Anka Grup Medya Reklamcılık Ltd. Şti.

Reklam Ajansı · 5 yıldır üye
Ankara Çankaya
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Ankamedya’nın ana faaliyet alanı; kuruluş ve kişiye özel marka kimliği kazandırarak A’dan Z’ye tanıtım sürecinin yürütülmesi planlamaktadır. Ankamedya reklam verenlerine kurumsal ve marka kimliği oluşturulması, geliştirilmesi, kreatif sürecin yürütülmesi grafik tasarım, uygulama, medya planlama, medya satın alma, sosyal medya ve online hizmetleri aynı çatı altında sunmaktadır.
• Marka ve kurumsal kimlik oluşturulması,
Markanızın hak ettiği yere gelmesi için tüm medya ve reklam faaliyetlerinizin ANKAMEDYA çatısı altında tek elden yürütülmesini amaçlayarak, kısa ve veya uzun dönemli sözleşme kapsamında, profesyonel destek vermekteyiz.

• Basın Yayın
(Kitap, Dergi, Gazete Tasarımları’nı yapıyor ve bu alanların kiralamasını, medya planlamasını yapıyoruz)

• Radyo-Televizyon
(Ulusal, tematik ve yerel televizyon kanallarında yayınlanabilecek TV reklamları’na ait prodüksiyonların hazırlanması, sponsorlukların belirlenmesi ve planlaması, satınalma faaliyetlerini yürütüyoruz)
(Ulusal, tematik ve yerel radyo kanallarında jingle çalışmalarının hazırlanması, planlanması, yayınlanması yapıyor, radyo ve televizyon kanallarında reklam yayınlanabilmesi için tüm süreci takip ediyor, ölçümlüyor ve sizlere bildiriyoruz.

• Açık Hava Reklamları
(Billboard, megalight, kuleboard, luna, duvar, bina giydirme gibi açıkhavada bulunan her türlü reklam mecrasının tasarım, kiralama ve medya planlamasını yapıyor, markanızın sokakta oynamasını sağlıyoruz.)

• Basılı Reklamlar
(Afiş, Flayer, CD, Kartvizit, vitrin düzenleme, antetli kağıt, dosya gibi her türlü basılı işlerinizin tasarımı ve basımı konusunda faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

• Online Hizmetler
(Web Sitesi, E-Ticaret, Sosyal medya yönetimi, Google optimizasyonları)

• Marka Patent
(Marka, Patent, Tasarım, Alan adı, Coğrafi işaret araştırma & tescil, İSO işlemleri)
Teklif al >
3 Reklam Ajansı Fiyat Teklifi Al.