Avcılar Lojistik İnternational Movers

Uluslararası Evden Eve Nakliyat · 3 aydır üye
İstanbul Başakşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi

kuruluş / işe başlama yılı

1995
Hayat şartlarının her geçen gün farklılaşması sebebiyle insanlar evlerini taşımak durumunda kalmaktadır. Dünya üzerinde iletişimin ve ulaşımın kolaylaşması sebebiyle ülkeler arası taşınma işlemleri de yapılmaktadır. Bu tür işlemlere uluslararası evden eve nakliyat ismi verilmektedir. Her geçen gün artan evden eve nakliyat hizmetlerinde farklı yöntemler kullanılmaktadır. Evden eve nakliyat, anahtar teslim nakliyat ve uluslararası nakliyat işlemleri yapılmaktadır. Yurtdışına iş veya eğitim gibi sebeplerden dolayı gidecek olan kişiler, evlerini taşımak için nakliyat hizmetlerinden yararlanmaktadır.

İnsanların çeşitli sebeplerden dolayı yurtdışına taşınmaları sebebiyle uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri veren firmalar kurulmuştur. Tecrübe ve uzmanlıkla uluslararası taşımacılık yapan nakliyat şirketleri sayesinde kişilerin taşınma süreci kolaylaşmaktadır. Dünya genelinde yaygın olarak gerçekleştirilen uluslararası taşımacılık faaliyetleri bulunmaktadır. Türkiye’den birçok ülkeye uluslararası taşımacılık yapılabilmektedir. Yurtdışına taşınmak isteyen kişilerin yararlanabileceği çeşitli nakliyat firmaları bulunmaktadır. Uluslararası taşımacılık işlemleri, Türkiye’den yurtdışına yapıldığı gibi yurtdışından Türkiye’ye de yapılabilmektedir.

İnsanların ev eşyalarının güvenli bir şekilde taşınması için hizmet veren uluslararası taşımacılık şirketlerinde müşterilere çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Özel eşyalarının zarar görmeden taşınmasını isteyen kişiler, bu tür şirketlerden yararlanmaktadır. Uluslararası nakliyat alanında farklı taşımacılık yöntemleri bulunmaktadır. Vatandaşlara sunulan nakliyat yöntemleri arasında kara yolu, deniz yolu, hava yolu ve demir yolu bulunmaktadır. Türkiye’nin sınırında olan dış ülkelere demir yolu ile eşya taşınabilmektedir. Diğer yöntemler, taşınılacak ülkenin uzaklığına ve müşterilerin isteklerine göre farklılık göstermektedir.
Teklif al >
5 Uluslararası Nakliyat Fiyat Teklifi Al.