Ece Mengütay

Uzman Psikolog · 2 yıldır üye
İstanbul Kadıköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2018
Değişimin, değişimi istemekle başladığına inanıyorum. Farkında olmak ise değişim için en büyük anahtar.

Danışanlarımın kendilerini daha iyi anlamalarını sağlayacak etkili psikoterapi yöntemleri uyguluyorum ve hayatın getirdiği zorluklara karşı yeni duygu, düşünce ve davranış geliştirmeleri için onları teşvik ediyorum. Terapinin sihirli bir değnek gibi birdenbire sizi değiştiremeyeceğini unutmayın. Terapi, hem danışanın hem de danışanla ilgilenen kişinin sürece katılımını ve emek vermesini gerektirir. Ancak sonunda; ufak değişiklikler yaparak başarısızlığa sebep olan davranışları terk ederek ve üzüntü, korku ve acı duyguları ile baş ederek hayatınızı değiştirecek sonuçlar elde edebilirsiniz.

Çocuk & Ergen Psikoterapisi.
Yetişkin Psikoterapisi.
Çift ve Aile Terapisi.
Oyun Terapisi.
Online Terapi.
Psikolojik Testler Uygulayıcısı (çocuk ve yetişkin).
Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Çözüm Odaklı Terapi uygulayıcısı.

Hizmet Alanları;
Yetişkinlerde: depresyon, ilişki ve iletişim problemleri, aile danışmalığı, kaygı, stres, kariyer yardımı, panik bozukluk, obsesif-kompulsif bozukluk, kişilik bozuklukları, özgüven problemleri, öfke, fobiler, dikkat eksikliği, hiperaktivite, panik atak, travma ve nöropsikiyatrik rahatsızlıklar.
Çocuk ve ergenlerde: Depresyon, Travma, Kaygı ve Korkular, Sosyal Fobi, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Uyku ve Yeme Bozuklukları, Fobiler, Dışa Atım Bozuklukları, Davranış Bozuklukları, Okul Problemleri, Özgüven Sorunları, Kardeş Kıskançlığı, Anne-Baba Kaybı, Boşanma, İstismar, İletişim Sorunları, Ayrılık Anksiyetesi, Bağlanma Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrolü
Teklif al >
4 Uzman Psikolog Fiyat Teklifi Al.