4 Full Stack Developer Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

158 Full Stack Developer hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Full Stack Developer

Carbon Microsystems

Carbon Microsystems

We are a highly motivated team with a great background regarding MEMS and CMOS technology. MEMS have penetrated into consumer electronics, home appliances, automotive industry, aerospace industry, biomedical industry, telecomination, etc. We do have deep know-how about design, production and test stages of this major technology. Furthermore, our team maintains a great deal of know-how on professional passive optical system design and laser system design within the scope of medical and industria
Arda Ersoy

Arda Ersoy

Kendini sürekli geliştiren bir girişimciyim. Genellikle web ve mobil uygulama üzerine çalışmalarımı sürdürüyorum. Tecrübe edindiğim alanlardan bazıları; Html, Css, Js, Php, JQuery, MySQL, NoSQL, React-Native, NodeJS, vb.
Sadun Kocabaş

Sadun Kocabaş

Görtüntü işleme,ocr, python,node js, web servis,wep apiler, masa üstü ve web, mobil uyuglamlar geliştirmektedeyim.msqsl, .net mvc,jqery.
Farzam Khojastehnia

Farzam Khojastehnia

I'm a software engineer with 10 years experience. In these years I worked as a software analyzer, Database designer, REST-full API and backend/frontend developer with different positions from junior to fullStack developer —Software Engineering 
—AWS platform solutions 
—Serverless developing 
—React Engineering 
—Single Page Application & Isomorphic Server-Side Rendering
—Test Driven Development
—REST-full API Development & socket programming 
—Working on micro-services 
—Strong Collaborat
Caner Çay

Caner Çay

Mobil yazılım geliştirme üzerine girdiğim bu sektör de kaliteli ekiplerle webde Django ve Node.js mobilde ise hibrit (Cordova, Ionic) veya native (java ) uygulamalar geliştirecek yeterliliğe sahibim. Şu an bir şirkette Full Stack JavaScript developer olarak çalışmaktayım.
Maşallah Özen

Maşallah Özen

Https://www.linkedin.com/in/masallah-ozen-9b983021/ mesleki profilim incelenebilir.
Mars Labs Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti

Mars Labs Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti

Mars Labs Bilişim Teknolojileri web, mobil ve masaüstü uygulama geliştirmek konusunda uzmanlaşmış, dünyanın en prestijli üniversitelerinden mezun olan ve Silikon Vadisinde çalışmış olan mühendislerden oluşmaktadır. Mars Labs, Türkiyede ilklere imza atan, günümüzün karmaşık problemlerine yaratıcı çözümler bulan inovasyon odaklı bir şirkettir.
Full Stack Developer hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz