Başar Şahin

Direksiyon Dersi · 3 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2003
İleri sürüş sertifikalı, M.E.B. lisanslı, M.E.B. tarafından başarı belgesiyle ödüllendirilmiş ender direksiyon öğretmenlerinden, usta öğretici Başar Hoca ile özel direksiyon derslerine katılabilirsiniz. Sınava hazırlananlar veya sınavı geçmiş fakat trafiğe çıkmakta sorun yaşayanlar, M.E.B. tarafından "Başarı Belgesi" almış tek direksiyon öğretmeni olan Başar Hoca dan eğitim alabilirsiniz. 15 yıllık direksiyon öğretmenliği tecrübesi ile sizlere en iyi ve kaliteli eğitimi sunmak için Başar Hoca görevi başında.

Otomatik Vites ve Düz Vites Araç İle Derslerimiz Başlamıştır
Otomatik vites ders aracımız Ford Focus, düz vites ders aracımız Opel Corsa dır. Eğitim saat ücreti Ümraniye, Ataşehir ve Üsküdar bölgesi için 90 TL dir. Diğer bölgeler için lütfen iletişime geçiniz.

Adaylardan gelen yoğun talep üzerine ehliyet almaya hazırlanan öğrencilere de ders vermeye başladık.

Direksiyon sınavına hazırlanan öğrenciler veya direksiyon sınavını geçemeyeneler… Artık direksiyon sınavlarının iyice zorlaştığı bu dönemlerde Başar Hoca sınavlara özel eğitim vermeye başladı.
Farklı rampa ve park teknikleriyle beraber, sınavda dikkat edilmesi gereken her şeyi ve tüm tüyoları öğrenebilirsiniz. Sınavlarda görev alan komisyon görevlilerinin ve müfettişlerin nelere dikkat ettiği konusunda tüm detayları da bilerek sınava girmeye ne dersiniz?

Sürücü kurslarında verilen temel eğitimlerin sınavları geçmek için yeterli olmadığını düşünen çok sayıda sürücü adayı için yardımcı olmaya hazırız.

Başar Hoca dan Avrupa yakasında oturan sürücü adayları da ders alabilmektedir.
Avrupa yakasından katılmak isteyenler, Kadıköy deki vapur iskelesinden alınarak tekrar aynı yere bırakılmaktadır. Avrupa yakası ders ücretleri için iletişime geçiniz.
Teklif al >
4 Direksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al.