiştirdim. Bu tecrübelerimi kullanarak, tam olarak istediğiniz yazılımı en kısa sürede hayata geçirmek için buradayım.
Burak B.

Burak B.

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiliği mezunu web ve mobil uygulamaları geliştiren bir yazılım aşığı yazılımcı.
Şeyhmus A.

Şeyhmus A.

Karadeneiz teknik üniversitesi bilgisayar mühendialiği mezunuyum.Yazılım geliştirme konusunda usta yazılımcılardan C# Asp.Net Mvc Core 2.0 ,MSSQL,Html5,Css,javascript eğitimleri aldım.5 senedir yazılım geliştirme ile uğraşıyorum.Web tabanlı uygulamalar,masaüstü paket uygulamalar,veritabanı uygulamaları vb. konularda gerekli altyapı ve donanıma sahibim.Işlerimde müşteri memnuniyeti esastır.Verilen işi söz verdiğim tarihte ve memnun olacağınız şekilde tamamlarım.
Yavuz G.

Yavuz G.

.Net teknolojileri ile Web, Mobil, Desktop uygulamaları ve Arduino, Raspberry Pi ve isteğiniz doğrultuda elektronik, robotik, gömülü sistem projeleri geliştiriyorum. Pascal, C, C++, C#, Java, JavaScript, HTML5, CSS3, PHP, ASP.Net, JQuery, Ajax, AngularJS
Ömer T.

Ömer T.

Yaklaşık 5 Yıldır Web Yazılımları üzerinde çalışıyorum, Asp.Net Yazılım Uzmanıyım. Her türden Web tabanlı yazılım üretebilirim.
Nihat B.

Nihat B.

Yaklaşık senedir yazılım projeleri içinde yer alırım . Türkiyenin ilk firmasında yer alan firmalarda proje geliştirdim . Bu bilgi birikimi projelerinizde yaşatmak isterim . Detaylı bilgi için nolu numaradan bana ulaşabilirsiniz .
Doğuş E.

Doğuş E.

12 yıldır Bilişim Sektöründe farklı branşlarda çalışmaktayım. Bu süreçte birçok website programladım/tasarladım. Birçok firmanın arama motoru optimizasyonu ile ilgilendim. Son 4 yıldır ise ödeme sistemleri üzerine yazılım geliştirmekteyim. Çalıştığım özel şirkette gömülü sistem programcılığı ile uğraşmakta olup, yurt içi yurt dışı birçok bankanın yazar kasa pos cihazlarındaki bankacılık uygulamalarını geliştirmekteyim. Hakim olduğum diller C, C++ , C# , .NET Framework dür. Bunların dışında,
Emre Ç.

Emre Ç.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Bölümü Mezunuyum. Şuanda Web Developer olarak özel bir yazılım firmasında çalışmaktayım. Bundan önce ise unity platformunda oyunlar geliştirdim. Android mobil uygulamalar geliştirdim. Yaptığım işlere müşterinin istekleri ve beklentilerinde gerçekçi olmayı tercih ederim. Kaliteli, performanslı, görsel açıdan güçlü ve piyasanın trendlerine uygun ürünler ortaya çıkarmaya çalışırım.
Yusuf K.

Yusuf K.

- Mobil Uygulama Yazılım ve Geliştirim; (IOS & Android) - Web Tabanlı Uygulama Yazılım ve Geliştirim; - Masaüstü Uygulaması Yazılım ve Geliştirim; Ekibimizin ayrı ayrı hakim olduğu diller; Asp.net, MVC 5, C , C++ , C# , Java, PHP, J2EE, Phyton MsSql Server, MySql Soap Web Service Integration, Web Api Entity Framework CodeFirst , Dapper Ajax,Jquery, JavaScript, HTML/HTML5, CSS/CSS3, Maven, ionic, Angularjs,Telerik, Kendo, Bootstrap Karşıl
Gizem B.

Gizem B.

9 yıldır yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım.Özellikle web yazılımları yapıyorum. Döküman yönetim,ERP,CRM,Web ve kurumsal tüm istekler için yazılımlar gerçekleştirebilirim.
Mehmet D.

Mehmet D.

Web Sitesi, Web Tasarım, Eklenti, Modül, Opencart, Html, Css, Psd2Html gibi işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapabilirim.
Serkan Ö.

Serkan Ö.

Uluslar arası özel bir firmada front end developer olarak çalışmaktayım, boş zamanlarımı değerlendirmek ve farklı projelerde çalışmak istiyorum. Planlı ve düzenli çalışan birisiyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz