Aktemiz Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · 3 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı
BİZ KİMİZ?
8 Yıllık edinilen tecrübelerin sonucunda 2017 yılında kurulan AKTEMİZ TEMİZLİK, ilk hedefi tüm insanımıza ve toplumumuza hizmet vermek amacıyla açılan şirketimiz kısa sürede hedeflerine ulaşmak için tüm enerjisini kullanmaktadır.

İleriye dönük bir şekilde sağlam adımlarla ilerleyen şirketimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir, toplumumuza daha kaliteli bir hizmet vermek hedefindedir. TSE ve ISO belgesi dışında bütün yasal belgelerimiz de mevcuttur. Şirketimiz ilk açıldığı dönemden bugüne tecrübe sahibi personel sayısını arttırarak sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmış ve zamanla başarılı kaliteli iş gücünü artırmak amacı ile personellerini sürekli olarak eğitim hizmeti vermektedir.

Hızla gelişmekte olan temizlik hizmetleri sektöründe, siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için; geçmişte kazanılan deneyimlerin verdiği tecrübeyi, prensipleri ve her geçen gün yenilenen teknolojiyle birleştirerek bu güne gelmenin ve daha ileri taşıma mücadelesi vermenin gururu içerisindeyiz.

Hedefimiz; hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların var olan değerlerine değer katarak huzuru ve mutluluğu yaşamaktır.
Teklif al >
4 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al.