En İyi 25 Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

5.381 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Freelance Programcı (Yazılımcı)

Yasin K.

Yasin K.

Bilişim sektörlerde toplamda 20 yıldan fazla tecrübem bulunmaktadır. Her türlü kurumsal/bireysel yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. JAVA teknolojileri üzerine uzmanım. Web, masaüstü, mobil alanlarda profesyonel ürünler çıkarabilirim.
Orhan G.

Orhan G.

Android , Microsoft , Mac , IOS, Linux, Web , tabanlı uygulamalar ve ticari yazılım ağırlıklı olarak ihtiyaciniz olan sistem ve programlari mumkün olan en kisa sürede 8 yıllik tecrübem ve birikimimle en tutarli cözümlerle yazabilirim, ayrica yazdigim tüm sistem ve programlar bir yil garantilidir, olabilecek yazilimsal problemleri en hizli şekilde cözümleyerek 100% musteri memnuniyetini hedeflemekteyim
Tekin T.

Tekin T.

ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım konusunda Freelance hizmet verebilirim: cumatekintopuz.com.tr Bilgi ve Tecrübe alanlarım:C/C++/C#/JAVA HTML5/JS/CSS/PHP/Python/Django/Mysql/NoSql ve yeni teknolojiler.
Mümin Celal P.

Mümin Celal P.

Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Java, PHP, Asp.Net & MVC, C, C++, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, Android Programlama, XML, JSON bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Erkin E.

Erkin E.

Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun kod yazıyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, frameworkler, cloud sistemler kullanıy
Sercan D.

Sercan D.

C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Yavuz G.

Yavuz G.

.Net teknolojileri ile Web, Mobil, Desktop uygulamaları ve Arduino, Raspberry Pi ve isteğiniz doğrultuda elektronik, robotik, gömülü sistem projeleri geliştiriyorum. Pascal, C, C++, C#, Java, JavaScript, HTML5, CSS3, PHP, ASP.Net, JQuery, Ajax, AngularJS
Ramazan H.

Ramazan H.

Masaüstü Projeleriniz,Ödevleriniz vs. C#,Devexpress,Java,JavaFx,C++,C,MSSQL,MySQL,SQLite,Oracle Database,Access,txt vb. kullanılarak yapılır.
Cemil Y.

Cemil Y.

Asp.Net C# - Web tasarım - Windows masaüstü yazılım - Mevcut yazılımın geliştirilmesi Yönetim panelli, Mobil ve Seo uyumlu, modern, ekonomik, hızlı web site sadece 350 TL. uygunyazilim.com
Murat  T.

Murat T.

Marmara Bilgisayarda Lisans, Bilkent Bilgisayarda Yüksek Lisans yaptım. 2012 den beri yazılım geliştirmekteyim.
Most İdea Yazılım Ve

Most İdea Yazılım Ve

2005 yılından bu yana özellikle tekstil, akaryakıt, turizm ve sağlık sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web ve mobil uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. Türkiye nin en büyük firmaları ile çalışan ve 100 lerce kullanıcı tarafından kullanılan Most idea gerek kendi geliştirdiği çözümler, gerekse ihtiyaçlar dahilinde tasarladığı interface ve web ra
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring MVC ile web servis, web sitesi ve Pyhon(Tensorflow ve Keras) da derin öğrenme projesi yapabilirim. Görüntü işleme OpenCV(Python) projesi yazabilirim. (LÜTFEN projenizi yaptırmak istediğinizden ve ne yaptıracağınızdan emin olduktan sonra iletişime geçin)
Mehmet A.

Mehmet A.

Yıllardır sektörde hem fulltime hem freelance olarak proje geliştirmekteyim. Freelance tekliflerine açığım.
Faruk D.

Faruk D.

Web sitesi yada masaüstü uygulamalarınız, mobil uygulamalarınız ve elektronik projeleriniz hayata geçirilir. Kullanılan Teknolojiler: ASP.NET MVC, C#, Android, MSSQL, Ardunio, Raspberry Pi
Mustafa K.

Mustafa K.

Yazılım çözümleri üretiyorum. Fatura hizmeti ve 12 ay süresince ücretsiz teknik servis hizmeti mevcuttur. C, Cpp, QT Development, WT Development, SQL, PHP, HTML, CSS (Bootstrap Framework), JAVASCRİPT (Jquery Framework), MS Office
Muharrem C.

Muharrem C.

ERP, MRP 2 ( Üretim Planlama Takip ve Kontrol), Sipariş - Satın Alma - Stok Planlama - Lojistik Yönetimi, Kanal Yönetimi, Finans - Muhasebe Yönetimi, Terazi - Yazarkasa - POS - Perakende Çözümler, BARKOD Uygulamaları, El terminali Uygulamaları, Sıcak Satış ( Hot Sell ), Restoran - Cafe -Fastfood Yönetimi, Personel Verimlilik Takip Kontrol, RF ID uygulamalarıdır.
Uğur Ç.

Uğur Ç.

Merhaba, Bilgisayar teknolojileri ve bilişim sistemleri mezunuyum. 4 yıllık eğitimim ardından Bilgisayar Mühendisliği üzerinde yüksek lisans yaptım. 5 yıldır sağlık sektöründe hastane otomasyonları geliştiren bir firmada yazılım geliştirme uzmanıyım. Bilgi sahibi olduğum konular Oracle veritabanı , Java ve C# Masaüstü uygulamaları, Web tabanlı projeler. Her türlü web yada masaüstü uygulamalarınız isteğinize göre yapabilirim ya da yarım projeleriniz devam ettirebilirim.
Furkan Ç.

Furkan Ç.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezunum. Aktif olarak sahada 2 yıldır çalışmaktayım. C ve Java dillerine hakimim. Object Oriented programlama hakkında uzmanlığım vardır. Algoritma tasarımı konusunda deneyim sahibiyim. Üniversite öğrencileri ya da yazılım öğrenmek isteyen herkese özel ders verebilirim. Her seviyeye göre anlatım yöntemlerim mevcuttur. Yazılım projelerinde ya da yazılım ödevlerinde destek sağlayabilirim.
Ali B.

Ali B.

Girişimcilik ,Web ve mobil uygulamalar ile ugraşıyorum. Bilgisayar mühendisiyim. Çeşitli startup projeleri geliştirdim. Toplamda 1.000.000 dan fazla indirilmiş uygulamalarımız bulunmaktadır. Lütfen yaptıracağınız işi detaylıca anlatın. Doğru süre ve doğru fiyat verebileyim.
Ege  C.

Ege C.

C# phyton gibi programlama dillerinde uzmanlarız. Öğrenciyiz maddi durum nedeniyle ucuza colisiyoruz
Mehmet Akif O.

Mehmet Akif O.

Web tasarımı ve programlama, masaüstü uygulama geliştirme, sistem tasarımı ve dokümantasyonu, veritabanı programlama ve veritabanı yöneticiliği danışmanlığı gibi konularda yardımcı olabilir. Görsel olarak zengin ve perfomansı yüksek ASP.NET, C# ve SQL uygulamaları konularında 10 yıllık tecrübesi var. Çalıştığı şirketlerde geliştirdiği kurumsal uygulamalar dışından Helpdesk, CRM, ERP, Web Servisler, Yardımcı Araçlar gibi masaüstü ve web yazılımı tasarım ve geliştirme konularında tecrübelidir.
Ali Fuat Y.

Ali Fuat Y.

Ülkemizin önemli projelerinde Yazılım Geliştirme uzmanı olarak görev aldım ve alıyorum. 4 yıllık yazılım sektöründe aktif olarak çalışmaktayım. Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunuyum. Web, masaüstü uygulamaları konusunda yazılım danışmanlığı ve uygulama geliştirme konularında yardımcı olabilirim.
Berkhan Ö.

Berkhan Ö.

İsteklerinizi gerçekleştirmek için buradayım. Matematik Mühendisliği bölümü mezunuyum. 2015 yılından beri yazılım sektörüyle ilgili çalışmalar yapıyorum. Web ve Masaüstü yazılım projeleri yaptım ve birçok kurumsal yazılım projesinde görev aldım.
Yüksel Ç.

Yüksel Ç.

Ben Filemaker Pro ile Uygulama Geliştiriyorum Ayrıca Logo Tiger Ver Mikro Gibi Muhasebe Programlarına Mssql Ve Excel Kullanarak Hızlı Çalışan Raporlar Dizayn Ediyorum.
İzibiz Bilişim Teknolojileri

İzibiz Bilişim Teknolojileri

C# masaüstü programlamayla ilgili bir çok proje yaptım.Uludağ Üniversitesitesinde okudum.Şu anda E-fatura sektöründe programlama ile çalışmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz