Berkom Teknoloji

Alarm Güvenlik Kamera · 2 yıldır üye
Muğla Bodrum
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Bodrum başta olmak üzere Türkiye’ nin tüm illerinde Akıllı ev Sistemleri, İp, Analog, Ahd, HD-TVI Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm, Yangın Alarm Sistemleri, İnternet Sistemleri, Loglama ve Hotspot sistemleri, Bilgisayar sistemleri, Muhasebe yazılımları, Network ve altyapı sistemleri, Kabinet, Intercom Diyafon sistemleri, Kablolu kablosuz çağrı sistemleri, Seslendirme anons sistemleri, Fiberoptik kablo sonlandırma. Kablolama, Merkezi uydu ve Bireysel uydu sistemleri Görüntülü kapı diyafonu, konularında satış, teknik servis, bakım, kurulum, montaj, projelendirme, satış sonrası hizmet, bakım anlaşması, onarım konularında kaliteli ve sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Berkom Teknoloji 1996 yılından bu yana konusunda tecrübelerle kazanılmış olan bilgi ve birikimlerini, yeni teknolojilerle hayata geçirebilmek ve kendi uzmanlık alanlarında uzun eğitimler ve yaşanmış tecrübelerle kazanmış olduğu potansiyeli sizlere sunmak arzusuyla, kaliteyi prensip kabul ederek estetik çalışmaları ile öncelikli hedefini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve yaptığı işlerin arkasında durmayı benimsemiştir.

Şirketimiz müşterilerine her türlü teknolojik açıdan çözüm oluşturabilecek hizmeti vermek amacıyla 2014 yılında Muğla ili Bodrum ilçesi Gümbet mahallesinde kurulmuştur.

Kurulduğumuz 2014 yılından beri amaçlarımıza ulaşmak konusunda öncü, saygın, kaliteli ve müşteri memnuniyeti öncelikli olmak üzere katettiğimiz yol önümüzdeki yıllarda neleri geliştirebileceğimizin bir göstergesidir. Şirketimiz güvenlik sistemleri ve zayıf akım sistemleri sektöründe başarılı bir performans sergilemeye devam ediyor ve edecektir. Yaptığımız işlerin kalitesi ve güvenirliliği sayesinde kazandığımız müşteri memnuniyeti ile kendini kanıtlamış ve siz sayın müşterilerimizin tüm teknolojik ihtiyaçlarını en ileri teknolojiyle ve bilgiyle donatmaya devam edeceğiz.
Teklif al >
4 Alarm Güvenlik Kamera Fiyat Teklifi Al.