Adk Wedding Photography & Movies Düğün Fotoğrafçısı Karşıyaka Armut'ta #183511

Adk Wedding Photography & Movies

Düğün Fotoğrafçısı · 2 yıldır üye
İzmir Karşıyaka
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2013
BEKLENTİLERİNİZİ VE HAYALLERİNİZİ BÜYÜTÜN
Unutmayalım ki; hayallerimiz kadar özgürüz.
En güzel anılarımızı biriktirerek çoğaltıyoruz. Çünkü en anlamlı gününüzde yanınızda olmak, mutluluğunuzu, ışığınızı, renklerinizi kadrajımıza yansıtmak bizim işimiz. Profesyonel bir kadroyla en özel gününüzü ölümsüzleştirmek, geriye dönüp o güzel anılarınızı gülümsemeyle hatırlamanız için varız.
Sizin için hazırladığımız birbirinden güzel aksesuarlarla zamana veya mekâna bağlı kalmaksızın Türkiye’nin her yerinde sınırsız çekimler yapan titiz bir ekibiz…
Salıncaklar, hamaklar, bambu kamelyalar, sahil çadırları, taçlar, buketler ve daha birçok aksesuarımızla düğün fotoğraflarınızı, düğün hikâyelerinizi daha da güzel ve eğlenceli hale getirmek için çok çalışıyoruz. Bir de size özel VIP panoramik albüm tasarlıyoruz. Çok şık oluyor.
Dış mekân fotoğraf çekimlerimizi, düğün hikâyelerimizi, Save The Date çekimlerimizi İzmir in en güzel, en özgün yerlerinde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca İzmir Düğün Fotoğrafçısı olarak İzmir dışında da birçok güzide tatil beldelerinde çekimler yapmaktayız. Tüm detayları sizlerle birlikte, sizin istekleriniz neticesinde planlıyoruz.
ADK Wedding Photography ailesi olarak Düğün Fotoğrafı, Düğün Hikâyesi, Nişan Çekimleri, Düğün Klibi, Save The Date Çekimi ve daha birçok özel gün çekimlerinizde sizinle olmaktan gurur duyarız.
Siz hayal edin;
İzmir Düğün Fotoğrafçısı, ADK Wedding Photography gerçekleştirsin.
Siz de ömrünüzün sonuna kadar saklayabileceğiniz, eşsiz fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz…
İZMİR PROFESYONEL DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI
Düğün fotoğrafları ve video klip çekimlerimizde kullandığımız tüm teknik ekipman; moda çekimleri ve sinema sektörüyle aynıdır. Düğün çekimlerinde fark yaratmanın bir yolu da teknik alt yapıdan geçer.
Teklif al >
4 Düğün Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al.