Ayşe Hoca

Direksiyon Dersi · 11 aydır üye
Ankara Mamak
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2010
Merhaba; Ben Ayşe Hoca. Stuttgart doğumluyum. Önlisans mezunuyum. Ankara da yaşıyorum. 1994 yılından beri aktif araç kullanıyorum. Araba kullanmayı sevdiğimden olsa gerek kendimi bu mesleğin içinde buldum.
Milli Eğitim Bakanlığı nın düzenlemiş olduğu Direksiyon Eğitmenliği ve Trafik ve Çevre Bilgisi Eğitmenliği kurslarını tamamlayarak ilgili sertifikaları almaya hak kazandım.
Direksiyon eğitmenliğine 2010 yılında başladım, trafiğe sayısız sürücü yetiştirdim. Dönem dönem Trafik ve Çevre Bilgisi dersleri de verdim. Bir çok farklı kurumda çalıştıktan sonra şu anda yine özel bir kurumda direksiyon dersleri vermeye devam ediyorum. Görevli olduğum kurumun eğitim aracı ile isteyen bayan öğrencilere de ayrıca özel direksiyon dersi ve sınava hazırlık dersleri veriyorum.
Normal şartlarda her öğrenci kendi potansiyel gücü çerçevesinde öğrenmeye açıktır. Araç kullanmayı öğrenmenin en sağlıklı yolu "uzman bir eğitmen" eşliğinde alınan "nitelikli bir eğitim" ve "bol pratik"tir.
Araç kullanma el, göz ve ayakların eş zamanlı kullanımını gerektiren bir dizi aktiviteleri yapabilmeyi gerektirir. İlk defa araç kullanacak bireyler için aktiviteleri karıştırmak olağandır; fren yerine gaza basmak gibi. Böylesi durumlarda eğitim aracı kaza önleyicidir. Bu sebeple can ve mal güvenliğiniz için kesinlikle eğitim aracı ile ders almalısınız. Eğitimler hafiften yoğuna doğru akan trafikte verilir. Trafiğe yardımsız çıkabilmeniz için; aldığınız temel sürüş eğitiminden sonra kendi aracınızla uygun bölgelerde bol pratik yaparak sürüş becerinizi ve reflekslerinizi geliştirmelisiniz. Aksi durumda zamanınızı ve paranızı boşa harcayacak, ilerleme kaydedemeyecek ve büyük hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Önerim; eğitim almaya karar verdiğinizde mutlaka bir aracınızın olmasıdır. Web sitem: http://direksiyonokulu.com
Teklif al >
4 Direksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al.