Nergis Golden Plus Anahtar Teslim İnşaat Bornova Armut'ta #1248258

Nergis Golden Plus

Anahtar Teslim İnşaat · 3 aydır üye
İzmir Bornova
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2010
Biz Müteahhit firma olarak PASİF EV TEKNOLOJİSİ ile ısıtma, soğutma, ses ve su yalıtımı çok iyi yapılan ve çok az enerji harcayan enerji tasarruflu binalar inşa etmekteyiz. Bizim bünyemizdeki ustalar ile sözleşmeli çalışan taşeronlarımızla, eğer sizin yapılmasını istediğiniz işleri kısa sürede tamamlanmasını düşünüyorsanız, sizinle görüşmeyi ve işinizi kısa sürede bitirmeyi düşünebiliriz.
Yapmış Olduğumuz Binaların Kısaca Ön Bilgilendirmesi ;
Pasif ev; yaz ve kış, ısıtma ve klima sistemleri olmaksızın içerisinde konforlu bir yaşam ortamı oluşturulabilen evlere verilen bir tanımlamadır. Yani diğer bir tanımlama ile harici bir enerji kaynağı olmaksızın yaşanılabilir bir ortamın doğal olarak oluşturduğu evlere denir. Bu evler kış aylarında dış ortama göre sıcak, yaz aylarında serindir.
Pasif evlerin yapımında dikkat edilmesi gereken noktalar ile diğer yapıların farkını oluşturan nitelikler şöyledir;
- Yüksek ısı yalıtımı ve düzgün mimari yani bina dış cephedeki ısı kaybı değeri U-0.15 W / m2 den daha az olacaktır.
- Dış duvarlar perde beton olarak yapıldığından dolayı normal tuğla duvarlara göre Depreme karşı daha dayanıklı ve hemde kütlesel olarak daha hafif binalar olacaktır.
- Bina cephesinin güneye bakması ve gölgelerden arınması ve pasif solar enerjinin yani güneş enerjisinin maksimum elde edilebileceği şekilde binanın konumlandırılması.
- Pencere ve camların seçimi yani pencerelerin ısı sabit değerleri ile çerçeveler de dahil olmak üzere 0.75 değerini aşmamalıdır.
- Hava sızdırmazlığı ve bina sızdırmazlığı sağlanmış olmalıdır.
- Taze havanın ön ısınımını sağlaması yani taze hava ev içerisine girmeden zemin altı ısısı ile belirli yüzeyde ısıtılabilir. Bu şekilde hava en soğuk kış günlerinde bile yaklaşık 5 derece ısıtılmış olur.
- Kullanım suyunun kısmen rejeneratif enerji ile ısıtılması; kullanılan sıcak su, solar
Teklif al >
6 Anahtar Teslim İnşaat Fiyat Teklifi Al.