Info Bilişim

Web Yazılım · 8 yıldır üye
Bursa Osmangazi
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2003
Biz; Bilişim sektöründeki eksiklikleri gidermeyi, müşterilerimizin taleplerini profesyonel bir bakış açısıyla karşılamayı amaç edinerek 2003 yılında INFO Bilişim Yazılım İnternet Hizmetleri‘ni kurduk. Web tabanlı tasarım ve yazılım üzerine yoğunlaştık, birçok bireysel ve kurumsal müşterimize web siteleri hazırladık. Web sitelerinin hem tasarımlarında hem de altyapısını oluşturan yazılımlarda görselliği ve kullanışlılığı birleştirerek çalıştık. Çözüm ortaklığı yaptığımız firmalarla beraber, sadece web tabanlı tasarım ve yazılım geliştirmekle kalmayıp, domain ve hosting hizmeti vermeye, kurumsal kimlik çalışmalarımızı bir bütün haline getirecek baskılı işler ve danışmanlık hizmetlerimizle müşterilerimize anahtar teslim projeler sunmaya başladık.

Attığımız adımlarla yetinmeyip hep ileriye bakıyoruz. Yeni fikirler, yeni projeler ile yoluna devam eden genç ve dinamik bir ekibiz. Akıllardakini uygulamak, hayalleri gerçeğe dönüştürmek için her zaman daha kalitelinin ve daha iyinin peşinden gidiyoruz.

Yaptığımız işlerin alışılageldik kalıplardan uzak olması en çok önem verdiğimiz nokta. Bu noktayı yer aldığımız her projede sınırları zorlayarak uygulamaya çalışıyoruz.
Teklif al >
4 Web Yazılım Fiyat Teklifi Al