En İyi 25 Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

5.163 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Freelance Programcı (Yazılımcı)

İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring MVC ile web servis, web sitesi ve Pyhon(Tensorflow ve Keras) da derin öğrenme projesi yapabilirim. Görüntü işleme OpenCV(Python) projesi yazabilirim. (LÜTFEN projenizi yaptırmak istediğinizden ve ne yaptıracağınızdan emin olduktan sonra iletişime geçin)
Ömer E.

Ömer E.

.NET Winforms, WPF, ASP.NET MVC, Web API WCF asmx IOS Swift Objective C MSSQL, Oracle Android Java Embededd
Muharrem C.

Muharrem C.

ERP, MRP 2 ( Üretim Planlama Takip ve Kontrol), Sipariş - Satın Alma - Stok Planlama - Lojistik Yönetimi, Kanal Yönetimi, Finans - Muhasebe Yönetimi, Terazi - Yazarkasa - POS - Perakende Çözümler, BARKOD Uygulamaları, El terminali Uygulamaları, Sıcak Satış ( Hot Sell ), Restoran - Cafe -Fastfood Yönetimi, Personel Verimlilik Takip Kontrol, RF ID uygulamalarıdır.
Tekin T.

Tekin T.

ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım konusunda Freelance hizmet verebilirim: cumatekintopuz.com.tr Bilgi ve Tecrübe alanlarım:C/C++/C#/JAVA HTML5/JS/CSS/PHP/Python/Django/Mysql/NoSql ve yeni teknolojiler.
Sercan D.

Sercan D.

C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Batuhan A.

Batuhan A.

Projelerimi kendimi geliştirmek için yapıyorum. İsteklerinize en uygun çözümleri, gereken özeni göstererek sunmaktayım. Daha iyi bir hizmet kalitesi için lütfen iş teslim süresini ve taleplerinizi detaylı olarak yazınız.
Ramazan H.

Ramazan H.

Masaüstü Projeleriniz,Ödevleriniz vs. C#,Devexpress,Java,JavaFx,C++,C,MSSQL,MySQL,SQLite,Oracle Database,Access,txt vb. kullanılarak yapılır.
Cemil Y.

Cemil Y.

Asp.Net C# - Web tasarım - Windows masaüstü yazılım - Mevcut yazılımın geliştirilmesi Yönetim panelli, Mobil ve Seo uyumlu, modern, ekonomik, hızlı web site sadece 350 TL. uygunyazilim.com
Murat  T.

Murat T.

Marmara Bilgisayarda Lisans, Bilkent Bilgisayarda Yüksek Lisans yaptım. 2012 den beri yazılım geliştirmekteyim.
Most İdea Yazılım Ve

Most İdea Yazılım Ve

2005 yılından bu yana özellikle tekstil, akaryakıt, turizm ve sağlık sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web ve mobil uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. Türkiye nin en büyük firmaları ile çalışan ve 100 lerce kullanıcı tarafından kullanılan Most idea gerek kendi geliştirdiği çözümler, gerekse ihtiyaçlar dahilinde tasarladığı interface ve web ra
Sefa U.

Sefa U.

2007 yılından hosting hizmeti vermeye başladığımız şahıs şirketimizde 2011 yılından itibaren web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik, e-ticaret sistemleri üzerinde sürekli olarak çalışmaktayız ve hizmet vermekteyiz.
Murat D.

Murat D.

10 yıla yakın bir tecrübeye sahibim. Türkiye nin irili ufaklı şirketlerinde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirmekteyim. İlgili Microsoft sertifikalarına sahibim. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığım Teknolojiler : C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, Elastic Search, Redis Cache
Evrim O.

Evrim O.

10 yılı aşkın yazılım geliştirme ve danışmanlık tecrübesine sahibim. Bir çok farklı kurumsal firmada çeşitli teknoloji projelerinde bulundum. Çok katmanlı uygulama geliştirme, mobil uygulama geliştirme, kurumsal mimari ve yazılım proje yönetimi alanlarında projelerinize katkı sağlayabilirim.
Uğur Y.

Uğur Y.

Yurtiçi ve yurtdışı 9 Senelik tecrübelerime istinaden SAP MM ve SD, Endüstri 4.0, OEE, KPI, 8D, Productivity, Envanter takibi ve yönetimi konularında eğitim düzenliyor ve danışmanlık yapmaktayım.
Cenk Y.

Cenk Y.

Merhaba, 20 yıla yakın bilişim teknolojileri sektöründeyim. Bir çok sektörde, bir çok firmada çalıştım. Masaüstü yazılımlar konusunda uzmanlığımın yanı sıra web ve mobil uygulamalar konusunda da destek vermekteyim. Sizlere deneyim edindiğim konularda danışmanlık vermek isterim.
Burak E.

Burak E.

C#.Net, Asp.Net MVC, HTML/HTML5, CCS/CCS3, Bootstrap konusunda bilgiliyim. Masaüstü ve web uygulamaları konusunda tecrübe sahibiyim. İşimi özenle yaparım. Projeler hakkında her türlü sorunuza açığım. web sitem: burakerhandi.wordpress.com
Taşkın U.

Taşkın U.

Kurumsal Web Siteleri ve Masaüstü Yazılımları oluşturuyorum. Kişisel veya Kurumsal yazılım ihtiyaçlarınız isteğinize uygun bir şekilde teslim edilir. Mobil uyumlu, özgün Web Tasarımları hizmetinize sunulur. Kullandığım Programlama Dilleri; C, C ++, C#, JAVA ve HTML, CSS, PHP, ASP.NET, JAVASCRIPT ve SQL.
Uğur D.

Uğur D.

HTML ve CSS konusunda iyi seviyede bilgiye sahibim. PHP’de OOP ve MVC konularında projeler geliştiriyorum.
Kaan  K.

Kaan K.

Merhaba, Mobil Oyun Geliştirme ve Web & Logo Tasarımı Sunuyorum Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Google Play de 2 oyunum var. Unity ile oyunlar yapıyorum. Ayrıca birçok web ve logo tasarımı yapıyorum. Neden beni seçmelisin: 1: - En düşük fiyata çok kaliteli hizmet sunuyoru. 2: - GooglePlay de 10k + indirmem bulunuyor. 3: - Proje bitiminden sonra sınırsız yardım.
Osman K.

Osman K.

10 yıldan fazladır bilşim sektöründe çalışmaktayım. Onlarca kurumsal firmaya ve kamuya yazılım çözümleri sundum. Proje bazlı çalışmayı tercih ederim.
Yiğit  Ö.

Yiğit Ö.

Orta ölçekli firmaların ara yazılım çözüm hizmetini özel olarak oluşturabiliriz. Firma içi kullanabileceğiniz ana yazılım hizmetide vermekteyiz. En önemli bakış açımız ; Elde ettiğiniz yazılım verilerinin, Sizin için raporlayarak anlam katmamızdır .
Ahmet K.

Ahmet K.

Masaüstü sistemlerde Windows arayüzünde çalışan, istediğiniz her türde hesaplama, otomasyon, server- client yazılımları vb. yazılımlar istediğiniz düzeyde ve kalitede sizin istekleriniz doğrultusunda özelleştirilerek hazırlanır ve test edilerek kullanımınıza sunulur. Kullanımdan sonra eksik gördüğünüz veya ekleyip çıkartmak istediğiniz bölümler isteklerinize göre şekillenir. Fikirlerinizi, hayallerinizi programlamak için tüm çabam ve desteğimle yanınızdayım.
Oktay S.

Oktay S.

İş zekası, sektörel isteğe özel yazılım, iş süreçleri yönetimi, kurumsal içerik web sitesi ve Android / iOS mobil uygulama çözümleri ile ilgili, uzman, yetkin ve profosyenel ekibim ile birlikte danışmanlık, geliştirme ve outsource hizmetleri vermekteyiz. http://www.oktaysezgin.com MCSD - Microsoft Certified Solution Developer MCAD - Microsoft Certified Application Developer
Yüksel Ç.

Yüksel Ç.

Ben Filemaker Pro ile Uygulama Geliştiriyorum Ayrıca Logo Tiger Ver Mikro Gibi Muhasebe Programlarına Mssql Ve Excel Kullanarak Hızlı Çalışan Raporlar Dizayn Ediyorum.
Murat Ö.

Murat Ö.

Bilgisayar Mühendisliği 3.sınıf Öğrencisiyim. Nesneye dayalı programlama bilgisine/tecrübesine sahibim.İyi derecede Java ve orta seviyeli C# bilgisine sahibim.Daha öncesinde POSTRESQL veritabanına hakimim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz