En İyi 10 Gaziemir İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziemir civarında 35 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erdinç K.

Erdinç K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Bilgisayar Programlama (Önlisans-Mersin) ve İstatistik (Lisans-Ege) mezunuyum. Sektördeki yaklaşık 10 yıllık bir deneyimin ardından freelance olarak çalışmaya başladım. Detaylı bilgi için tr.linkedin.com erdinckaya adresini ziyaret edebilirsiniz.
Irem U.

Irem U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Yeditepe universitesi bilgisar muhendisligi bolumunden mezun olarak sektore atildim. Halihazirda projelerde calismaktayim.
Eray Y.

Eray Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Profesyonelliği back-end tarafında olan full stack Developer ım. Web , Android , Windows desktop ve uyarlanabilir platformlarda makine öğrenmesi uygulamaları üzerinde aktif olarak çalışıyorum.
Ahmet V.

Ahmet V.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Önlisans Bilgisayar programcılığı mezunuyum orta seviye masaüstü otomasyon projeleriniz ve ödevleriniz uygun fiyata yazılır
Eyd Yazılım Ve Danışmanlık

Eyd Yazılım Ve Danışmanlık

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
14 yıllık ERP danışmanlık ve yazılım geliştirme deneyimi ile hem android, hem de ios uygulamaları geliştirmekteyiz. İhtiyaçları anlama, sorunları analiz etme ve çözümleri üretme deneyimi yeteneğimize güveniyoruz. Rekabetçi piyasa koşullarında hız ve güvenilirliğin ön planda olması ile başarı elde edileceğine inanıyoruz.
Serhat E.

Serhat E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Web yazılım ve mobil uygulama gelistirmekteyim.Tecrubelerimi sizinle paylasmak ve size en uygun hizmeti vermek icin hazirim.
Mustafa U.

Mustafa U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Bilgisayar Mühendisiyim,Özel bir şirkette izmirde Serbest bölgede Uzun yıllardır Otomasyon yazmaktayım.(devam ediyor.)1000 den fazla proje bitirmişliğim vardır.Her türlü Masa üstü,Web Tabanlı yazılım taleplerinizi karşılayabilirim.PDM,Muhasebe,Stok Takip veya size özel yazılım,üretim programları,Web tabanlı yazılım,Web Sitesi,veya E ticaret için taleplerinizi beklemekteyim.
Ali İhsan  Y.

Ali İhsan Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Merhaba ; Özel bir şirkette yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Yazılım ile ilgili her türlü sorununuza çözüm bulabilir ve yazılım ve sql ile ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilirim. Daha detaylı bilgi için iletişime geçmemiz gerekli
Ahmet C.

Ahmet C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Şuanda özel bir şirkette yazılım geliştirme mühendisi olarak çalışmaktayım. Üniversite eğitimim boyunca hobi olarak ve part-time olarak .net teknolojileri ve mobil teknolojiler üzerinde çalıştım. Mobil teknolojilere karşı olan ilgimden dolayı çeşitli projelerde görev aldım. Android, iOS Windows Phone, JQuery Mobile, PhoneGap gibi çeşitli teknolojiler üzerinde deneyimlerim oldu. Bu alanda 3 yıllık bir tecrübem bulunmaktadır. Genelde zaman kısıtlılığından dolayı ufak ve orta ölçekli projeler alıp
Eda K.

Eda K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
C#,MSSQL,Asp.NET,HTML,CSS tecrübelerim mevcuttur. Takip sistemleri , otomasyon yazılımları ,her türlü masaüstü ya da web programlarında yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mahmut Yavşan
Freelance Programcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Berkay Yolasığmaz
Freelance Programcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz