222pro

Alarm Güvenlik Kamera · 2 yıldır üye
Eskişehir Tepebaşı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2008
222PRO Elektronik Ailesi olarak Manavgat bölgesinde , LED Aydınlatma Sistemleri Satış ve Proje Uygulama , Ses – Işık –Görüntü Sistemleri Satış ve Kiralama ve Akıllı Ev Otomasyonu hizmetleri vermek üzere 2009 yılında kurulduk. Amacımız 14 yıldan bu yana kazandığımız bireysel birikim ve tecrübelerimizi, 222PRO ELEKTRONİK çatısı altında toplayarak , sizlere bölgedeki en nitelikli ve güvenilir hizmeti sunmaktır.
LED Aydınlatma Sistemlerinde, kendi üretimimiz olan ürünlerin haricinde ,kalite ve performansına güvendiğimiz ,yerel üreticilerin ürünlerine geniş ölçüde yer vermekteyiz. Bunların yanı sıra PHILLIPS ve OSRAM gibi global markaların LED aydınlatma ürünleri ile satış ve proje uygulama hizmet verebilmekteyiz.
Ses – Işık – Görüntü Sistemleri; Uzun yıllardan bu yana turizm ve eğlence sektöründe çalışarak edindiğimiz birikim ve tecrübemiz ışığında, Elektro Voice , DYNACORD, SAMSON, MIDAS , BOSCH, HIGH END, ROBE vb. gibi önemli markaların bölge satış temsilciliğini yürütmekteyiz. Ayrıca sizlere , belirttiğimiz markalardan bağımsız olarak ‘’sizin için en doğru’’ sistem seçimi konusunda danışmanlık hizmeti de verebilmekteyiz. Konferans , davet , miting , party ve konser gibi etkinliklerinizin sorunsuzca gerçekleşmesi için, sizlere sunduğumuz ses ışık ve görüntü sistemi kiralama hizmeti ile, organizasyonunuzdan geriye sadece güzel anıların kalmasını sağlamaktayız
Teklif al >
4 Alarm Güvenlik Kamera Fiyat Teklifi Al.