Ali Tangal

Panjur · 7 yıldır üye
Ankara Yenimahalle
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2015
Endüstriyel Kapı Sistemleri
Endüstriyel Kapıları, fabrika, depo, antrepo, büyük hacimli tesisler, askeri tesisler gibi geniş açıklıkların bulunduğu ve yüksek performans gerektiren alanları kapatmada kullanılmaktadır

Bariyer Sistemleri
Gelişen teknoloji ile birlikte, bariyer sistemleri de gelişmekte ve sadece açılıp kapanan bir koldan daha çok, entegre edildikleri geçiş kontrol ve personel devam kontrol sistemleri ile tüm geçiş verilerinin depolanması, geçişlerin yetkilendirilmesi, yabancı araçların tanınması gibi uygulamalarla güvenlik sistemlerinin en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir.

Yana Kayar Kapı Sistemleri
Yana kayar kapı otomasyonları her türlü konut ve iş yerinizde bahçe kapınızdan otomatik olarak giriş çıkış yapılmasına olanak tanırlar. Villanız da çevre düzenlemeniz le bütünleşen yana kayar bahçe kapınızı otomatik olarak açabileceksiniz. Böylece estetikten vazgeçmeden konforu da yaşamaya devam edebileceksiniz.

Garaj Kapı Sistemleri
Dekoratif garaj kapıları müstakil konutların kapalı garaj girişlerinde, apartman veya site türü binaların kapalı otopark girişlerinde tavana kayarak açılan kapı sistemleridir.Motorlu ve manuel olarak uygulanabilir.
Aracınızı yağmur, rüzgar, kar ve toz gibi dış hava koşullarından korurken, aynı zamanda güvenliğinide sağlamaktadır
Teklif al >
4 Panjur Fiyat Teklifi Al.