Betül Çifçi

Dil ve Konuşma Terapisi · 1 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
1998 yılında Üsküdar Halide EdipAdıvar Lisesi nden, 2006 yılında da ODTÜ Okul Öncesi Eğitimi bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapistliği Yüksek Lisans programını tamamlayarak Dil ve Konuşma Terapisti ünvanını almıştır. Doktora eğitimine devam etmektedir.

Yüksek lisans eğitimi sırasında DİLKOM da (Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi) dil ve konuşma bozukluklarının tanısı, değerlendirilmesi ve terapisine dair yaklaşık 480 saat uygulamalı klinik çalışmada bulunmuş ve süpervizyon almıştır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi nde bulunan Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Kliniğinde gözlemlerde bulunmuştur. Eğitimi sırasında stajını Almanya Duisburg şehrindeki çeşitli dil ve konuşma terapisi merkezlerinde yapmıştır.

2007 - 2012 yılları arasında İstanbul’da çeşitli okullarda Okul Öncesi Öğretmeni olarak çalışmıştır; sırasıyla 2007-2010 yılları arasında Avcılar Mehmetçik İlköğretim Okulu’nda Okul Öncesi Öğretmeni olarak, 2010-2011 yılları arasında Ümraniye 30 Ağustos İlköğretim Okulu’nda Okul Öncesi Öğretmeni olarak, 2011-2012 yılları arasında Ümraniye Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu’nda Okul Öncesi Öğretmeni olarak, 2014-2017 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Anabilim Dalı bünyesinde Araştırma Görevlisi olarak görev yapmıştır. Eğitimi sırasında birçok seminer ve kursa katılarak alandaki gelişimini sürdürmeye devam etmektedir.
Teklif al >
4 Dil ve Konuşma Terapisi Fiyat Teklifi Al.