Artıpak Temizlik

Apartman Temizliği · 5 yıldır üye
Ankara Keçiören
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2016
Artıpak Temizlik Geçmişinden gelen deneyim ve tecrübesiyle 7 24 ve 365 gün evinizin, binalarınızın, iş yerlerinizin ve kurumlarınızın tüm temizlik ihtiyaçlarını anlamayı her yönden eksiksiz ve mükemmel bir şekilde size özel çözümler üretmeyi amaçlayan bir Ankara Temizlik firmasıdır.
Artıpak Temizlik Şirketi olarak yaşam alanlarınızın her noktasını temiz ve hijyenik tutmaya yönelik çıktığımız yolda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmanın onur ve gururunu taşıyoruz.

Bina Apartman Site Temizliği
Sayın yönetici bilindiği üzere apartmanınızın temizliği ,çöplerin toplanması,bahçe bakımınız ve zaman zaman ihtiyacınız olan alışverişlerinizi yapan ve binanızda kendisine ev tahsis ettiğiniz apartman görevlisin maliyeti maaş+SGK+diğer giderler(evin kirası,elektrik,su tazminat oranı vb.) 2500 tl ve üzeridir.
Diğer bir alternatif de bu hizmetler dışarıdan sigortasız herhangi birine düşük ücret karşılığında yaptırılmaktadır. Fakat bu durum ileride kanunen sakıncalı ve telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurmaktadır. Herhangi bir iş kazası neticesinde çok büyük tazminatların ödenmesi zorunda kalınacağı aşikardır.
Biz APAK TEMİZLİK LTD ŞTİ olarak bu masraf ve risklerden sizleri kurtarıp,bünyemizde bulunan SGK , Adli yönden de temiz olan işinde uzman elemanlarımızla sizlere aynı hizmeti daha tertip ve düzen içerisinde kanunlara uygun olarak vermeye talibiz.

Teklif al >
4 Apartman Temizliği Fiyat Teklifi Al.