4 Halkla İlişkiler Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

194 Halkla İlişkiler hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Halkla İlişkiler

Biem

Biem

Basın bülteninizi SEO uyumlu yazar, Haber ajansları üzerinden servis eder, Basın listeleriyle gazetecilere dağıtır, Medya takibi yapıp raporlarız
Hülya Türk

Hülya Türk

Basın bülteninizi SEO uyumlu yazar, Haber ajansları üzerinden servis eder, Basın listeleriyle gazetecilere dağıtır, Medya takibi yapıp raporlar.
Batu Durmuş

Batu Durmuş

Merhaba, 18 yaşındayım. Liseden Halkla İlişkiler ve Organizasyon bölümünden mezunum. Şuan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2. sınıf öğrencisiyim.
Valorem Koçluk ve Danışmanlık

Valorem Koçluk ve Danışmanlık

ACC ünvanlı ICF koçları ile kişi ve kurumların ihtiyaç duyduğu koçluk hizmeti online ve yüz yüze verilmekte, kurumsal gelişime destek olan eğitimler ile kişisel gelişimi sağlayan atölye çalışmaları düzenlenmektedir. www.valoremgrup.com.tr
Mira Danışmanlık

Mira Danışmanlık

Mira Danışmanlık olarak sizler için hazırlayacağımız iyi tasarlanmış bir araştırma, hem doğru stratejilerin geliştirilmesini sağlayacak hem de markalaşma ve kurumsallaşma sürecini sürekli izleme altında tutarak yanlış ya da zamansız girişimlerin yol açacağı maliyetlerden korunulmasını sağlayacaktır.
Ceren Güven

Ceren Güven

Merhabalar. :) Anadolu Üniversitesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim. Okuduğum bölümü yaşam tarzıma birebir uygun olduğu için büyük bir istekle seçtim. Kendimi her alanda geliştirmek istiyorum. Özellikle dış görünüşüne önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, diksiyonu düzgün biriyim. Halkla ilişkilere açık olacak şekilde "iletişim" adı altında çok yönlü tasarım ve de zamanla yönetim düzeyine geçmek en büyük hayalim. Ufkum sonuna kadar açık, yaratıcılıkta ve en öne
Ebru Oruckaptan

Ebru Oruckaptan

Yorkshire Terrier im var. İhtiyacınıza göre köpeğinizi gezdirebilirim . Siz evde yokken kedinizin, köpeğinizin yemeğini ve suyunu veririm . Köpeğinizle ve kedinizle vakit geçirebilir, oyun oynatabilirim .
Yesım Gozde Ersoy

Yesım Gozde Ersoy

Firmanız veya kurumunuzun ulaşmak istediğiniz kitleyle iletişimini stratejik bir plan üzerine oturtuyoruz. Vermek istediğiniz mesaj, yaratmak istediiniz algı, elde etmek istediğiniz sonuçlara sizi en kısa yoldan götürecek taktik, araç ve yaratıcı çalışmalar yapıyoruz. Sivil Toplum, kamu kurumları ve özel sektörle birlikte çalışıyor, sizin ihityacınızı size özel analiz ediyor, ve size özel çözümler üretiyoruz. Kurumsal kimlik çalışması dahil, iletişim her ayağı için size bir yol haritası çık
Mola Akademi Eğitim, Danışmanlık Ve Halkla İlişkiler

Mola Akademi Eğitim, Danışmanlık Ve Halkla İlişkiler

MOLA Akademi Eğitim Danışmanlık ve Halkla İlişkiler firmamız kendi ofisinde veya sizin iş yerinizde gerekli kurumsal danışmanlık ve eğitimleri sunmaktadır.
Enez Yıldırım  GÜR

Enez Yıldırım GÜR

Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünden bu sene mezun oldum, okulumun staj imkanları kısıtlı olduğu için iş tecrübem çok az bu yüzden 4 sene boyunca kendimi geliştirmeye odaklandım ve bu işte kendime olan güvenimi kazandım,liderlik özelliğimin güçlü olduğuna inandığım için kendimi daha çok geliştirip çalışarak bu sektörde yükselmeyi hedefliyorum.
Zeliha  Şit

Zeliha Şit

07.06.1991 yılında Denizli’de doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Denizli de tamamladıktan sonra 2011 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü nü kazandı. Şuan 4. sınıf öğrencisidir. Ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Marka İletişimi bölümü 2.sınıf öğrencisidir. İkinci dil olarak İngilizce eğitimi almaktadır. 2011 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi PRatik Halkla İlişkiler Topluluğu nda 1 yıl genel sekreter olarak görev yapmış, d
Ayşegül  Şengül

