En İyi 10 Gölbaşı Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Gölbaşı Ankara Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Enes K.

Enes K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gölbaşı, Ankara
Ankara Üniversitesi Bilgisayar Müh. Bitirdim. Java ve Android uygulamalerı üzerine bir yıl çalıştım. iki adet uygulama google play store' da yayınlandı.
İsa A.

İsa A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gölbaşı, Ankara
Profesyonel anlamda, yazılımsal iş fikirlerinizi hayata geçirmek için çalışmaktayım. Kaliteli ürünler, sorunsuz uygulamalar ve en önemlisi satış sonrası destek için bizimle iletişime geçin. İsterseniz referanslarımıza bir göz atabilirsiniz. Avea (Yeni Logo Tanıtım Oyunu) Nordex (Web Tabanlı Uygulama) Cacabey (Medrese Rehber Uygulaması) Lg G3 (Web Tabanlı Telefon Tanıtım Uygulaması) Ekici Peynir (Puzzle Game) Gizlilik Anlaşmalı Bir Şirkete (Web Tabanlı İçeriği Yönetilebilen Web Uygulaması)
Ufuk  O.

Ufuk O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
İster tanıtım amaçlı bir web sitesine, ister dijital içerik hizmetine, isterseniz bir portal çözümüne ihtiyacınız olsun. Geniş kadromuz ve seçkin referanslarımız hakkında bilgi alabilmek için bizimle bağlantıya geçmeden karar vermeyin. Yazılım ciddi bir iştir ve devamında karşınızda bir kurumun olması, işinizin devamlılığı açısından her zaman çok önemlidir. İşinizi bize emanet edin, siz geri kalan detaylarla uğraşın. Web tabanlı yazılımlar, sosyal medya hizmetleri kurumsal itibar yönetimi konus
Erkin E.

Erkin E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun kod yazıyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, frameworkler, cloud sistemler kullanıy
Uğur S.

Uğur S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Ankara da pos ödeme sistemleri ile ilgili bir yazılım firmasında yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. asp.net ,vb.net,c#.net,c,c++, MsSql, Oracle, jquery,ajax,devex tool, Web güvenliği konularında uzmanım. 20 yıllık tecrübem var. Projelerinizde freelance olarak sizinle çalışmak isterim. Referanslarımdan bazıları; aidat.al apartman ve site yönetim sistemi Opet Otobil ve Yakıtkart Back Office Sistemi portekol.com Ekol Lojistik sosyal paylaşım platformu Kurumsal Uyap Portal Sistemi Çevre v
Ali K.

Ali K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yaklaşık 10 yıldır yazılım sektöründe freelance olarak çalışıyorum. Özellikle web tabanlı projelerde ustaca problemleri yakalyıp çözüm üretirim. Basit içerikli çalışmalardan çok mühendislik gerektiren çalışmaları alırım. Aynı zamanda Harita mühendisiyim ve GIS alanında uzman çözümler üretmekteyim. Desktop için C#,PYTHON mobil olarak REACT-NATIVE ve ANDROID web üzerinde ise PHP, .NET, HTML5, CSS, JAVASCRIPT, BOOTSTRAP, MATERIAL UI, ANGULAR, REACT, JQUERY ve MYSQL, ORACLE, POSTGRESQL veritabanla
Kemal D.

Kemal D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Web tabanlı java (J2EE) ve Android uygulamaları konusunda tecrübeliyim. Bu konuda destek verebilirim.
Nedim B.

Nedim B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Web Proje,Desktop Uygulama,Web Sitesi,Android Uygulama,Cihaz entegrasyonları ve ihtiyacı göre her türlü otomasyon projesi yazılımı konusunda projelerinizi hızlı ve pratik kullanışlı uygun fiyata bir şekilde yapıyoruz.
Vahit D.

Vahit D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Java ve Android uygulamalar geliştirmekteyim.
Tugrul T.

Tugrul T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Matlab, elekotrnik tasarım ve "C" dili ile ilgili projelerinizde tasarım, kodlama, uygulama ve raporlama konularında destek verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz