Bekir Küçükçelebi

Apartman Temizliği · 3 yıldır üye
Konya Selçuklu
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın. Henüz müşteri yorumu bulunmamaktadır.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2019
SINIRLAR SADECE ZİHİNDEDİR
Düşüncelerinizi değiştiren Hizmetler Sunuyoruz
MERHABALAR.

1900 lü yıllardan beri diye başlayan klasik ve sıradan bir bilgilendirme ile karşınızda değiliz.Hakkımızda kısmını bu tarzda değil ama, daha samimi ve içtenlikle bizi yansıtan cümlelere yer vererek, kendimizi anlatmaya gayret edeceğiz. Bu sıra dışı ve samimi yazımızı okumak isterseniz bizi memnun edersiniz.

Derin Temizlik adıyla sadece Konya ilinde hizmet veren firmamız kurumsal veya bireysellikten ziyade bir ekiptir. Kurucusundan çalışma arkadaşına kadar.

Sıfır daire temizliği, ev temizliği, mobil kapıcılık hizmetleri,inşaat sonrası temizlik,ofis temizliği,villa temizliği, kaplama,tadilat ve ütü gibi işlerden oluşan hizmet yelpazemiz gün geçtikçe artmaktadır. Tabi temiz ve dürüst bir yaklaşımdan uzak ivme kazanmayı, kazanç olarak görmüyor ve ilerlememizi bu ilke ile katediyoruz.

Hanenize bir defa girdikten sonra çıkmaya pekte niyetimiz olmuyor. Nedendir bilinmez bağımlılık yapan bir tarafımız var. Hizmette sınır tanımıyoruz . Arada perdesi takılacak müşteriler oluyor, kiminin televizyon problemleri var. Kiminin kornişi çıkmış kiminin televizyonu üniteden alınıp duvara asılması gerekiyor. İşimiz değil ama insan, insan için var. Takıyoruz. Yapıyoruz. Düzeltiyoruz. Büyük işlerde farkını biz istemiyoruz. Siz öneriyorsunuz zaten. Kimyasal tepkimeye girmemiş, yanmamış her yeri temizlemeye gücümüz var. Kimyasal tepkimeye girmiş yerleri ise kaplıyoruz. İlla ki temiz olacak.

Çok ciddiyizdir işimizde. Ama instagram ve facebook sayfalarında yorucu işimize biraz komedide katmıyor değiliz. Bizimde hakkımız değil mi canım gülmek. Sizde bir ziyaret edip tebessüm edebilirsiniz.

Burada sizlere "personellerimiz sizleri memnum edecek" diye sıradan ve personele dayalı iyi bir hizmet mesajını da verebilirdik. Fakat memnun olmayan çalışandan, memnun etmesini beklemek yerinde bir davranış olmayacaktır. Onların adına konuşmak yerine, onları memnun etme görevini öncelik olarak atad
Teklif al >
4 Apartman Temizliği Fiyat Teklifi Al