Akdeniz Asansör

Asansör Bakım · 1 yıldır üye
Antalya Konyaaltı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Akdeniz Asansör - Antalya

Uzun yılların tecrübesi ve konusunda uzman kadrosuyla montaj-bakım ve revizyon işleri yapmaktadır.
Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE sertifikalı ürünler kullanarak kalitesinden ödün vermeden hizmet alanında emin adımlarla ilerlemeketedir.
Temel prensibimiz her çeşit asansörü kaliteli ve sorunsuz olarak tesis etmek ve aylık periyodik bakım hizmetini sunmaktır.
Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan Akdeniz Asansörleri, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz ve zamanında yerine getiren, kalite standardını daima yüksek tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Akdeniz Asansörleri, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

Son dönemlerde yönetmelik gereği yapılan asansörlerinizin belediye ve MMO denetim eksikliklerinin giderilmesinde ve sizlerin daha güvenli bir asansör seyehatinin sağlanmasında ve asansörlerinize "MAVİ - YEŞİL ETİKET" alınmasında ekonomik ve kaliteden ödün vermeden yapmaktayız.
Teklif al >
4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al.