Ayse Alpat

Stil Danışmanı · 4 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Bilgi aktarmak bir alt yapı gerektirir. İnsanları eleştirebilmek için; belli kriterlere sahip olmak gerekir. Yani bu iş; butik açmak, parası olduğu için marka giyinmekle olmaz. Profesyonel stil danışmanı olmak; insanları kendine benzetmek değil, onların karakterlerini, dış görünüşleriyle buluşturabilmektir.

Belki de imajsızlık da bir imajdır. Bazen bir insanın imajıyla ilgili yorumlar sadece komiklik olsun diye yapılıyor. Ama sebep ne olursa olsun; stil programı patlaması yaşadığımız şu günlerde, ben artık susamıyorum.

Peki neler yapıyoruz;

Buluşuyoruz, tanışıyoruz. Bir haftanız nasıl geçiyor, hayatta kaç farklı rolünüz var (çalışan kadın, anne, gelin, çocuk), nasıl birisiniz, bunun diğerlerine nasıl yansımasını istersiniz paylaşıyorsunuz.
Sonra evinize gidiyoruz. En rahat ettiğiniz, en sevdiğiniz giysilerinizi bir kenara ayırdıktan sonra gardrobunuzda tüm rolleriniz için kullanabileceğiniz uygun giysilerle farklı kombinler yaratıyoruz. Böylece elinizin altında her zaman, her aktiviteye uygun, sizi en iyi yansıtan giysileriniz olduğunu bilmenin rahatlığını yaşıyorsunuz.
Daha sonra bir gaflet anında satın aldığınız ancak sizi yansıtmayan, yansıtsa da vücudunuzu en iyi şekilde yansıtamayan giysileri ayırıyoruz ve yardıma muhtaçlara verilmek üzere kutuluyoruz.
Eksiklerinizi de belirliyoruz ve bir alış veriş listesi çıkarıyoruz. Bütçemizi belirliyoruz. Dilerseniz birlikte, dilerseniz sizin adınıza alış verişe çıkıyoruz. Dilerseniz "bundan sonrasını ben hallederim" deyip listenizle başbaşa kalabilirsiniz.

Bütün bunları tek bir seferde yapabileceğimiz gibi, sürekli bir hizmete de dönüştürebiliriz. Her sezon gardrobunuza yeni bir kaç parçanın katılmasını ve böylece stil sahibi görünmek isterseniz, yine sizin yaşam tarzınıza ve stilinize göre sezon kreasyonlarının takibi yapılır.Paket de sizin ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir. Örneğin, büyük şehirlerden birinde yaşamıyorsanız, sizin için bu şehirlerden alış veriş yapılabilir, hat
Teklif al >
4 Stil Danışmanı Fiyat Teklifi Al.