Argonath Mühendislik

Alarm Güvenlik Kamera · 6 yıldır üye
İstanbul Başakşehir
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2002
Argonath Mühendislik Ltd. Şti., alanından uzmanlık ve kaliteyi baz alan ve piyasada lider olmayı hedefleyen yenilikçi elektrik taahhüt firmasıdır.

Firmamız iki Elektrik-Elektronik Mühendisinin ortaklığı ve tecrübesi ile kurulmuş olup, elektrik-elektronik piyasası için aranan doğru projelendirme ve çözümler yolu ile büyük iş bitirmelere haiz bir firmadır. Firmamızı kurarken kendimize edindiğimiz prensiplerimizi hiç bir müşteri ayırt etmeksizin vazgeçemeyeceğimiz temel 3 dayanak üzerine kurmuş bulunmaktayız. Bunlar ;

Dürüstlük,

Doğru plan,projelerindirme ve çözüm ortaklığı,

İş disiplini, dakikliğimiz yani işi zamanında teslim etme prensiplerimizdir.

İşimizde başarının temelini prensiplerimize borçlu olduğumuzu unutmadan işimize şevkle sarılıp ve müşterimizin aleyhine gelişen mevzuatlarda işverenin çıkarlarını savunan anlayışımız dolayısı ile piyasada parlayan yeni bir yıldız firma olmayı hedeflemekteyiz.

Bünyemizde bulunan kalifiye ekibimiz ile birlikte ihtiyacınız olan her türlü elektrik ve elektronik çözümü, iş güvenliği ve sorumluluğu çerçevesinde gerçekleştirmek için Argonath Mühendislik olarak memnuniyet duyacağımızı bildiririz.

Dünyanın ve gelişen ülkemizin her geçen gün enerji ihtiyacı artmaktadır. Enerji sorumluluğumuzun bilincinde olarak müşterilerimzin enerji ihtiyaçlarını minimize etmek adına ve enerji kayıplarını önlemenin vatani bir görev olduğu bilincini unutmadan bu sorumluluğu üstlenmekten gurur duymaktayız. Bu kapsamda kendimize bir çok amaç edindik.

Amaçlarımız arasında,

Projelerimizi standartlara uygun ve tasarrufa yönelik olarak yapmak.

Tesisi standartlara, kaliteye ve tasarrufa önem vererek kurmak.

Kurulmuş tesisi enerji tasarruf prensiplerini uygulayarak işletmektir.
Teklif al >
4 Alarm Güvenlik Kamera Fiyat Teklifi Al