En İyi 10 Gaziemir İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziemir civarında 34 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erdinç K.

Erdinç K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Bilgisayar Programlama (Önlisans-Mersin) ve İstatistik (Lisans-Ege) mezunuyum. Sektördeki yaklaşık 10 yıllık bir deneyimin ardından freelance olarak çalışmaya başladım. Detaylı bilgi için tr.linkedin.com erdinckaya adresini ziyaret edebilirsiniz.
Eray Y.

Eray Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Profesyonelliği back-end tarafında olan full stack Developer ım. Web , Android , Windows desktop ve uyarlanabilir platformlarda makine öğrenmesi uygulamaları üzerinde aktif olarak çalışıyorum.
Irem U.

Irem U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Yeditepe universitesi bilgisar muhendisligi bolumunden mezun olarak sektore atildim. Halihazirda projelerde calismaktayim.
Eyd Yazılım Ve Danışmanlık

Eyd Yazılım Ve Danışmanlık

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
14 yıllık ERP danışmanlık ve yazılım geliştirme deneyimi ile hem android, hem de ios uygulamaları geliştirmekteyiz. İhtiyaçları anlama, sorunları analiz etme ve çözümleri üretme deneyimi yeteneğimize güveniyoruz. Rekabetçi piyasa koşullarında hız ve güvenilirliğin ön planda olması ile başarı elde edileceğine inanıyoruz.
Ferhat Ş.

Ferhat Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
C# programlama dilinde ve .NET kütüphanesinde tecrübeli ve hakim, Multithreading tabanlı uygulama geliştirme konularına tecrübeli ve hakim, Asp. Net Web Api gelişitirme konusunda tecrübeli ve hakim. Web Servis Mimarisi(SOAP), JSON ve XML veri yapıları konusuna tecrübeli ve hakim, HTML5, CSS3, Javascript, JQuery, Bootstrap teknolojilerine hakim ve tecrübeli. MS SQL Server programlama bilgisine hakim ve tecrübeli,İlişkisel Veri tabanı tasarımı ve Store Prosedur ,View vb.  araçların kullanma konu
Yavuz G.

Yavuz G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
.Net teknolojileri ile Web, Mobil, Desktop uygulamaları ve Arduino, Raspberry Pi ve isteğiniz doğrultuda elektronik, robotik, gömülü sistem projeleri geliştiriyorum. Pascal, C, C++, C#, Java, JavaScript, HTML5, CSS3, PHP, ASP.Net, JQuery, Ajax, AngularJS
Ahmet C.

Ahmet C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Şuanda özel bir şirkette yazılım geliştirme mühendisi olarak çalışmaktayım. Üniversite eğitimim boyunca hobi olarak ve part-time olarak .net teknolojileri ve mobil teknolojiler üzerinde çalıştım. Mobil teknolojilere karşı olan ilgimden dolayı çeşitli projelerde görev aldım. Android, iOS Windows Phone, JQuery Mobile, PhoneGap gibi çeşitli teknolojiler üzerinde deneyimlerim oldu. Bu alanda 3 yıllık bir tecrübem bulunmaktadır. Genelde zaman kısıtlılığından dolayı ufak ve orta ölçekli projeler alıp
Melih G.

Melih G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Merhaba, php, c# (masaüstü ve web yazılım) geliştirme üzerine yedi yıldır profesyonel bir şekilde çalışmaktayım. İhtiyacınız olan yazılım çözümlemelerini web sitesi, masaüstü uygulama ve android mobil uygulama olarak geliştirebilirim.
Özgen A.

Özgen A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Yaklaşık 2 yıldır otomotiv ve sanayi sektöründe( CANLI OTOMOTİV, İZELTAŞ AŞ.) MICROSOFT teknolojilerini kullanarak ( ASP.NET , MVC , VB.NET ,C# , vs ) web ve masaüstü yazılımlar geliştirmekte olup bir yandan da kendi işlerimi yapmaktayım ( bknz: https://www.eduarsiv.com ) yarım kalmış projelere revizyon yahut yeni istenen projeler için destek veriyorum.
Fedai E.

Fedai E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Bu işi profesyonellere bırakın. Yüksek Bilgisayar Mühendisi işlerinizi hızlı, güvenilir ve profesyonelce yapsın.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hasan Keremoğlu
Freelance Programcı   29/01/2020
gallery thumbnail

Bu programi yazdirmak icin Armut.com a daha evvelde yazmistim. birturlu aradigim programciyi bulamadim. Ta ki Tekin beye kadar. Programima 2 aylik bir sure vermistim. Yaklasik 3-5 gunde halletti. Daha da hizli olabilirdi ben doneleri vermekte geciktim. Ki ayrica bu siralarda hastanede bir de yakiniyla ugrasiyordu. Konusuna gayet hakim. Basta belitmedigim kucuk bir eklenti icin ise ayrica para istemedi. Paranin hakkini kesinlikle veriyor.Bundan sonraki islerimde herzaman 1. sirada olacak. tskler

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Mahmut Yavşan
Freelance Programcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Berkay Yolasığmaz
Freelance Programcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz