En İyi 25 Hızlı Okuma Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Hızlı Okuma Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

323 Hızlı Okuma Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Hızlı Okuma Özel Ders Öğretmeni

Pda Danışmanlık

Pda Danışmanlık

Personal Development Academy, 2004 yılında kişisel gelişim alanında lider olma amacıyla çıktığı yolda kısa sürede önemli başarılara imza atarak eğitim ve danışmanlık alanında saygın bir yer edinmiştir. Genç ve dinamik bir takımla kişisel ve kurumsal gelişim için memnuniyet garantili* profesyonel eğitim programları düzenleyen, bireysel ve kurumsal danışmanlık çalışmaları yürüten kuruluş, Türkiye’nin alanlarında en yetkin eğitimcilerini kadrosunda bulundurmaktadır. “Gelişim Günleri” organ
Bircan K.

Bircan K.

Zamanla yarışan sevgili öğrenciler ve kıymetli veliler; Anlayarak 3-4 kat daha hızlı okuyup;soru çözerek zafere ulaşmak muhteşem olmaz mıydı? Peki denemelerde 20-40 dakika zaman kazanmaya ne dersiniz? Her güne,başarıya giden "anahtarı" elinizde tuttuğunuzu bilerek başladığınızı HAYAL EDİN.Bedeniniz sıcak bir ışıkla parlayacak,çünkü sınırsız "başarıya" ulaşmak için doğru bakış açısını ve becerileri sonunda bulmuş olacaksınız. ​Halihazırda Mecidiyeköy Psikohelp te eğitmenim. Sınavlarda
Ali İ.

Ali İ.

Öğrenci Koçluğu-Ders çalışma programı- Ödevlere yardımcı-Sınavlara hazırlık- Özel ders - Verimli Ders Çalışma- Zamanı Etkili Kullanabilme-Sınav Kaygısı-Hızlı Okuma ve Anlama Eğitimi -Sınav tercihi ve Kariyer Danışmanlığı çalışmaları yapıyorum. Bireysel- grup çalışmalar- Eğitim, etüt,özel ders ve kişisel gelişim merkezleri ile çalışmalar yapıyoruz. Veli eğitimleri,seminerler ve öğrencilere bireysel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Anlaşmalı şubeler ile çalışmaları birlikte yürütüyoruz.
İsa  G.

İsa G.

İlkokullarda sıkça karşılaştığımız - DİSLEKSİ - HECELEYEREK OKUMA, - SÖZCÜKLERİ YANLIŞ OKUMA, - EKLERİ YANLIŞ OKUMA, - OKUDUĞUNU ANLAYAMAMA, sorunlarında çocuğunuzu özel derslerle kolayca başarıya ulaştırabilirim.
Berkay Ş.

Berkay Ş.

Pedagojik formasyona sahibim.Aktif öğrenme,hafıza teknikleri, etkili sunuş teknikleri, diksiyon,psikoloji vb konularda eğitim aldım. Derslerde zihin(kavram) haritası tekniği kullanıyorum, böylece öğrencinin beyninin hem sağ hem sol lobu faaliyete geçmiş oluyor. HIZLI OKUMA VE HAFIZA TEKNİKLERİ UZMANLIK BELGESİ SAHİBİYİM. BU EĞİTİMLERİ AYRI BİR DERS OLARAK VEYA DİĞER DERSLERE ENTEGRE EDEREK ÖĞRENCİLERİME SUNUYORUM. .
Sibel B.

Sibel B.

Felsefe Grubu - Rehberlik -Hızlı ve Etkili Okuma dersleri veriyorum . Hızlı ve etkili okuma ile sorularını iki üç kat daha hızlı okumanızı sağlar , buna bağlı olarak dikkat dağınıklığınızı önleyerek odaklanmanızı sağlar.
Veli S.

Veli S.

3 kat daha Hızlı Okuyup 3 kat daha iyi anlamak ister misin? Paragraf SORULARINI daha iyi anlayıp çözüp SINAVLARDA EK ZAMAN KAZANMAK istersen sadece 8 derste BİREBİR ÖZEL ders alabilirsin.
Barış  B.

Barış B.

Yaşadığınız sorun sınavları yetiştirememek ya da odaklanamamaksa biz 18 yıllık tecrübemizle buradayız. Etkili öğrenme becerileri ve öğrenci koçluğu hizmetlerimizle birlikte okuma hızınızı 3 kata kadar çıkartabilirsiniz.Ücretsiz tanıtım seminerlerimize katılmak için lütfen randevu alınız.
Emel E.

Emel E.

Aktif Eğitim Süreçlerimizde Neler Var.? 4.5. Sınıf öğrencilerine özel uygulanan Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi Tüm sınav gruplarımız ve yaş gruplarımıza özel Okuduğunu Anlama ve Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi, Dikkat ve Konsantrasyon geliştirme teknikleri, Etkin Okuma ve Anlamayı Öğrenme, Rehberlik ve Danışmanlık Süreçleri Mesleki rehberlik Eğitsel rehberlik Sınav danışmanlığı Ölçme ve değerlendirme Verimli ders çalışma teknikleri KÖS ( kişisel öğrenme stili) Envanter uygulaması,
Fatma T.

Fatma T.

Hızlı ve etkin okuma özel ders ile okul ve iş hayatında çabuk odaklanma ve anlamayı kolaylaştırmaktadır. Ders başarısını arttırmaktadır. Kreş ve ana okullarına da kurs verebilirim. 3-7 yaş arası çocukların zihinsel potansiyelini geliştirme eğitim programı ile zeka , hafıza ve odaklanmaları sağlanarak, motor ,görsel, işitsel anlamaları arttırılarak. Zihinsel potansiyelini geliştirme sağlanmaktadır.
Sinem Ç.

