En İyi 10 Gölbaşı Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 Ankara Gölbaşı Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
İsa Ataseven

İsa Ataseven

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gölbaşı, Ankara
Profesyonel anlamda, yazılımsal iş fikirlerinizi hayata geçirmek için çalışmaktayım. Kaliteli ürünler, sorunsuz uygulamalar ve en önemlisi satış sonrası destek için bizimle iletişime geçin. İsterseniz referanslarımıza bir göz atabilirsiniz. Avea (Yeni Logo Tanıtım Oyunu) Nordex (Web Tabanlı Uygulama) Cacabey (Medrese Rehber Uygulaması) Lg G3 (Web Tabanlı Telefon Tanıtım Uygulaması) Ekici Peynir (Puzzle Game) Gizlilik Anlaşmalı Bir Şirkete (Web Tabanlı İçeriği Yönetilebilen Web Uygulaması)
Uğur Seçginli

Uğur Seçginli

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Ankara da pos ödeme sistemleri ile ilgili bir yazılım firmasında yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. asp.net ,vb.net,c#.net,c,c++, MsSql, Oracle, jquery,ajax,devex tool, Web güvenliği konularında uzmanım. 20 yıllık tecrübem var. Projelerinizde freelance olarak sizinle çalışmak isterim. Referanslarımdan bazıları; aidat.al apartman ve site yönetim sistemi Opet Otobil ve Yakıtkart Back Office Sistemi portekol.com Ekol Lojistik sosyal paylaşım platformu Kurumsal Uyap Portal Sistemi Çevre v
Ali Kılıç

Ali Kılıç

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yaklaşık 10 yıldır yazılım sektöründe freelance olarak çalışıyorum. Özellikle web tabanlı projelerde ustaca problemleri yakalyıp çözüm üretirim. Basit içerikli çalışmalardan çok mühendislik gerektiren çalışmaları alırım. Aynı zamanda Harita mühendisiyim ve GIS alanında uzman çözümler üretmekteyim. Desktop için C#,PYTHON mobil olarak REACT-NATIVE ve ANDROID web üzerinde ise PHP, .NET, HTML5, CSS, JAVASCRIPT, BOOTSTRAP, MATERIAL UI, ANGULAR, REACT, JQUERY ve MYSQL, ORACLE, POSTGRESQL veritabanla
Mümin Celal Pinar

Mümin Celal Pinar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Java, PHP, Asp.Net & MVC, C, C++, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, Android Programlama, XML, JSON bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Batuhan Aktaş

Batuhan Aktaş

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Projelerimi kendimi geliştirmek için yapıyorum. İsteklerinize en uygun çözümleri gereken özeni göstererek sunmaktayım. Daha iyi bir hizmet kalitesi için lütfen iş teslim süresini ve taleplerinizi detaylı olarak yazınız.
Kemal Doğan

Kemal Doğan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Web tabanlı java (J2EE) ve Android uygulamaları konusunda tecrübeliyim. Bu konuda destek verebilirim.
Freelance Software

Freelance Software

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Adroid tabanlı mobil uygulamalar konusunda 2 yılllık tecrübem ve masaüstü uygulamaları, web tabanlı uygulamalar, web servis ve windows servisler ile tüm veri tabanı işlemlerinde 10 yıldan fazla tecrübem ile hizmet verebilirim. ,
Yasin Şimşek

Yasin Şimşek

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
4 seneden beri php dilinde uygulama geliştirmekteyim. php dısında html,css,js,jquery,ajax gibi tasarım dillerinin yanında photoshop,fireworks gibi programlara da hakimim.
Ahmet Kolcu

Ahmet Kolcu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Fırat Üniversite Yazılım Mühendisliği mezunuyum. Web, mobil, desktop uygulamaları ile kullanıcılara hizmet vermekteyim. Alanında uzman olan profesyonel 6 kişilik uzman kadromuz ile yazılım konusunda her türlü hizmet verebiliriz.
Utku Turkoglu

Utku Turkoglu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Web tasarımı ve yazılımı, web tabanlı program geliştirme, iOS application geliştirme, programlama hizmetleri vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Okan Alkan
Freelance Programcı   08/02/2018

Ali bey işini yeterince titiz ve özveri ile yapıyor.İleriki projelerimizde görüşmek üzere:)

         
Erol Kılbüker
Freelance Programcı   20/01/2018

Gayet başarılı bir çalışma oldu. İstediğimiz tüm detaylar projede mevcut, Yardımız ve desteğiniz için Teşekkürler.

         
Freelance Programcı   01/01/2018

Çok ilgili ve işine hakim biri.. Her konuda yardımcı oldu. Sıkıntısız verdiğimiz işi 24 saat içinde çözüp sorunumuzu ortadan kaldırdı.

         
Erdem Er
Freelance Programcı   12/12/2017

Gerçekten çok kaliteli bir ekipleri var. Referansları ve vizyonları gerçekten dünya standartlarında. İyi ki yolumuz kesişmiş. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

         
Seda Topalhan
Freelance Programcı   21/11/2017

Kendisi ile güzel çalışma temposu yakaladık ve projemiz hızlı bir şekilde teslim edildi. Sonraki projelerimizde de kendisi ile çalışma kararı aldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz