Banu Atar

Kına Organizasyon · 11 aydır üye
İstanbul Çatalca
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

kuruluş / işe başlama yılı

2018
Düğün ve davet sektöründe çok uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz, bu sayede yıllar içerisinde tüm inceliklerini öğrenerek hatırı sayılır bir bilgi birikimine sahip olduk. Sonrasında ise kendi firmamızı açarak organizasyonel anlamdaki işlere yoğunluk verdik. Bugün Erol Kına & Düğün Organizasyon olarak sahip olduğumuz tecrübeleri yansıttığımız vizyon sahibi bir iş yapıyoruz. Güler yüzlü, işini severek ve de profesyonelce yapan ekibimizle birlikte kalkıştığımız her işin üstesinden başarıyla geliyoruz.

Çatalca kına gecesi ve düğün organizasyonları başta olmak üzere; nişan merasimleri, sünnet törenleri, söz masaları, açılışlar, tanıtım etkinlikleri, mekan süsleme, mezuniyet baloları, özel davetler, kokteyller, konsept doğum günü kutlamaları, mevlitli düğün ve sünnetler gibi aklınıza gelebilecek hemen her özel gün kutlamasını kendi dinamikleri ve özelliklerine göre düzenleyebiliyoruz.

Kına geceleri özelinde konuşmak gerekirse gelinlerimizin merkeze koyarak çiftlerimizin hayal ettikleri her şeyi eksiksiz yerine getiriyoruz. Tüm gelenekleri harfiyen yerine getirip günümüzde popülerleşen tüm ritüel ve seremonileri gerçekleştiriyoruz. Otel, salon, sokak, kafe, restoran veya herhangi bir mekan türü fark etmeksizin her yerde aynı özenle çalışıyoruz. Çiftlerimiz için İstanbul’un her yerine gidebiliyoruz.

Kına tahtları, mekanın süslenmesi, geline kaftan, kına kızları, dans şovları, davullar, tefler, bendirler, gelin çıkışı, damat basması, kına yakma töreni, testi kırma, hoş geldiniz panosu, konuk karşılama, isme özel bendir, kına sepeti ve tepsisi gibi tüm detayları temin ediyoruz.

Verdiğimiz ekstra hizmetler arasında; HD kamera çekimleri, profesyonel fotoğraf ve dış çekimler ile albüm hazırlama, havai fişek gösterileri, sisler, volkan gösterileri mevcut. Dileyen çiftlerimizin için organizasyonlarını çok daha eğlenceli hale getirmek amacıyla canlı müzik orkestrası hizmet sunup ihtiyaç halinde ses ve sahne sistemleri de kurabiliyoruz.

Bir Çatalca Organizasyonu fir
Teklif al >
4 Kına Organizasyon Fiyat Teklifi Al.