4 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

650 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Freelance Yazılımcı

Ahmet Güven

Ahmet Güven

Bilişim alanında Donanımsal ve Yazılımsal danışmanlık hizmeti verilir. Yapay zeka, Makine öğrenme, Akıllı Sistemler, Otonom sistemler, Mobil uygulamalar, Web otomasyon, ERP
Berkay  Gökmen

Berkay Gökmen

Devlet destekli projeler. C2 anadil düzeyi sertifikalı ingilizce. Python, C, C#, C++, MİcroC, PHP, HTML, Javascript ve ilgili konularda eğitimli. Yazılımla ilgili her konuda yardımcı olabilirim. SolidWorks çizimleri ve COMSOL Multiphsysics Photoshop ve Illustrator ile Web, Logo, Arayüz tasarımları.
Tunay Aydoğan

Tunay Aydoğan

FullStack yazılım uzmanıyım. C#, T-SQL, PostgreSQL, Dapper, EF, ASP.NET MVC, jQuery, .NET CORE, Angular 8,9, GCP (Google Cloud Platform) teknolojilerinde uzmanım. Yaklaşık 6 yıldır bu mesleği yapmaktayım. CRM, ERP, Kargo Takip Uygulaması, Kurs Merkezleri için Ögrenci Takip Uygulaması, Web Tabanlı Ön Muhasebe Uygulaması, Doküman Yönetim Sistemi, Web Tabanlı Raporlama Uygulaması, Depo Yönetim Sistemi, Mobil Uygulamalar için API Geliştirilmesi gibi pek çok projede görev aldım.
Erhan Karayiğit

Erhan Karayiğit

Merhaba, 2008 yılından bu zamana kadar kendi sektörlerinde lider Koç Sistem, Milliyet, Yaşar Faktoring, Digiturk ve Enerjisa gibi şirketlerde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TRT, Sanal Mağaza gibi şirketlere freelance olarak projeler geliştirdim. Sektörde irili ufaklı çalışan bir çok projem bulunmakta. Şimdilerde ise Kurumsal şirketlere ve bireylere web ve mobil uygulama geliştirme konularında hizmet vermekteyim. Birlikte çalışmak dileğiyle.
Burhan Çaçan

Burhan Çaçan

Merhabalar ben Burhan, çok uzun zamandır, hayallerimi yazıp, çizip, kodluyorum. Kurumsal, Alış-Satış, e-Ticaret, Blog, Admin Paneli, Ön-Muhasebe, B2B vb. web projelerini özenle kodluyorum ve sizlere hem zamandan hem de maliyetten kar yapmanızı amaç ediniyorum. Şimdi ise "Armut.com" aracılığıyla sizlerin ihtiyaçlarınıza göre aktif çözümler sunmak için buradayım.
4k Design | Tasarım

4k Design | Tasarım

FrontEnd ve Backend Php, Laravel, JavaScript, Css Developer, Web Yazılım, Api entegrasyon ve modifiye.
Akıl Sanatları

Akıl Sanatları

Ekip olarak 10 yıla yakın bir tecrübeye sahibiz. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirme yapmaktayız. İlgili Microsoft sertifikalarına sahip bir ekibimiz mevcut. Sizler için .NET ortamı üzerindeki bütün backend geliştirmelerini yapabiliriz. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığımız Teknolojiler: C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, Elastic Search, Redis Cac
Ali Atabey

Ali Atabey

Hizmetler: + Wordpress içerik yönetim sistemi kurulumu. + Tema seçimi satın alma, kurulum ve özelleştirme işlemleri. + Alan Adı satın alma ve kurulum işlemleri. + Hosting satın alma ve kurulum işlemleri. + E-posta hesabı kurulum işlemleri. + Wildcard SSL güvenlik sertifikası satın alma ve kurulum işlemleri. + Web site içerik yönetimi. + Sosyal medya hesap yönetimi. + Google Adwords kampanya yönetimi. + Sahibinden.com ilan yönetimi. Referanslar: + https://www.semboltibbi.com + https://www.egsco
Web Yazılım Evi

Web Yazılım Evi

Dünya sürekli değişiyor… Sadece iklim, çevre değil, insanların yaşam şekilleri, anlayışları ve deneyimleri de bir değişim halinde. Bu değişimdeki en büyük pay şüphesiz teknoloji de. Web Yazılım Evi, faaliyetlerine başladığı 2006 yılından beri sürekli olarak insanların yaşamlarına katkı sunan yazılım çözümleri üretmek için çalışmaktadır. Sürekli kendini yenileyen, günü kullanan ve geleceğe yön vermeye çalışan çözümleri ile yazılım konusunda web tabanlı ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarında her zama
Powertech Soft

Powertech Soft

Web tabanlı, mobil tabanlı her türlü uygulama işlerinizde yardımcı olabilirim. 2005 yılından beri gerek web, gerek mobil gerekse de web mobil tümleşik bir çok proje yaptım. Web ile ilgili hemen her teknolojiye vakıfım ve mobil olarak IOS ve Android konusunda her tür projenizde yardımcı olabilirim.
Sua Reklam -sense Ajans Sua Yazılım Hizmetleri

Sua Reklam -sense Ajans Sua Yazılım Hizmetleri

8 senedir yazılım geliştirme ve grafik tasarım üzerine çalışmalar yapıyoruz Ürünlerin tasarımından üretimi ve teslimine işlemine kadar istisnasız her adımında uygulamalı tecrübeye sahibiz. İhtiyaçlarınıza çözüm üretmek için her zaman hizmetinizdeyiz
Abdülselam Gündoğdu

Abdülselam Gündoğdu

Linux, Windows ve Mac masaüstü yazılım, Rest API mimarili Web Uygulamaları Node.js, Php, .net core, js, vue.js
Vahid Javadi

Vahid Javadi

Mikroişlemciler Programlama ( Stm32,PIC ve android )platformlar da 4 senedir çalışıyorum ve bu alanda TCP/IP , MODBUS ,OPC , WIFI , Bluetooth ,GSM gibi Haberleşmeler farklı projeler de Tecrübe kazandım . Projelerinizde en iyi şekilde tamamlamayı Garanti ediyorum.
Mehmet Fatih  Özbaşı

Mehmet Fatih Özbaşı

Merhaba.Öncelikle Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisiyim.Sizlere 2 yıldır Freelancer olarak hizmet vermekteyim.Umarım sizlerle de güzel çalışmalar yaparız.
Ugur Burak  Kes

Ugur Burak Kes

Firat Universitesi Yazilim Muhendisligi Uzmanliklar Microsoft teknolojileri(c#,asp.net) Php Pentest Logo Go3 https://www.linkedin.com/in/u%C4%9Fur-burak-kes-14a248174/
Duha Yazılım

Duha Yazılım

Kaliteli projelerde(Kamu ve Özel) yer alan kaliteli bir yazılımcıyım. Benimle çalışırken, çalışmamız bittikten sonra memnun kalma garantiniz olacak.
Codebefore

Codebefore

Bugüne kadar yüzlerce proje geliştirdim. Ayrıca kişisel bloğumda 2004 yılından bu yana akademik ve yazılım uzmanı arkadaşlara yardımcı olması amacıyla makaleler paylaşmaktayım. 2007 yılında başlamış olduğum yazılım sektöründe irili ufaklı sayısız proje geliştirdim. Bunların içerisinde sağlık bakanlığına yazmış olduğum ilaç takip sistemleri, akşam gazetesinde yapmış olduğum onlarca web yazılım ve web portalları mevcuttur. Hiç bir zaman amacım işi yaparım biter mantığında değildir. İşini yapmış o
Emre Kara

Emre Kara

Sakarya üniversitesi bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim bu zamana kadar 3 adet şirkette çalıştım toplam çalışma sürem 1 yılın üzerindedir. Asp.net mvc, javascript , reactjs , c# gibi teknolojilerde yani web,masaüstü konularında proje yapabilirim , mobil uygulama geliştirme konusunda da orta seviyede yetkinliğe sahibim https://www.linkedin.com/in/emre-kara-703440109/ karaemre.com
Erkin Eren

Erkin Eren

Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun bir şekilde yazılım geliştiriyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, framework
Yüksel Çığrıkcı

Yüksel Çığrıkcı

Ben Filemaker Pro ile Uygulama Geliştiriyorum Ayrıca Logo Tiger Ver Mikro Gibi Muhasebe Programlarına Mssql Ve Excel Kullanarak Hızlı Çalışan Raporlar Dizayn Ediyorum.
İbrahim Çalışkan

İbrahim Çalışkan

Bilişim Teknolojilleri Öğretmeniyim. MSCD: Web Application sertifikasına sahibim. C# ile ASP.NET MVC web uygulamaları geliştirmekteyim.
Mustafa  ENLİÇAY

Mustafa ENLİÇAY

Bir çok yazılım geliştirme projesinde bulundum. gerek sıfırdan yazılması gerekse var olan yazılıma destek konusunda tecrübeliyim. Uçtan uca yazılım ihtiyaçlarınız yapılıp her türlü desteği verilir.
Nuh Hatipoglu

Nuh Hatipoglu

10 yıldır hem yazılım projeleri üretiyor hemde yazılım eğitimi vermekteyim. Projeleriniz için aranan yazılımcı olduğumu düşünüyorum.
Katip Yazılım

Katip Yazılım

Katip Yazılım olarak Uygun fiyat ve Yüksek Kalite beklentilerini harmanlamış bulunmaktayız. Web Tasarım Web Yazılım Masaüstü Yazılım Mobil Yazılım Yazılım geliştirme Muhasebe programları ile entegrasyon B2B,CRM,ERP geliştirme gibi aklınıza gelecek veya hiç bir yerde olmayan size özel olacak yazılımları geliştirebiliriz. Aynı zamanda web sitenizi de yapabiliriz.
Mümin Celal Pinar

Mümin Celal Pinar

Uzun yıllardır sektörde çeşitli profesyonel yazılımlar geliştirmekteyim. Kaliteli ve hızlı yazılım geliştirmek için gereken herşeyi yapmaktayım. Kuvvetli iletişim ve kaliteli yazılım en büyük önem verdiğim konulardır. Yetkinliklerim: - ReactJS - React Native - NodeJS - MsSQL - MongoDB - .Net Core - Typescript - Angular
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Furkan G.
Freelance Yazılımcı   30/10/2020

İşinde çok başarılı birisi verdiğimiz işi çok hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirip teslim etti. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.

         
Cengiz T.
Freelance Yazılımcı   04/09/2020

Kemal bey, kendini işine adamış, sonuna kadar işini takip ederek yapmaya çalışan bir otomayson yazılımcısı. Benim işimi kısa sürede halletti. İletişimi oldukça kaliteli. Herkese tavsiye ederim çalışmak anlamında. Saygılar. Cengiz.

         
Ayse K.
Freelance Yazılımcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

         
Bilal A.
Freelance Yazılımcı   28/05/2020

Aldığı işi zamanında ve gereklerine uygun bir şekilde tamamlayan bir profesyonel , sizlerle iletişimde bulunarak projenizi isteklerinize uygun bir şekilde yönlendiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Mahmut Y.
Freelance Yazılımcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Freelance Yazılımcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Freelance Yazılımcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan K.
Freelance Yazılımcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz