En İyi 10 Gölbaşı Freelance Programcı (Yazılımcı) - Armut

En İyi 10 Ankara Gölbaşı Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Hayreddin Eren Baş

Hayreddin Eren Baş

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gölbaşı, Ankara
10 yıldır kamuda yazılım geliştirici olarak çalışmaktayım. Bilgeadam BTA ve 19 Mayıs Üni. Bilg. Programcılığı Bölümü Mezunuyum. Android uygulamaları, masaüstü uygulamaları, web siteleri hazırlayalabilirim. Bunların yanında elektronik kart (arduino vb.) kodlama işleri yapabilirim.
İsa Ataseven

İsa Ataseven

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gölbaşı, Ankara
Profesyonel anlamda, yazılımsal iş fikirlerinizi hayata geçirmek için çalışmaktayım. Kaliteli ürünler, sorunsuz uygulamalar ve en önemlisi satış sonrası destek için bizimle iletişime geçin. İsterseniz referanslarımıza bir göz atabilirsiniz. Avea (Yeni Logo Tanıtım Oyunu) Nordex (Web Tabanlı Uygulama) Cacabey (Medrese Rehber Uygulaması) Lg G3 (Web Tabanlı Telefon Tanıtım Uygulaması) Ekici Peynir (Puzzle Game) Gizlilik Anlaşmalı Bir Şirkete (Web Tabanlı İçeriği Yönetilebilen Web Uygulaması)
Kivi-soft

Kivi-soft

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Kivi-Soft yıllardır müşterilerine profesyonel çözümler sunar. Aynı zamanda KiviPOS adlı ROB sistemi, POS sistemi yani barkodlu satış ve restoran otomasyon programı firmamızındır. Siz de Firmanıza veya kendinize özel yazılım çözümleriniz için veya Restoranınız İşletmeniz için bir programa ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Salih Altun

Salih Altun

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yazılım sektöründe 7 yıllık tecrübe sahibiyim. Windows uygulamaları başta olmak üzere aşağıdaki alanlarda size yardımcı olabilirim. - Windows uygulamaları, - Web tabanlı çözümler - Windows Service (Otomatik çalışan sistemler) - Web Service Application - Excell vb programlardan içe/dışa aktarım işlemleri Temiz ve tamamen sonuca yönelik kodlama yaptıktan sonra, teslimden etmeden önce varsa revizeleri yapıp onayınızı aldıktan sonra teslim ederim.
Egemen Uluçay

Egemen Uluçay

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Firmamız sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına Bilgi, Bilişim, İnternet ve Teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemektedir. Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığımız bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmek le edinilir. “ Biz bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyoruz. “ http: www.teknobilsoft.com
Eren Çolak

Eren Çolak

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yazılım alanında 3 yılı freelance olmak üzere toplam 5 yıllık meslek ve bilgi birikimimle birlikte toplamda 11 yıllık akademik birikime sahibim. Yazılım geliştirmeyi süreçlerine hakim, dökümantasyonu olmazsa olmaz olarak gören, iş geliştirme sürecini bilen, tasarım ve kodlamayı bütünleştirebilen biriyim.
Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Fırat Üniversite Yazılım Mühendisliği mezunuyum. Web, mobil, desktop uygulamaları ile kullanıcılara hizmet vermekteyim. Alanında uzman olan profesyonel 6 kişilik uzman kadromuz ile yazılım konusunda her türlü hizmet verebiliriz.
Bahadır Alkaç

Bahadır Alkaç

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Bilgisayar mühendisiyim. Yaklaşık 15 yıldır masa üstü yazılım geliştiriyorum. Delphi, C ve C++ dillerinde ileri seviye, C# ve Java dillerinde orta seviye bilgi sahibirim. MS SQL Server ve MySQL veri tabanlarında uzmanım. Socket programlama, multithread programlama, resim işleme gibi ileri seviye programcılık alanlarında tecrübeliyim.
Mesut Uğurlu

Mesut Uğurlu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Merhaba; Linux sistemleri üzerine uzmanım. Sistem kurulumu, bakımı ve her türlü desteğini rahatlıkla verebilirim. Ek olarak Laravel ve Codeigniter veya düz PHP ile web temelli yazılımlarınızı da özenle hazırlayabilirim. Jquery ile etkileşimli işler hazırlayabilirim.
Kadir Ölmez

Kadir Ölmez

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Bir çok kurumsal projede yer aldım. masaüstü ,web uygulamalarını ve mobil uygulamalar yazdim. C#,mvc node js,objective c , java,android,sql , oracle,mongo db,couchbase,. gbii bir cok teknolojiyi biliyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Taner Perman
Freelance Programcı   30/07/2017

Kendisine çok teşekkür ediyorum.Çok temiz ve titiz bir hizmet veriyor.Müşteri memnuniyetine çok önem veriyor.Uzun vadede diğer porjelerde de çalışma yapacağımı düşünüyorum.

         
Yavuz Akkaya
Freelance Programcı   16/07/2017

İşinde çok iyi ve deneyimli. Çok yardımcı oldu. Her zaman işinde bu kadar iyi insanlar ile karşılaşmak zor. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

         
enes demirtaş
Freelance Programcı   05/06/2017

İstediğimiz web sitesini kısa zamanda ve çok hızlı bir şekilde bize sundu. Bizim işimizi kendi işi gibi görüp bize de ayrıca eğitim verdiğinden ötürü teşekkür ederim. Uzun yıllar kesinlikle çalışacağım birisi

         
Sare Polat
Freelance Programcı   04/06/2017

Gerçekten talebimizin ilk dakikalarından itibaren gerek hızlı geri dönüşü gerekse hızlı çözümler üretmesi ve naif kişiliğiyle çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum. Daha başka çok işler yapacağız. Saygılarımla

         
Hasan Kaya
Freelance Programcı   30/05/2017

armut.com sayesinde tanışdığım işinde ehil biri. istenilen hizmeti zamanından daha erken ,hızlı ve daha fazlası ile geri dönüş yapıyor. sonradan istenilen ufak tefek eklemeleri sıkılmadan hallediyor.tel ile kolay iletişim kurup e-postalara gecikmeden cevap veriyor.ödemenin bir kısmını önden alıp kalanıda projeyi teslim ederken istiyor. bu konuda güven veren birisi

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz