Akdeniz Ekspres A.ş Şehirler Arası Nakliyat Maltepe Armut'ta #442431

Akdeniz Ekspres A.ş

Şehirler Arası Nakliyat · 1 yıldır üye
İstanbul Maltepe
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1992
Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler arası nakliyat, bölgesel nakliyata nispeten daha geniş mesafe içeren transfer biçimidir. Taşıma yönüyle farkları yoktur. Şehirler arası taşımacılıkta mesafe fazladır. Bu gerekçeyle, sözü edilen gaye adına sevk edilecek nakliye kamyonlarının uzak yola karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda olması gerekmektedir. Şirketimizin kullandığı iller arası taşımacılık araçları, dirençli ve güvenlidir.

Şehirler Arası Taşımacılık Ne Demektir? Nasıl Sonuçlandırılır?
Çağımız taşımacılık teknolojisinin gelişme göstermesiyle, kapalı kasalı kamyonların kullanışlılığı ve emniyeti fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Taşıma işlerinde, yük çeşitlerine göre farklılaşan araçları kullanan işletmemiz, süratli ve güvenli nakliyat işlemleri arzetmektedir. Ülkemizin her tarafına illerarası nakliyat hizmeti veren firmamız, vatandaşlarımızın taleplerine en doğru biçimde yanıt verebilmek gayesiyle, gerekli bulunan bütün şartları yerine getirmektedir. Şehirler arası evden eve taşımacılık süreçlerinde, eğitimli elemanlar görev yapar. Ayrıca işletmemizin kullandığı kaliteli operasyonlar kapsamında son derece güvenli eşya taşıma işlemleri icra edilmektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık İşlemleri?
Eksper aşamasıyla nakliye işlemleri start alır ve gerekli kapalı kasa araç, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşmadan sonra taşınacak mekanda bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar sigorta kapsamına alınır. Kırılgan malzeme ve materyallerin kendine özgü ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi ile öteki tüm eşya ve malzemelerin korunaklanması işlemlerinden itibaren, nakliyat sebebiyle sevk edilmiş olan araca tüm eşyalar yüklenir. İlk aşamada hacimli ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve daha sonra kırılgan ev eşyaları istiflenir.

Kapalı kasalı araçlarımızın ev eşyası nakliyesi işlemi konusunda spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta eşya hasara karşı korunması tam anlamda temin edilmektedir.
Teklif al >
4 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al.