Asoshla Photography Bebek Doğum Fotoğrafçısı Çankaya Armut'ta #448627

Asoshla Photography

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · 1 yıldır üye
Ankara Çankaya
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2013
Her türlü fotoğrafçılık hizmetlerimiz uygun fiyata ve bir dost yakınlığı içinde özenle yapılmaktadır. Yenidoğan çekimleri, doğumdan itibaren ilk 15 günlük zaman diliminde çeşitli aksesuarlar kullanılarak yapılır. Kullanılan aksesuarlar herzaman temiz tutulmakta. Her çekimden sonra yıkanmaktadır.

Çekimlerimizi sizin evinizde yapabileceğimiz gibi bizim stüdyomuzda da yapmaktayız. Yenidoğan çekimi için geç kalındıysa işimiz zorlaşmakta hem bebek hem anne hem de bizim için uzun bir zaman dilimi gerekmektedir. Bu da hepimiz için çok yorucu olmaktadır. Bebeğin rahatı için mutlaka çekimi ilk 15 günde gerçekleştirmek en iyisi olacaktır.

Çekimlerimiz için zengin aksesuar birikimine sahibiz. Annemiz beğendiği aksesuarları seçer ve biz diğerleri ile konsepti tamamlayıp çekimimizi gerçekleştiririz.

Çekim süremize gelince bebeğin durum ve ihtiyaçları önceliğimiz olduğu için herhangi bir saat sınırlamamız yoktur.

Yenidoğan fotoğraflarımız gerçekleştikten sonra anne ve babamız ile çekimlerimize devam ediyoruz.

Çekimimiz bittikten sonra çekilmiş olan tüm fotoğraflar topluca ailemize email olarak gönderilmekte, anne ve baba en sevdikleri fotoğraflardan seçim yapıp bize geri dönüş yapmaktadırlar. Seçilen fotoğraflardan bir tanesi afiş olarak 30×40 cm , 10 tanesi 13×18 cm baskı, bir tanesi albüm kapağı, diğerleri ise albümde kullanılmaktadır.
Teklif al >
4 Bebek Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al.