Amerikan Kültür Dil Okulu zeytinburnu

İngilizce Özel Ders · 1 yıldır üye
İstanbul Bağcılar
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

1920
Hafta içi ve hafta sonu farklı iş sektörlerinden oluşturulacak gruplarla birlikte günlük hayatta; havaalanında, restorantta, otelde, alışveriş merkezlerinde, ofiste, toplantıda, bir yerden bir yere giderken kısacası hayatın tüm alanlarında her şeye cevap verecek nitelikte sınıf ortamından farklı bir konseptte drama ve canlandırma (roleplay ) aktiviteleriyle gerçekleştirilecek olan pratik İngilizce dersleri ile ‘’ANLIYORUM AMA KONUŞAMIYORUM’’ tabusunu yerle bir edecek.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak yabancı dil eğitiminde 100. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Türkiye genelinde 135, yurtdışında 6 temsilciliğimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 150.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz.

Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste Tüketici Kalite Ödülleri ve 2015 Dünya kalite ödülünü almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Port folyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.
Teklif al >
4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al.