Beta Su Arıtma

Su Arıtma Tamir ve Servisi · 3 yıldır üye
Bursa Osmangazi
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2007
Beta Water Systems olarak 2007 yılında Bursa da faaliyete geçen firmamız aradan geçen 9 yıl süre zarfında su arıtma sistemleri üzerinde başarılı çalışmalara imza atmıştır.
Son yıllarda popüler olan ve reverse osmosis olarak tabir edilen yeni nesil su arıtma sistemleri üzerinde oldukça yenilikçi çalışmalarımız vardır.
Su arıtma cihazlarının yanısıra çok geniş yelpazede su arıtma cihazları yedek parça ve su filtre kartuş satışlarımız da bulunmaktadır.
Su arıtma cihazlarımız, yedek parçalar ve su filtre kartuşları müşterilerimiz tarafından oldukça ilgi görmekte ve ürünlerden duydukları memnuniyetleri her vesile ile dile getirmektedirler.
Firma olarak klasik çalışma usulleri dışında müşterilerimizle bir akraba diyaloğuna girilmekte ve uzun süre müşteriler ile aramızda kopmayan bağlar oluşturulmaktadır. Müşterilerin satın almış oldukları su arıtma cihazlarında kullanılan filtreler belli aralıklarla değişmesi gerektiği için müşterilerimizle sürekli bir bağımız oluşmakta ve bizden aldıkları cihazlar olsun filtre kartuşları olsun oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı olduğu için bu diyaloglarımız uzun süreli devam etmektedir.
Teklif al >
4 Su Arıtma Tamir ve Servisi Fiyat Teklifi Al.