25 Prodüksiyon

Tanıtım Filmi Çekimi · 4 yıldır üye
İzmir Balçova
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2014
Biz, görsel sanatların her aşamasında etkin biçimde hizmet veren, film yapım sürecini profesyonel bir anlayışla yönetebilen bir görsel iletişim ajansıyız. Tarzımız ve bakış açımızın sonucu dünyayı izleyen ve son teknolojiyi takip eden, gereklerini yerine getiren bir anlayışa sahibiz. Bütün çabamız kendimizi, İzmir’e yeni bir
vizyon kazandırarak, markaların ruhunu ortaya koyarak ifade etmek…
Film tasarım ve grafik tasarım ekiplerimizle tanıtım filmleri, reklam filmleri, kısa filmler, kurgu, color, post prodüksiyon aşamaları, grafik tasarım ve yaratıcılık gerektiren daha pek çok alanda profesyonel hizmet veriyoruz. Markalarımıza günümüz dünyasının görsel ve işitsel beklentilerine en nitelikli biçimde doğru hedefler çizerken, kendimizi sürekli güncelliyor, projelerimizin değerini artırıyoruz.
Pek çok büyük markanın çözüm ortağı olarak portfolyomuzu genişletmeyi ve kaliteyi zirveye taşımayı sürdürüyoruz. İzmir in teknolojik yapılanma düzeyini ve kullanıcıların beklentilerini analiz ederek, hedefe en uygun hizmeti sunmanın keyfini yaşıyoruz. Her biri akademik alanda değerli başarılara imza atmış ve iş dünyasında önemli deneyimler elde etmiş uzman ve genç ekibimizin, daima memnuniyet yaratan, güvenilir çalışma anlayışıyla ilerliyoruz.
Teklif al >
4 Tanıtım Filmi Çekimi Fiyat Teklifi Al.