Ayşegül Şengül

Halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümü mezunuyum. Adobe Photoshop Programlarında Bilgi Sahibiyim. Microsoft office programlarına hakimim. Çabuk öğrenirim ve takım çalışmasına uyarım. Alanımda ilerlemek ve sizlerle birlikte kendimi geliştirmek isterim.
Nalan Işıklı

Nalan Işıklı

Halkla İlişkiler ve Pazarlama Stratejileri’ni birbirine entegre ederek Pazarlama amaçlı PR hizmeti ve Medya İletişimi.
Semra Çağıranbaş

Semra Çağıranbaş

Halkla İlişkiler, Web Sitesi Tasarımı, İçerik Yönetimi, SEO Uyumlu Makale, Sosyal Medya Yönetimi konularında profesyonel hizmet veriyorum.
Ayca Ozturk

Ayca Ozturk

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde Lisans eğitimimi ve daha sonra Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde, Halkla İlişkiler Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Yaklaşık 15 yıldır, Toshiba, Doluca, Epilady gibi markaların pazarlama iletişimi ekiplerinde yönetici olarak görev aldım. Pek çok marka için lansman, pazara giriş etkinlikleri düzenledim. 2009 yılından beri pazarlama iletişimi alanında uluslararası pek çok şirkete danışmanlık hizmeti verdim. 2010 yılında Bodrum
Hamdi Elmas

Hamdi Elmas

Akdeniz Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü son sınıf öğrencisiyim. Deneyimim olmamasına ramen egitimimin vermiş olduğu bolgi birikiminden dolayı yapılacak işi olması gerektiği gibi yapabileceğime inanıyorum.
İlkin Çıkı

İlkin Çıkı

Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum. Şu anda Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünde öğrenimime devam ediyorum. Zorunlu stajımı Trakya Birlik Genel Müdürlüğünde tamamladım. Halkla ilişkiler konusunda yardım edebilirim. Benim yetişemediğim, bilmediğim bir konu olursa yardım alacağım kaynaklarım, öğretmenlerim ve arkadaşlarım var. Her türlü yardımcı olmaya hazırım.
Hazal Erdem

Hazal Erdem

Zübeyde Hanım Meslek Lisesi Halkla İlişkiler ve Organizasyon mezunuyum. TBMM de 9 aylık staj tecrübem var
Oğuzhan Çağlayan

Oğuzhan Çağlayan

Merhabalar ben Oğuzhan Çağlayan. Fikirden tanıtıma kadar uzanan yolda sizinleyim. Fikir, Tasarım, Logo, Afiş, Bilboard, Broşür, web sitesi, Seo vb. Konularda tek çözüm ortağınız olacağım.
Reyhan  Altın

Reyhan Altın

İktisat mezunuyum. Uzun yıllar boyunca Kurumsal firmalarda Müşteri İlişkilerinde görev aldım. Kariyerimde ilerlerken bana başarıyı getirenin gözlem yeteneğim ve insanları mutlu etmek için gösterdiğim içten çaba olduğunu fark ettim. Eğitim ve iş yaşantım boyunca her zaman başarılı olmak için çalıştım ve içimdeki öğrenme isteği hep artarak devam etti. Ayşe Kulin’e ait güzel bir söz ve özdeşleşiyor aslında benim başlangıç hikayem. ‘Dünyanın en güzel hissi, birinin yüzündeki gülümsemenin sebebi o
Sezai  Köse

Sezai Köse

Sezai Köse PR 2012 yılında Kosgeb desteği ile birçok proje ve uygulamayı yerinde ve zamanında tamamlayarak sektörde öncü bir firma haline gelmiştir.
Senem Zoroğlu

Senem Zoroğlu

Kasım 2017 yılından beri halkla ilişkiler ve sosyal medya yönetimi yapıyorum. Halkla ilişkiler ve sosyal medya uzmanlığının yanı sıra arada basit düzey tasarım ve kurgu içerikleri yapıyorum.
Bahar Çakmak

Bahar Çakmak

2018 yılında Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldum. Eğitimim süresince kendimi insan kaynakları yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi ve halkla ilişkiler kapsamındaki konularda geliştirdim. İçinde yer aldığım projeler sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Ayrıca, üniversite eğitimim sırasında ileri düzeyde İngilizce ve temel seviyede Almanca öğrendim. Özellikle problem çözme, kriz yönetimi ve uzun vadeli düşü
Elif Sultan Gürbüz

Elif Sultan Gürbüz

18 yaşındayım, lisede halkla ilişkiler bölümünden mezunum bu yıl üniversiteye hazırlanıyorum. Stajımı OSB müdürlüğünde yaptım. Çeşitli organizasyonlarda yer aldım.
Bilge Morgil

Bilge Morgil

Üniversite öğrencisiyim. Halkla ilişkiler okuyorum bu alanla ilgili bir şeyler yapmak istiyorum. Sözel zekama ve ikna kabiliyetime güveniyorum.
Halkla İlişkiler hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz