Begüm Yılmaz

Kedi Oteli Pansiyonu · 4 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçersiz Email Adresi
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2015
PONÇİK KEDİ PANSİYONU
Merhaba Ponçik Kedi Pansiyonu oldukça merkezi bir konumda olması ve kolay ulaşım ağı sayesinde İstanbul’un önde gelen merkezi semtleri arasındadır. İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Çarşı merkezindedir. Göztepe, Caddebostan, Üsküdar, Kadıköy Ümraniye, Çamlıca, Maltepe civarlarına yakın bir konumdadır.
Kediler çok hissiyatlı canlılardır onları kafeste değil de evimde misafir gibi evin her yerin de dolaşarak sizin baktığınız gibi bakabilirim. Kedileri çok seviyorum böylece terk edildiğini düşünmeyecek bizimle çok mutlu olacağından eminim tabi ki bizde onları seveceğimiz için çok mutlu olacağız. En değerli varlıklarınızı gönül rahatlığı ile bana emanet edebilirsiniz.
Kediler özgürlüğüne düşkün canlılardır bizim amacımız onları stres ortamından uzak olacakları şekilde özgürce misafir etmektir.
KEDILERINIZ EV ORTAMINDA GÜVENDE OLACAKLARI BIR YERLERI VAR. KESINLIKLE KAPALI KAFESTE TUTULMAYACAKTIR. Kedilerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.
Her türlü ihtiyaçları evimiz de mevcuttur. Yatağı, tırmalama kaşınma malzemesi, kedi otları, oyuncaklar vs bulunmaktadır. Alışık olduğu mamayı yemesi ve alışık olduğu kumu kullanması adına maması ve kumu sahibi tarafından getirilmektedir. Kediniz beslenme alışkanlığına göre düzenli beslenir. Her gün suyu tazelenir.( SU Kaplarımız suyu özel filtresi ile temizleyip devir-daim yapan otomatik bir su kabıdır. Sık-sık kum’u temizlenir. Gün içersinde top, ip, oyunları oynuyoruz. Pire damlasının yapılmış olması gereklidir.
KEDİNİZİN KENDİ EVİNİZDE BAKILMASINI İSTİYORSANIZ:
Özellikle tatille gidecekseniz, kedinize bakacak birisi bulmak çok zordur. Veterinerlerde kafeslere bırakmak mı asla.:( Kedinize veya kedilerinize evinize gelip bakılmasını isterseniz iletişime geçiniz. :)
Teklif al >
4 Kedi Oteli Fiyat Teklifi Al.