Sinem Ç.

Kimler içindir: Özellikle sınavlara hazırlanan öğrencilere, zaman kısıtı altında döküman okumak durumunda olanlara ve kendini geliştirip daha hızlı okumak isteyen herkes için uygundur. Kaç hafta sürer: Mevcut okuma hızınıza bağlı olarak eğitim süresi değişkenlik göstermektedir. Minimum 8 hafta maksimum 30 hafta olmak üzere çeşitli programlarımız mevcuttur. Bunun için görüşme sağlamamız ve okuma hızı ölçme testi yapmamız gerekmektedir. Ancak hızınız ne olursa olsun, programımızı takip etm
Ahmet  K.

Ahmet K.

Çocuğunuzun daha kısa sürede anlayarak okumasını istiyorsanız mutlaka hızlı okuma kursu aldırmalısınız.
Abdullah Y.

Abdullah Y.

Merhabalar ben Abdullah, kursumu incelediğiniz için teşekkür ederim. 
 Üniversitede olduğum yıllarda internet girişimciliğiyle ilgilendim ve kendi e-ticaret sitemi kurarak satışlar yaptım. Ağırlıklı olarak sosyal medya üzerinden pazarlama yaptığım için bu alandaki tecrübemle yine aynı yıllarda Türkiye deki bir e-ticaret firmasında görev aldım. Endüstri mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kendi işimi kurmak hayaliyle an itibariyle İstanbul da bir kuluçka merkezinde girişimci olarak yer alı
Birgül A.

Birgül A.

Anlayarak hızlı okumanın amacı; göz kaslarını eğiterek, gözün çevik görmesini, görme alanını genişletmeyi, okurken satırların üstünde serseri gibi dolaşan gözümüze daha etkin bir şekilde ritim kazandırmaktır. Bütün bu kazanımlar ile görme-algılama arasında uyumun sağlanması amaçlanır. ANLAYRAK HIZLI OKUMADA HEDEFLERİMİZ – Şimdiki okuma alışkanlıklarını belirlemek, – Okumayı ve anlamayı zorlaştıran faktörlerden kurtulmak, – Üstün okuma teknikleri kazandırmak, – Aktif görme alanını genişlet
Nuri Ö.

Nuri Ö.

Etkili ve Hızlı Okuma Becerileri - Kitap bitirme alışkanlığı kazanmak, - LGS, TYT, AYT, ALES, KPSS ve diğer tüm sınavlarda zaman sorunu yaşamamak için size özel eğitim çözümleri.
Elif C.

Elif C.

Etkili ve hızlı okuma konusunda kendini geliştirmek isteyen herkes programıma katılabilir. ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin okuma alışkanlığı kazandığı aynı zamanda da okuma hızlarının değiştiği gözlenir.
Gönül  A.

Gönül A.

Sınavlara hazırlık döneminde anlayarak hızlı okuma eğitimi verilir. Kişisel okuma ya da sınavlarda zamandan kazanmak için anlayarak hızlı okumanın farkını bu 3 haftalık eğitimden sonra farkedeceksiniz.
Ahmet Akay A.

Ahmet Akay A.

2005 yılından bu yana yaptığımız hem Sınavlara yönelik hem de kişisel gelişimini desteklemek için eğitim almak isteyen her bireye yardımcı oluyoruz. Piyasada bulunan eserlerimizi de inceleyebilirsiniz.
Bilge O.

Bilge O.

Göz ve beyin egzersizleriyle okuma hızını arttırabilir ve böylelikle okuduğunuzu anlama oranınızı yükseltebilirsiniz.
Canses O.

Canses O.

Bilgiye ulaşmanın, öğrenmenin en kısa yollarından biri de anlayarak hızlı okumadır. Birçok alanda olduğu gibi okuma hızınızı teknik çalışmalar ve egzersizlerle geliştirmemiz mümkündür. Nasıl ki atletler hızlarını antrenmanlarla artırabiliyorlarsa, bizler de anlayarak hızlı okuma çalışmaları ile okuma hızımızı arttırabilir; bu yeteneklerimizi üst düzeyde kullanmamız için kendimize yardımcı olabiliriz.  Programın amacı : • Odaklanmayı artırmak, • Algıda seçicilik yaratmak, • Sınavda zaman t
Hakan A.

Hakan A.

YETİŞKİNLER ve İLK OKULLAR İÇİN; Program toplam bir ayı kapsamakta ve tüm katılımcılara, başlangıçtaki hızlarının 3 katını garanti etmektedir. Kişisel gelişiminize katkıda bulunacağınız, hayatınıza ayrıcalık katacağınız bir eğitim. bu eğitimi 8 yaş üstü her birey alabilir. Program içeriği; Anlayarak hızlı okuma teknikleri ve egzersizleri, sınav ve test teknikleri, temel hafıza teknikleri, verimli ders çalışma teknikleri, dikkat ve hafıza eğzersizlerini kapsamaktadır. Dikkat Seviyesini Y
Gülsüm Ç.

Gülsüm Ç.

Hızlı ve etkili okuma eğitimi ile sınavlarda daha başarılı olmanız mümkün. 7 ve üstü tüm yaşlar için hızlı ve etkili okuma eğitimi alabilirsiniz.
Hızlı Okuma Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz