En İyi 25 Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4.958 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Freelance Programcı (Yazılımcı)

Murat D.

Murat D.

10 yıla yakın bir tecrübeye sahibim. Türkiye nin irili ufaklı şirketlerinde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirmekteyim. İlgili Microsoft sertifikalarına sahibim. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığım Teknolojiler : C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, Elastic Search, Redis Cache
Sercan D.

Sercan D.

C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Tekin T.

Tekin T.

ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım konusunda Freelance hizmet verebilirim: cumatekintopuz.com.tr Bilgi ve Tecrübe alanlarım:C/C++/C#/JAVA HTML5/JS/CSS/PHP/Python/Django/Mysql/NoSql ve yeni teknolojiler.
Murat  T.

Murat T.

Marmara Bilgisayarda Lisans, Bilkent Bilgisayarda Yüksek Lisans yaptım. 2012 den beri yazılım geliştirmekteyim.
Most İdea Yazılım Ve

Most İdea Yazılım Ve

2005 yılından bu yana özellikle tekstil, akaryakıt, turizm ve sağlık sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web ve mobil uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. Türkiye nin en büyük firmaları ile çalışan ve 100 lerce kullanıcı tarafından kullanılan Most idea gerek kendi geliştirdiği çözümler, gerekse ihtiyaçlar dahilinde tasarladığı interface ve web ra
Muharrem C.

Muharrem C.

ERP, MRP 2 ( Üretim Planlama Takip ve Kontrol), Sipariş - Satın Alma - Stok Planlama - Lojistik Yönetimi, Kanal Yönetimi, Finans - Muhasebe Yönetimi, Terazi - Yazarkasa - POS - Perakende Çözümler, BARKOD Uygulamaları, El terminali Uygulamaları, Sıcak Satış ( Hot Sell ), Restoran - Cafe -Fastfood Yönetimi, Personel Verimlilik Takip Kontrol, RF ID uygulamalarıdır.
Cenk Y.

Cenk Y.

Merhaba, 20 yıla yakın bilişim teknolojileri sektöründeyim. Bir çok sektörde, bir çok firmada çalıştım. Masaüstü yazılımlar konusunda uzmanlığımın yanı sıra web ve mobil uygulamalar konusunda da destek vermekteyim. Sizlere deneyim edindiğim konularda danışmanlık vermek isterim.
Burak T.

Burak T.

Bilgisayar Mühendisiyim. Java, Android, Nodejs, Html, CSS, Javascript konularına hakimim. Yazılım sadece işim değil en büyük hobimdir. Yapılacak işlerin sorumluluğunu bilir, planlı ve düzenli çalışırım.
Evrim O.

Evrim O.

10 yılı aşkın yazılım geliştirme ve danışmanlık tecrübesine sahibim. Bir çok farklı kurumsal firmada çeşitli teknoloji projelerinde bulundum. Çok katmanlı uygulama geliştirme, mobil uygulama geliştirme, kurumsal mimari ve yazılım proje yönetimi alanlarında projelerinize katkı sağlayabilirim.
Mustafa G.

Mustafa G.

İzmirde bir yazılım firmasında çalışıyorum lisede aldığım eğitim ile 5 yıllık bir tecrübem var hem frontend,hemde backend tarafında, graphic bilgimde var iyi günler.
Ahmet T.

Ahmet T.

2007 yılından itibaren yazılım geliştirmekteyim. Ağırlıklı olarak ERP projelerinde yazılım geliştiriyorum.
Altıntaş

Altıntaş

Start App projeleriniz ve diğer projelerimiz de yer almaktan mutluluk duyarız. Kurumsal projeleriniz 100% başarım. Projelerde aşağıda belirtilen teknolojiler İle yapıyoruz. Projeleriniz hakkında detayları ister mesaj atın ister iletişim numaralarımızı arayın. Size en kısa sürede yanıt verilecektir. Uygulama Tipleri : Native, Hibrit, Web, Desktop Uygulama Platformları : Android, iOS, MacOSX Programlama Dilleri : Java, C#, JavaScript, Swift, Python Django, Framework : Spring MVC, JSF, Vaa
Kanber D.

Kanber D.

10+ yıldır yazılım geliştiriyorum. Bilgisayar Mühendisiyim. .Net Platformu yanında PHP ile de web projeleri geliştirebiliyorum. C#, PHP, Asp.Net & MVC, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, Android Programlama, XML, JSON konularında destek verebilirim.
Tunay A.

Tunay A.

C#,Asp.NET MVC yazılım uzmanıyım. CRM,ERP,Raporlama,Muhasebe projeleri tecrübelerim bulunmakta. İhtiyaçlarınızı karşılamak için buradayım.
Sedat A.

Sedat A.

Merhaba Biz SedatAydin.Com.Tr olarak 9 Kişilik Çalışma Arkadaşına Sahibiz. Sizlere Memnuniyet Garantisi ve En Hızlı Hizmeti vermekteyiz. Bizden Hizmet satın almanız için sizlere yüzlerece sebep sayabiliriz. Yaklaşık 160 Kurumsal Firma ile E-Ticaret , Web Yazılım, Web Tasarım ,Mobil Yazılım ,İOS & Android Uygulama, İç Seo ve Dış Seo Optimizasyonları, Google Adwords,İnstagram, Facebook gibi Hizmetler Vermekteyiz. Sizlere hizmet öncesi ve hizmet sonrası, asla pişman olmayacağınız bir destek gar
Deniz Y.

Deniz Y.

Yaklaşık 10 yıldır sektörde bulunuyorum, gerek firmalarda gerekse freelance olarak bir çok yazılım yaptım. Bunlara örnek olarak Kapsamlı E-Ticaret (detaylar paylaşılabilir) Kurumsal Web Sitesi, Randevu Sistemi, Hastahane hasta takip sistemi, CRM Sistemi (Müşteri Takip) Yukarıda belirttiğim kategori dışında yapmış olduğum işleri görüşme sırasında aktarabilirim.
Ayhan A.

Ayhan A.

Yaklaşık 17 yıldır yazılım sektöründe projeler hazırladım. Web ve Masaüstü yazılımlarınız konusunda hemen hemen aklınıza gelen her konuda çözümler üretebilirim. Bu yazılımları çok çok ama çok kısa sürelerde hazırlıyorum. İstediğiniz proje için benden ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Eskişehir de ikamet ediyorum ancak Türkiye nin neresinde olursanız yardımcı olabilirim. Parolamız "O İş Bizde".
İlknur G.

İlknur G.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. Yaklaşık 10 yıldır sektörün içindeyim. OCTOPOD platformunda intranet bir sistemin geliştirilmesinde etkin rol oynadım. C# platformunda Masaüstü yazılımlar yapabilir. MSSQL de ileri seviye raporlar çıkartabilir ve wordpress ile web sitenizi oluşturabilir yada düzenleyebilirim. ERP yazılımlarınız da sürece destek olabilirim.
Esad M.

Esad M.

Kobilere işlerini kolaylaştıracak web tabanlı yazılım çözümleri hazırlıyoruz. Müşteri takibi, Finans takibi, Randevu, Teknik servis, Ürün ve stok takibi, hızlı satış, fatura, e-fatura, online tahsilat, raporlamalar, sanal santral, kurumsal sms ve bir çok hizmet müşterinin özel ihtiyaçlarına göre hazırlanır.
Ahmet K.

Ahmet K.

Masaüstü sistemlerde Windows arayüzünde çalışan, istediğiniz her türde hesaplama, otomasyon, server- client yazılımları vb. yazılımlar istediğiniz düzeyde ve kalitede sizin istekleriniz doğrultusunda özelleştirilerek hazırlanır ve test edilerek kullanımınıza sunulur. Kullanımdan sonra eksik gördüğünüz veya ekleyip çıkartmak istediğiniz bölümler isteklerinize göre şekillenir. Fikirlerinizi, hayallerinizi programlamak için tüm çabam ve desteğimle yanınızdayım.
Ahmet Y.

Ahmet Y.

2014 yılında bilgisayar mühendisliğinden mezun oldum. Ortalama 4 senelik profesyonel tecrübem var. Ondan önce de üniversite ve lise zamanında yine programlama ve yazılım ile ilgiliydim. Bu 4 sene içerisinde; Crm uygulamaları, müşteri ve stok yönetimleri, personel ve IK modülleri, teklif ve servis modülleri, muhasebe ve fatura modülleri, turizm booking sistemleri gibi alanlarda çalıştım. Genelde aspnet mvc ve core teknolojileriyle çalışıyorum. Veritabanı olarak da m
Erkin E.

Erkin E.

Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun kod yazıyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, frameworkler, cloud sistemler kullanıy
Ali K.

Ali K.

Yaklaşık 10 yıldır yazılım sektöründe freelance olarak çalışıyorum. Özellikle web tabanlı projelerde ustaca problemleri yakalyıp çözüm üretirim. Basit içerikli çalışmalardan çok mühendislik gerektiren çalışmaları alırım. Aynı zamanda Harita mühendisiyim ve GIS alanında uzman çözümler üretmekteyim. Desktop için C#,PYTHON mobil olarak REACT-NATIVE ve ANDROID web üzerinde ise PHP, .NET, HTML5, CSS, JAVASCRIPT, BOOTSTRAP, MATERIAL UI, ANGULAR, REACT, JQUERY ve MYSQL, ORACLE, POSTGRESQL veritabanla
Mama Games

Mama Games

Bir web uyguluması veya mobil uygulama fikriniz mi var ? Mama Games size işinde uzman kadrosuyla bu fırsatı yaratıyor. Siz de hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle çalışmaya davetlisiniz.
Eyüphan  S.

Eyüphan S.

C#, php, java, javascript,css,html,jquery,bootstrap 3,wordpress bu profesyonel şekilde kullanmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz