En İyi 10 Gölbaşı Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 Gölbaşı Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
İsa A.

İsa A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gölbaşı, Ankara
Profesyonel anlamda, yazılımsal iş fikirlerinizi hayata geçirmek için çalışmaktayım. Kaliteli ürünler, sorunsuz uygulamalar ve en önemlisi satış sonrası destek için bizimle iletişime geçin. İsterseniz referanslarımıza bir göz atabilirsiniz. Avea (Yeni Logo Tanıtım Oyunu) Nordex (Web Tabanlı Uygulama) Cacabey (Medrese Rehber Uygulaması) Lg G3 (Web Tabanlı Telefon Tanıtım Uygulaması) Ekici Peynir (Puzzle Game) Gizlilik Anlaşmalı Bir Şirkete (Web Tabanlı İçeriği Yönetilebilen Web Uygulaması)
Uğur S.

Uğur S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Ankara da pos ödeme sistemleri ile ilgili bir yazılım firmasında yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. asp.net ,vb.net,c#.net,c,c++, MsSql, Oracle, jquery,ajax,devex tool, Web güvenliği konularında uzmanım. 20 yıllık tecrübem var. Projelerinizde freelance olarak sizinle çalışmak isterim. Referanslarımdan bazıları; aidat.al apartman ve site yönetim sistemi Opet Otobil ve Yakıtkart Back Office Sistemi portekol.com Ekol Lojistik sosyal paylaşım platformu Kurumsal Uyap Portal Sistemi Çevre v
Ali K.

Ali K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yaklaşık 10 yıldır yazılım sektöründe freelance olarak çalışıyorum. Özellikle web tabanlı projelerde ustaca problemleri yakalyıp çözüm üretirim. Basit içerikli çalışmalardan çok mühendislik gerektiren çalışmaları alırım. Aynı zamanda Harita mühendisiyim ve GIS alanında uzman çözümler üretmekteyim. Desktop için C#,PYTHON mobil olarak REACT-NATIVE ve ANDROID web üzerinde ise PHP, .NET, HTML5, CSS, JAVASCRIPT, BOOTSTRAP, MATERIAL UI, ANGULAR, REACT, JQUERY ve MYSQL, ORACLE, POSTGRESQL veritabanla
Erkin E.

Erkin E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Altındağ, Ankara
Etkin bir şekilde kendi kurmuş olduğum Etkin Proje Destek yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. Bitirmiş veya üzerinde çalışmakta olduğum bir çok proje m vardır. Çok geniş bir yelpazede yazılımlar geliştirmekte olsam da genel eğilimim daha çok Php, C#, Java ve Android dir. Web tasarımdan mobil uygulamaya, otomasyon sistemlerinden veritabanı işlemlerine kadar hizmet vermekteyim. İhtiyacınız olan yazılım için bana ulaşıp bilgi ver
Raşit  K.

Raşit K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Mamak, Ankara
Yazılım sektöründe yaklaşık 9 senedir çalışıyorum. Bu zamana kadar Masaüstü, Web tabanlı ve mobil Projeler geliştirdim. Şuan bir bakanlıkta sözleşmeli personel olarak KIDEMLİ YAZILIM GELİŞTİRME unvanıyla çalışıyorum. Bu zamana kadar çok büyük projelerde bulundum. Hem kurumsal hemde bireysel projelere imza attım. Uzmanlık Alanım; C#, WPF, .Net Framework, DevExperess, ASP.NET, MVC, jQuery, JavaScript, Css, OOP Mantığı İle Program Geliştirme, Çok Katmanlı Mimari Yapısı, Entity Fra
Batuhan A.

Batuhan A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Projelerimi kendimi geliştirmek için yapıyorum. İsteklerinize en uygun çözümleri gereken özeni göstererek sunmaktayım. Daha iyi bir hizmet kalitesi için lütfen iş teslim süresini ve taleplerinizi detaylı olarak yazınız.
Mehmet S.

Mehmet S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Bilgisayar Mühendisiyim.Doktora yapmaktayım. 8 yıldır program geliştirmekteyim. C++,C# porgramlama dillerinde yazılım geliştirmekteyim. Ayrıca iyi derecede web geliştiricisiyim. Her türlü web projesi, içerik yönetim sistemlerini geliştirmekteyim.
Ahmet K.

Ahmet K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Fırat Üniversite Yazılım Mühendisliği mezunuyum. Web, mobil, desktop uygulamaları ile kullanıcılara hizmet vermekteyim. Alanında uzman olan profesyonel 6 kişilik uzman kadromuz ile yazılım konusunda her türlü hizmet verebiliriz.
Can F.

Can F.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
7 seneyi aşkın süredir profesyonel olarak yazılım ile uğraşıyorum. C#, Java gibi backend, AngularJS, React gibi frontend programlama dilleri ile yazılım geliştirdim.
Selçuk Ç.

Selçuk Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
2009 yılından beri kullanıcı dostu, modern, mobil uyumlu kurumsal web siteleri yapıyorum. ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Ağırlıklı olarak Java, Spring Framework, Java EE, JSF (PrimeFaces), React.js kullanıyorum. Hayalinizdeki fikri yazılım ürünlerine dönüştürebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ceng İnce
Freelance Programcı   25/05/2018

Çok profesyonel ve aşırı ilgili bir yazılımcı. Bir daha ki projelerde tekrardan görüşmek üzere.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Cem Oguz
Freelance Programcı   21/05/2018

Uğur Bey konusunda bilgili ve tecrübeli. Uzun süre farklı projelerde çalışacağız inşallah.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz