Baran Kaplan

Almanca Özel Ders · 2 yıldır üye
İstanbul Ataşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Merhaba,
Alman dilini Almanya’da öğrenmiş ve burada Master eğitimime devam etmekte olan bir mühendisim. Bu dili akademik yada mesleki düzeyde öğrenmek isteyenler için optimum fiyatla 1 senedir ders vermekteyim. Eğitimin içeriği ve sıkça sorulan sorular hakkında kısa bir bilgilendirme vermek isterim.
1- Eğitimler ne şekilde oluyor?
Eğitim Skype veya benzeri uygulamalar üzerinden oluyor. İhtiyacınız olan bütün dökümanlar tarafımdan verilmekte ve ücretsizdir. Farklı kaynaklardan olabilecek en faydalı kısımlarını bir araya getirdim. Eğitim Dinleme – Okuma – Yazma- Konuşma çerçevesinde gitmektedir. Verdiğim eğitimin öne çıktığı diğer bir konudan bahsetmek istiyorum. Gramer ve kelime eğitimi verirken kendime ait metotları kullanmaktayım. Bu şekilde Goethe sınavını geçen öğrencilerim mevcuttur. Telefon numaraları ve sınav sonuçlarına – linkinden ulaşabilirsiniz. İngilizce bilgim de iyi olduğu için daha çok bu iki dil üzerindeki benzerliklerden faydalanmaktayım. Bildiğiniz gibi iki Hint-Avrupa dil grubu arasındaki öğrenme verimi ile doğrudan Türkçe gibi Ural-Altay dili üzerinden yapılan benzetmelerle yapılan öğrenme verimi arasında oldukça fark vardır. Bu konu ile ilgili çok sayıda çalışma vardır. Türkiye’deki en büyük problemlerden biri eğitim veren kişilerin dili bu vizyon çerçevesinde değil de basma kalıp biçimde edinmesidir.
2- Bunun dışında avantaj ve dezavantajları nelerdir?
Dili o ülkede yaşayan ve öğrenmiş birinden saatlik 10 Euro gibi oldukça uygun bir fiyata bu öğrenmeniz göz ardı edilemeyecek bir avantajdır. Standart bir kurs yada Türkiye’deki saatlik eğitim ücretleri ile karşılaştırırsanız yarı yarıya bir fiyat politikası belirlediğimi göreceksiniz. Nadir de olsa internet üzerinden bazı öğrenciler birebir ders hissiyatı alamayacağım düşüncesinde olabilirler. Bu bir dezavantajdır fakat dil eğitimi fen bilimleri gibi ders esnasında karışık formül yada kompleks düşüncelerden ziyade size direkt bilgiyi eğlenceli farklı metot, temalar üzerinden verir.
3- Eğiti
Teklif al >
4 Almanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al.